Незаслужени банове

athenelol
Newbie
Newbie

Ще може ли да ми се махне бана на мрежата .. (няма да се ръководя по образецът,защото моето е малко по-различно от на другите )Infection ме банна заради псувня за 5 дни и аз от комшията умишлено си направих acc npecky (старото е npecko) , за да се разбера с админа,но той веднага ме банна ( не можах дори в играта да влеза ) и ми банна цялата мрежа за 30 дни..опитах да се свържа с него на ЛС ,но не ми отговаря..IP-то ми е статично и няма как да се смени просто влязох от на комшията и така.. ако може да се направи нещо щото не съм само аз дето няма да мога да играя още 25 дни , има и още 2-3 човека от моята мрежа които играят тук,така че моля ви направете нещо ! искам само да се махне бана на мрежата,acc-тата да си стоят локнати ако трябва ..
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

athenelol, с лъжи до никъде няма да стигнеш. Склонен съм да ти сваля/намаля наказанието при едно условие, а то е - следващото ти наказание, за каквото и да е то ще ти е последно, преди да ми отговориш дали си съгласен прочети поне 5 пъти правилата на сървъра.

athenelol
Newbie
Newbie

Infection wrote: athenelol, с лъжи до никъде няма да стигнеш. Склонен съм да ти сваля/намаля наказанието при едно условие, а то е - следващото ти наказание, за каквото и да е то ще ти е последно, преди да ми отговориш дали си съгласен прочети поне 5 пъти правилата на сървъра.
съгласен съм, разбира се.. прочетох ги 3 пъти , ЛС ти драснах пиши като решиш какво да правиш :rolleyes:
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Свален, приятна игра и искрено се надявам, че ще удържиш на думата си.
gworm
Newbie
Newbie

само глупости правите... Бил сам го псувал от кога "смотан" е обида ... Тои пие лифе и ме псува пък мене ме наказват ЕВАЛАТА !!!

2ри пат ме банвате без дори вие да знаете защо ?!
2ри пат няма никаде побликувани доказателстава ?!
първия пат 1 месец, сега 2 седмици ?!
се някога ще ми се свърши търпението...
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

gworm wrote: само глупости правите... Бил сам го псувал от кога "смотан" е обида ... Тои пие лифе и ме псува пък мене ме наказват ЕВАЛАТА !!!

2ри пат ме банвате без дори вие да знаете защо ?!
2ри пат няма никаде побликувани доказателстава ?!
първия пат 1 месец, сега 2 седмици ?!
се някога ще ми се свърши търпението...
1. Това, че той пие лайф и те псува не означава и ти да му отвръщаш. Абсолютно съм сигурен, че не си наказан за думата "смотан". Варианта "Той ме напсува затова и аз го напсувах." го знаем и няма да мине. Ако те е псувал да си го репортнал, за да накажем него.
2. Подобно отношение, като това във втората част от поста, и заплахи в стил все някога ще ми свърши търпението са абсолютно излишни и нелогични в твоето положение. С тях може да си навлечеш само допълнително наказание, а като трето такова то ще бъде и последно.
runercho1
Newbie
Newbie

Получих бан на 21.10.2010 причина неизвестна.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

runercho1 wrote: Получих бан на 21.10.2010 причина неизвестна.
О, напротив известна е, ето тук можеш да видиш:
post27311.html#p27311
zashto
gworm
Newbie
Newbie

искам да попитам ще може ли бана да бъде свален ?
Научих си урока няма да има следващо провинение от мене :-(
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ти както и да го гледаш, следващият бан ще ти е последен :>
elegance
Newbie
Newbie

gworm wrote: искам да попитам ще може ли бана да бъде свален ?
Научих си урока няма да има следващо провинение от мене :-(

:* :* :* :* :* :* :* :* :* :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
[admin]+20 Warn[/admin]
gworm
Newbie
Newbie

все пак ще може ли да се направи нещо по вапроса ? :-|
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

gworm wrote: все пак ще може ли да се направи нещо по вапроса ? :-|
Не ще си го изтърпиш до изтичането му.
rory_x
Newbie
Newbie

IKillYou, Headhunterz, rory2, rory_X, rory3, HeadHunterz1, rory1, FortMinor, LimpBizkit, RawR, rory [ 83.148.xx.xx ] - 10 дни бан за псувни(2ро нарушение) админ :takov
играем си в но рлз и го гледам се кара с някакъв след което аз му казах нещо от рода на ти си по-зле от тоя така че се успокой ( нещо такова беше вече не помня ) след което той ми казва : " ей пияница ти не се обаждай " и му отвръщам с пияница на майка ти ще викаш.
Той ме пита какво каза за майка ми,а аз му казах че е много хубава жена а той ме банна :D
еми шанс сега прави сте :)
П.С това става в дм мода около 12 часа на 6 ноември в гаме : duel no rlz мисля че беше ..
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имаш ли снимка като доказателство?Ако нямаш...мисля,че няма смисъл да си чешем само пръстите!
....
rory_x
Newbie
Newbie

как мислиш имам ли снимка,но намерих това .. сега ще кажете че съм го преправил : acc : HeadHunterz
Chuck_Norris: idiot
Crush: are ebi si maikata
Crush(Zlate) left our world. Diablo's minions weaken.
Khan-N: aide priqtna po4ivka :D
HeadHunterz: ti i ti si zemi po4ivka
HeadHunterz: 4e gleam nqma6 kvo da prai6
HeadHunterz: po cql den
Khan-N: haha ti kvo s eobqsnqvash piqnde :D
HeadHunterz: xaxa
HeadHunterz: piqnde e maika ti
Khan-N: piesh i lqgash ako ne piesh smetai...
HeadHunterz: .axax
Khan-N: ne6to za maika mi li kaza ?!
<Maphack>: View socketables on.
HeadHunterz: da
HeadHunterz: tq e mn ubava jena
rory_x
Newbie
Newbie

очаквам darkkiss да си спази думата и да проучи случая ..

Гарантирам, че на всяко мнение написано като хората ще бъде обърнато специално внимание и случая ще бъде проучен.
Това което задължително трябва да уточните в мнението си:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ама въобще не се прави на невинен, защото е пределно ясно е на всички, че не е това, което си искал да кажеш. Банът няма да бъде свален преди изтичането му.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rory_x wrote: очаквам darkkiss да си спази думата и да проучи случая ..

Гарантирам, че на всяко мнение написано като хората ще бъде обърнато специално внимание и случая ще бъде проучен.
Това което задължително трябва да уточните в мнението си:
Не мога да проумея ти нас тук за идиоти ли ни вземаш?
zashto
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

blackit това е акаунта с който играя
Днес получих бана
Админа който ме банна е : Awakening
Причината за банна е " за бот в отворена игра "
такаа... Та значи въобще не съм си и помислял, че бота може да направи подобно нещо дори незнам и как е станало... но както и да е не мисля, че заслужавам бан заради грешката на някъв си бот който е лагнал или забил или незнам там какво направил за да направи отворена игра. Кефя се на сървара харесва ми да си цъкам тук, но да получа 5 дни бан + лок..... заради бот-а извинявам се но е много и не мисля, че е заслужено може просто да ме предопредите да кажете така и така там оправи си това да не се получава така......... няма братче аз съм длъжен да съм изчел целия форум и всяка статия за да не получа бан. Ако това е удоволствието от играта възгледите ни се разминават!

...