Незаслужени банове

method
Jr. Member
Jr. Member

Благодаря много, лека нощ.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ще ти махнем бана на ИП-то и ще ти отключим 1 акаунт по избор, само ако дадеш обещание че няма да се повтори нито от теб, нито от брат ти. Като следващото ти нарушение вече наистина ще бъде перм.
method
Jr. Member
Jr. Member

Не така гадно де .. Отключете поне 2.. Този с амазонката и този на който са ми мулетата със всичките итеми и руни..
DarkKiss
Administrator
Administrator

method wrote:Не така гадно де .. Отключете поне 2.. Този с амазонката и този на който са ми мулетата със всичките итеми и руни..
След като искаш премахване на бана трябва да си благодарен на възможността която ти предлагаме, защото надали в друг сървър ще направят такъв компромис. Даваме ти втори шанс, не го пропилявай толкова лекомислено. Дано поне този път успееш да се справиш с брат си, а ако не можеш - не се притеснявай, ние можем и ще го направим.

С риск да повторя предното мнение, вариантите са ти само два, няма на къде да се пазариш.
1 -> Премахва ти се бана и получаваш 1 акаунт по избор. Подразбира се, че следващото провинение ще ти е последно, това лично мога да ти го гарантирам.
2 -> Остава бана и не коментираме повече темата.

Your choice
method
Jr. Member
Jr. Member

Добре айде, искам акаунт ptz-gaara да бъде ънлокнат, това е.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Акаунта е отключен и бана премахнат. Надявам се вече с теб да си пишем във форума само за хубави неща . Успех за напред.
SwitchType
Full Member
Full Member

Какво никога неси рогал и винаги си помагал ? я помисли когато си бях в игра бнм и бях сам ти доиде с тфоята така наречена "амазонка" даде ми пвп наруга ме като доидох с хамера кфо направи насра и лефтна от д2-то от тогава несъм те меркал освен в чата братле неми се меркаи по бр-та и еди каде си ще ти пръсна леша бъди сигурен

По леко с приказките и заканите, за да се стига до наказание. - maz0
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

http://upload.dreaming-bg.com/images/27c67...0acc2542f10.jpg как ще докаже, че несъм се дуелирал с друг и той не се е бутал нарочно в мен ? Не е трудно да направиш още 1 пик ако е било така ?
f0rsaken
Newbie
Newbie

ИЗТРИТО!
f0rsaken
Newbie
Newbie

о то не било за 1 седмица а за 20 дена пфф целия провайдър заради някакъв леймър направо нямам думи.. пострадваме 5 човека играчи в сървъра !
GoodDayToDie
Newbie
Newbie

SwagMan
217.174.*.* banned for 20 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
Бой без Го + псувни по адреса на сървара . Acc:SwagMan - Perm Lock !

незнам кое е този но банихте цялата мрежа за 20 дена и сега намога да флизам

Админ ElectrixxError
f0rsaken
Newbie
Newbie

5 човека сме(познавам) които играем в Dreaming с този провайдър.. и сигурно има още 2-3ма които не познавам. Сега всички ще чакаме 20 дена за да се махне бана ли??
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам да се извиня за причиненото неудобство. Бана е свален от мрежата може спокойно да играете. Но понякога има такива индивиди ...
topic4-240.html
cyraX
Newbie
Newbie

Здравейте получих бан от 1 саднат админ който защитава играч който използва год.
Та да минем по същество бана го получих след като му казах сичко и ясно точно в очите че той е саднат според мен това не е толерирано админ да пази годер.
админ ацц=maz0
мойто ацц=cyrax
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Ухахаххах маз0 саднатия хеитар хахахаха маз0 кво става с тебе бе маз000
cyraX
Newbie
Newbie

ако може ми истрийте ацц-то но поне ме оставете да играя
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът ти е за един ден, ако бях "sadnat" админ, можеше да получиш един месец почивка. Гледай да не се потваря повече, защото няма да съм толкова мекошав.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

cyraX wrote:Здравейте получих бан от 1 саднат админ който защитава играч който използва год.
Та да минем по същество бана го получих след като му казах сичко и ясно точно в очите че той е саднат според мен това не е толерирано админ да пази годер.
админ ацц=maz0
мойто ацц=cyrax
В крайна сметка Год-а не е забранен, освен на Дуел.
От написаното не се пояснява каква точно е била ситуацията.
Така, че се извинявам, че го казвам така, но едва ли най-правилното решение е да се спори с Администрацията.
Правилата си ги има.Можете да ни докладвате когато са нарушени.
m7x
Newbie
Newbie

За моя бан ацц:m7x-
админ: ElectrixxxError
НЕ виждам закакво имам бан от 1я ден в който играя.
Ако съм убил някой без го , то е защото помагах на други пичове да си земат трупа...Това ако е наказуемо евала му кажете.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.7. В игрите в ядро: Softcore, да се бие правят дуели без съгласието на опонент/ите. Това от сега нататък ще става в игри от типа - BM Duels (Bad Manners), Duel No RULES и прочие.

Това е извадка от правилата.Това че някой та е убил не означава че ти трябва да си го върнеш както виждаш сам не само ти си с бан.До колкото си спомням ви предопредих неколкократно да спрете със своеволията си.