Незаслужени банове

blajo
Newbie
Newbie

Infection ili Koйто иска даа чете.. нЕ Съм ви за тъпите 20-30 ЛЕВА дет съм ви дал за Dreaming Items , а да видя какво струвате.. мисля ,че достатъчно разбрах.. нито аз ще обеднея нито вие ще забогатеете !..
смешнициии.. (fubar)
blajo
Newbie
Newbie

..............
Guest

BrandBow, това е третото оплакване получено за теб от това естество. Предните 2 пъти извади късмет, че снимките не отговаряха на изискванията ни. А като сложим и псувните и клетвите, който си ръсил след това няма вариант за отключване на акаунтите.
[/quote]

ТО КОГА Е ИМАЛО ВАРИАНТ !? Винаги гледате някой да бъде изгърбен да може да му земете паричките за СМСи.. е и тва ще свърши много скоро ! Вие като се държите като пумяр с мен така и аз със ВАС !

КАКВОТО СИ НАДРОБИШ ТАКОВА ЩЕ СЪРБАШ !??!?! КОЙ УМНИК ГО КАЗА Е ЧЕТЕТО ГО ЗА ВАС Е !! ВМИРИСАНИТЕ ДИАБЛО МАНИАЦИ !
JLoKoMoTuB
Newbie
Newbie

До админитe как Таков Me Bann Без pic или доказателство чек съм извършил това... ?
Благодаря предварително.
Мафията Неможе Да бъде Спряна защото,Тя може да Даде на Отделн Човек 10 Пъти повече от колкото ДЪРЖАВАТА!
pulchra
Newbie
Newbie

Здравейте , админи имам проблем - не мога да влеза във сървъра ,а скоро бях влизал и нямах проблеми. Ако може да го оправите ще съм ви благодарен :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Виж сега мойто момче, има си тема с бановете.Провери там.Не може да нямаш достъп до сървъра без причина!Покажи каква грешка ти показва.Не знаеш дали е бан или нещо друго, затова ти казвам да дадеш пик на еррора който ти дава при опит за кънект.
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Effective, High, Autistic, kloshar4e, Ecstasy, LexSteele, Caca0Beach [89.215.xx.xx] 30 дена за използването на допълнителни модове към оригиналния.

какво е това тмц?

или просто съм баннат защото така му е скимнало
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

кво ми редактираш поста бе
и що не ми отговаряш
Guest

не мисля че е эяслужен ban само защото съм играл с год а и го руснах защото ми еграха с хамер hak моля пак да мога да вляза с това acc invictus :mda:
Guest

моля да се махне prem на acc invictus и unlock :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rewahy wrote: моля да се махне prem на acc invictus и unlock :)
От *** изяде перм.. дойде тук да ревеш , защо ? Бях във играта когато пусна год и със всичкото си нахалство псуваше , а сега искаш unlock нямам думи..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Guest

screen искам като съ рогал
Guest

а prem от ... аз сам си пожелах заради еи такива ADMIN4ETA !
Guest

prem ban само защото съм играл с год а и го руснах защото ми играха с хамер hak :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: ще се мане ли према а като си вил в гаме ban i za hamera s hak ! или да се махне prema ...
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rewahy wrote: ban i za hamera s hak ! или да се махне prema ...
Да не се обърка нещо? Кой те излъга, че си в позиция да поставяш условия?
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rewahy wrote: prem ban само защото съм играл с год а и го руснах защото ми играха с хамер hak
Ще ти дам скреан.. ако ми обясниш какво е това хаммер хак? че за 9-те си години игра такова нещо не съм чувал ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

xaaxxaxaxa :nenormalniste:
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Wr0ng-Turn
Newbie
Newbie

rewahy wrote: prem ban само защото съм играл с год а и го руснах защото ми играха с хамер hak :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: ще се мане ли према а като си вил в гаме ban i za hamera s hak ! или да се махне prema ...
човек я малко се научи да пишеш първо.и за какъв хамер хак говорим?такова нещо не съществува :) явно не си чувал за бъг на чардж и хамм(мисля си че на това викаш хак)
DieTard
Newbie
Newbie

Wr0ng-Turn wrote: човек я малко се научи да пишеш първо.и за какъв хамер хак говорим?такова нещо не съществува :) явно не си чувал за бъг на чардж и хамм(мисля си че на това викаш хак)
Изстрелва "теслите" като Fire Ball :D
rewahy wrote: а prem от ... аз сам си пожелах заради еи такива ADMIN4ETA !
Не е "prem", a perm идва от permanent, а за българския правопис да не говорим. Неграмотна работа..
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да ставам ли лош или ще се спрете с излишните коментари??
....