Незаслужени банове

TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Никой не те е карал да четеш целия форум!Можеше да си направиш труда само правилата да прочетеш!
....
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

И какво да разбирам значи банна ще си остане така ли? 5 дена заради грешка на бот?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не грешка на бот.А твоя!!
Бота прави каквото му кажеш ти.
....
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

НЕ защото аз не съм се родил специалист по ботовете на диабло 2 \)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нито пък ние сме се родили да сме падари или пък детегледачи.
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Изказвания ти са леко не на място :cool:
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Искам 1-во да се извиня ако съм засегнал някой... просто за 1-ви път ми се случва да ме баннат и някакси ми дойде като гръм от ясно небе... наясно съм какво вече трябва да направя за да не се повтаря това... ако може и все още има такава възможност да ми бъде свален банна обещавам да не се повтаря... Ще бъда откровен просто излязох в отпуска ииии страшно много ми се цъка :(
dr0m
Hero Member
Hero Member

Виж ся' пич :). Правилата са си правила според мен и трябва да се спазват.Да погледнем от моята гледна точка - ти си нарушил правилника и твърдиш, че не си знаел -> не знаеш и други правила :).Така, ако ти махнат бана сигурно ще нарушиш и друго правило.Според мен 5 дена са си достатъчно да провериш правилата и да си ги наизустиш, и да знаеш за напред :).
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Незнанието не е оправдание.
zashto
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

DoIt wrote: Виж ся' пич :). Правилата са си правила според мен и трябва да се спазват.Да погледнем от моята гледна точка - ти си нарушил правилника и твърдиш, че не си знаел -> не знаеш и други правила :).Така, ако ти махнат бана сигурно ще нарушиш и друго правило.Според мен 5 дена са си достатъчно да провериш правилата и да си ги наизустиш, и да знаеш за напред :).
Ами за да го напиша това по-горе значи точно това съм направил сещаш ли се ? няма да го напиша ако незнаех за какво става въпрос... :mda:
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Здравейте.Днес един от партовете е играл с тмц и иво(infection) му е сложил перм лок на акк-тата:Effective, kloshar4e, Squad, brunette, rollitup, TheDinasty, Mirella, desync.В тези ацц-та играем 5 човека и в тях има много дм итемс (60-70 ds).Става въпрос за акаунтите Effective Squad TheDinasty и brunette.Възможно ли е локът на тези акаунти да се намали от перм на 30 дни(1 месец)?
Благодаря предварително.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Възможно е. Да. Възможно е дори още сега да се махнат наказанията. Всичко е възможно по принцип. Но все пак правилата са си правила :)
....
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер. Акаунтите, за който сте повдигнали въпрос не за първи път биват банвани за подобно нещо. Конкретно на въпроса ви - Не!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Въпрос към @FeHoMeH\[ - Нали си наясно,че не е много желателно да имаш повече от един акаунт във форума?
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

Покрай сухото изгаря и мокрото :)
Charly
Newbie
Newbie

bobipln - 5 дена лок за цинизми.
bobipln ми е приятел и бях лично и видях какво се случи имаше един barb който му пречи се докато прави двубой срещу друг играч. Той му кажа да спре и ония се прави на олигофрен и не спира и за това му тегли една "българска". То си ние в кръвта като се ядосаме да псуваме, според мен това е незаслужен bann.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мислиш ли? Я погледни снимките. Освен това, никой няма право да псува така независимо от ситуацията.

post29475.html#p29475
zashto
Charly
Newbie
Newbie

Я ми кажи тогава що ония Барб му пречил да прави дуел и той не е bann-ат а ? щото няма снимка а ??? просто простотии според мен какво да кажа друго. Се едно да чакаш за хляб и да дойда те прередя и ми кажи дали па няма се ядосаш ще дигнеш улелия до небесата. Моя приятел е направил абсолютно същото жалко, че няма снимки/клипче как ония парцал го бита докът прави двубой срещу друг играч.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Каквото и да е направил "оня барб" ние администраторите явно сме загубили гадателските си способности и не можем да го открием само по "оня барб", съжалявам. Именно поради тази причина работим със снимки, а нито ти, нито приятелят ни са представили такива. Примерът с опашката е просто не на място. От друга стра обаче на снимките в другата тема ясно се вижда, че твоя приятел псува като каруцар, ако това е незаслужен бан, нямама думи... Повече обяснения няма да ти давам.
zashto
Charly
Newbie
Newbie

Ще ти дам последно обяснение, че ми писва а и горе съм обяснил че докато е правил дуел срещу друг играч този така наречения "оня барб - gamename: Morgoth" му пречи да си довърши дуела. Като ония цървул е искал да предизвика някой да го напсува и да го натопи, аз какво мога да направя освен да му тегля една майна.
Да нямам снимки със бутането, съжалявам за това ще си изчакам 5 дена незаслужени дни почивка. Както в съд като нямаш доказателства го д*хаш. :angel: