Незаслужени банове

Alcoholicaaa
Newbie
Newbie

acc : Alcoholica
acc : Alcoholicaaa

значи не съм играл от месец месец и половина д2 и влизам в играта проам да се логна нестаа пише че passa не е същия или locknat acc незнам кажете ми кво ми е на acc-то....
Awakening
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Alcoholicaaa wrote: acc : Alcoholica
acc : Alcoholicaaa

значи не съм играл от месец месец и половина д2 и влизам в играта проам да се логна нестаа пише че passa не е същия или locknat acc незнам кажете ми кво ми е на acc-то....
Ти на малоумни ли се опитваш да ни правиш ? -> onasil, Alcoholica, Alcoholicaaa (94.155.196.149) - Постоянен бан и заключване на всички акаунти завинаги за реклама на конкурентен сървър.
stanch0
Newbie
Newbie

искрена молба кам Инфектион или друг админ моля вице отклу4ете ми ацц не знаех 4е е забранено да се таргува с дм итемс изван сарвара както виждате ис4аках да ми сварши бана моля ви се отклу4ете и ацц stanch0 topic2025-680.html
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът може да бъде свален, но акаунтите не.
loshia
Jr. Member
Jr. Member

може ли само да попитам защо акаунта на този индивид е отключен след като още не ми е платил вързака?

*moi- заключен.Неплатен вързак Unlocked
« Последна редакция: Август 19, 2010, 01:32:04 pm от TheExorcist™ »

superfresh
Newbie
Newbie

maz0, maz0 бях с чарджер казваш ми да се портна, нямам енигма.. Влизам със сорсер, Game full, докато се освободи място съм баннат в рамките на няколко секунди - 20,30. Ресвам рутера, влизам в игра, правя каквото искаш, предложих ти даже да пусна TeamViewer да разгледаш пц-то ми с надеждата да откриеш нещо нередно, бил съм УКРИЛ нещата. След което ме кикваш, влизам наново в играта и ме банваш "и нека справедливостта да възтържествува" :) И това, че на дуел ти правя локове, имаше вариант да направим 1 дуел да видиш дали ми е същата играта, съответно да несъм аутохит и да не ме банваш безпричинно.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

loshia wrote: може ли само да попитам защо акаунта на този индивид е отключен след като още не ми е платил вързака?

*moi- заключен.Неплатен вързак Unlocked
В интерес на истината и на идея си нямам какво,защо,как и такива работи....все пак погледни датата
Явно си е платил и е бил откл. акаунта му.
Съжалявам,че не мога да дам повече информация но...не помня какво е било тогава :/
Но ако съм направил грешка не е било нарочно-нито го познавам нито ми е някакъв въпросния играч :)
....
loshia
Jr. Member
Jr. Member

и ся какво правим .. аз оставам прецакания, а той тариката ?

чакай малко брат
ти си му го заключил някъде юли месец. той се пробва да те излъже че ми е платил и ти му вярваш?
доказателства, нещо че ми е платил.. ?

TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля,че бях достатъчно изчерпателен с горния си пост!
По твоята логика я ми докажи,че не ти е платил???
....
loshia
Jr. Member
Jr. Member

с кое беше достатъчно изчерпателен че не разбрах?!
че си му отключил аццто ей така за спорта?
ся ако ти е приятел това си е отделно. аз си чакам залога а вие каквото искате правете.

а и не разбрах какво ще рече това
"Явно си е платил и е бил откл. акаунта му." това някакъв майтап ли е?
pesa_123
Newbie
Newbie

баннат съм защото съм бил в дуел без го,беше в фун сървара и никои не биеше с "ГО" доколкото помня сички се биехме на меле и по едно време сложих трапове пред града и не им давах да излезат за малко и тогава ме е снимал некои сигорно апак и 1 излезе и умре от траповете а аз тамун влизах тогава моля да се махне банна дуели не играя нямаше кфо да прая и играх в фуна докато нямаше сурвар.Като сам играл в хоффа... там без правила не сам свикнал че се банва за такова... може ли да се приеме че не сам знаел правилата и да се махне банна няма да се повтори ... :mda: :angel:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

loshia wrote: с кое беше достатъчно изчерпателен че не разбрах?!
че си му отключил аццто ей така за спорта?
ся ако ти е приятел това си е отделно. аз си чакам залога а вие каквото искате правете.

а и не разбрах какво ще рече това
"Явно си е платил и е бил откл. акаунта му." това някакъв майтап ли е?
До тук с добрия тон!
Както казах не помня какво съм ял миналата седмица,а камо ли да ти помня тука някакви простотии кой в на кого паничката акал и тем подобни.
Нямам славата на особено услужлив админ в сървъра та да правя на който и да е услуги.
А колкото до това дали ми е приятел...отговяарям ти така-боли ме фара за него! Нито го познавам нито го знам кой е нито искам да знам нещо за него.
За нас,Вие играчите сте акаунти.Нищо повече.Дали е Драган,Петкан,Али....все тая! Разлика няма!
Не мисля да се обяснявам повече по темата.Може евентуално като ми докажеш,че не ти е платил да си приказваме пак.
Лека вечер от мен.
....
loshia
Jr. Member
Jr. Member

ти за какво бързаш да му отключваш аццто , като незнаеш дали ми е платил? докажи ми ся че ми е платил и следователно си му отключил ацц

+ 20% Warn.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

loshia wrote: ти за какво бързаш да му отключваш аццто , като незнаеш дали ми е платил? докажи ми ся че ми е платил и следователно си му отключил ацц
Ти не си човека, който определя как да си вършим работата, нито да ни съдиш за каквото и да било. Повече обяснения няма да ти бъдат давани. Достатъчно колегата ти е обясни как стоят нещата.
pesa_123
Newbie
Newbie

На мен внимание ще се обърне ли ? :mda:

баннат съм защото съм бил в дуел без го,беше в фун сървара и никои не биеше с "ГО" доколкото помня сички се биехме на меле и по едно време сложих трапове пред града и не им давах да излезат за малко и тогава ме е снимал некои сигорно апак и 1 излезе и умре от траповете а аз тамун влизах тогава моля да се махне банна дуели не играя нямаше кфо да прая и играх в фуна докато нямаше сурвар.Като сам играл в хоффа... там без правила не сам свикнал че се банва за такова... може ли да се приеме че не сам знаел правилата и да се махне банна няма да се повтори ... :mda: :angel:
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pesa_123 wrote: На мен внимание ще се обърне ли ? :mda:

Бана ти няма да бъде свален преди неговото изтичане. Незнанието на правилата не ви оправдава най малкото, че когато си създавате акаунт цъкате отметка, че сте съгласни с правилата на сървърът. Ето какво виждам аз че си правил Click, твоята версия без да е потвърдена от снимки/видео няма да бъде взимана на предвид.
pesa_123
Newbie
Newbie

аве човек ти не разбираш ли че не играя дуели само в фуна играх днес като сам баннат за дуел без го искам да сам баннат само там дето сам играл а не в сички сурвари щом нема се маха банна да е само в фуна 3.1б !!!
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Тази информация, която даваш е напълно грешна \).Аз си играех сорс дуел (С "ГО"!), когато ти влезе в играта, даде хост и пусна трап пред града.Махнах ти хоста, но ти пак ми даде.Пречеше ни да играем.След което, както ти казваш аз бях в града, ти пусна трапс, и когато излязох ти започна да ме биеш без г?
loshia
Jr. Member
Jr. Member

и как стоят нещата? че не си върши работата както трябва

[admin]Ама ти сериозно ли продължаваш?[/admin]
pesa_123
Newbie
Newbie

Играл си с "го" на кои не му е вярна информацията :Д апак и да е така в фун сървар е тфа поне само там да сам баннат а не в целия сурвар правилата са за 1.10 класик а не за фун сервера... такаче ако може се махне банна че ще полодея без д2 нема се повтори казах.. дуели не играя тупи навици от хоффа там немаше никфи правила...