Незаслужени банове

FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Първо правилата не са за 1.10 класик, а са за целия сървър.Т.е да ти обясня това включва и фън мода :).Мястото където се бие без г е игра, наречена"Duel No Rlz"(дуел без правила).Също така админа ти каза, че:"когато си създавате акаунт цъкате отметка, че сте съгласни с правилата на сървърът. Ето какво виждам аз че си правил Click".До колкото аз видях на снимките, които съм направил, не пише Duel No Rlz и не можеш да биеш без г, но ти го направи :].А и за какво меле става въпрос?!Аз си играя дуел с 1 човек, ти ни пречиш и затова хората започнаха да те бият..На това меле ли му викаш ? :nenormalniste:
juli
Newbie
Newbie

Извинявайте много но бих искал да попитам защо бях баннат при положение че аз самитя бях обиждан? Ако съм згрешил някъде искрено се извинявам. И искам да попитам до кога ми е бана? Благодаряви предварително :(
Awakening
Dreaming Friend
Dreaming Friend

juli wrote: Извинявайте много но бих искал да попитам защо бях баннат при положение че аз самитя бях обиждан? Ако съм згрешил някъде искрено се извинявам. И искам да попитам до кога ми е бана? Благодаряви предварително :(
85.118.193.147 - 0 days 23 hour 37 minutes 46 seconds
juli
Newbie
Newbie

Благодаря админ за бързия отговор, дано само и тоя другия да е баннат че той наистина си го заслужаваше. Без причина да ме обижда ?????? направо странно а по принцип не съм заядлив. Пращам поздрави на Наско- Найчър И адаша Юли . мазо . БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО
n1k78
Newbie
Newbie

Здравейте , моля за съдействие от страна на админите , наказанието ми изтече но акаундите са ми заключени :n1k78 , nik78 , nik781 , nik782 , nik783 , ilko1971

[admin]Готов си.[/admin]
abevto1
Newbie
Newbie

здраите , за много години
искам да се оплача от админ > пиша му на /w . да доиде в игра да дуел варзано / доиде след това преди да почна дуела казах : да гледа за деф игра защото няма смисал хам дуел само деф цяла ден трябва да играем по времето на дуела пише на другия играч стига игра деф аз го гоня тои само деф играе и така 2/3 пати аз писах тои каза че играе деф но в допустимите работи постоянно играеше деф имам фрапс даже да го пратя да видите така пича ме победи и аз непожелах да платя .. и .... ето ми ип то моля ако можете да направите нещо .. 83.222.185.41
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пробвайте да опишеш проблема си отново, но тоя път използвайте точни потребителски имена и задължително думите Ви да са подкрепени от снимки или видео.
abevto1
Newbie
Newbie

ами пиша на админа - дарккис да доиде за садя на варзак . Беше свидетел на дуел хам вс хам и казах преди да почнем да несе играе деф и които играе да се дава кил на другия тои пича играеше само деф... аз писах по време на дуела че играе деф тои каза че и 2мата играем деф аз чат пат го гоня ... и така ме победи само с деф игра 3/1 аз непожелах да платя защото само деф играеше пича затова искаше хам вс хам . . несъм искал да лъжа но админа никакфо садеисвие каза че нямал цял ден за нас писахме си и ....... мисля че бана нее толккова сериозен ако може да направите нещо да го махнете ще ви бьдя благодарен и ако мога да направя нещо .. да съм полезен на сервер..
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Най-лесния начин е да си платиш вързака..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
abevto1
Newbie
Newbie

пич ако съм паднал чесно ще го платя с удоволствие но .. небеше така...
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре , а по-добре ли е като не играеш изобщо ? Според мен не..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

Има ли някакъв вариант да ми отключите акк Firm понеже имам доста дм итеми там, научих си урока повече провинения няма да има.
abevto1
Newbie
Newbie

Дарккис ще ми махнеш ли бана ще си платя залога само кажи колко форум голд е . даркнес играх .. :)
sky_fuccker
Newbie
Newbie

acc:gabba-fr3akz 77.77.44.21 здравейте надявах се да не се налага да пиша тук отново но днес видях че пак сам в перм листа ? този път играх достоино защо е бана ?
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Затова играйте за удовлствие, не на вързано :)не лакомейте :*
Joola
Newbie
Newbie

досега си играх перфектно д2 и изведнъж имам бан,нз каква е причината ацц\тата ми:Joola,Joola2,Joola3,Joola4,Alchemist,Alchemist2,Tibhar,Tibhar1,Tibhar2 са банн и локнати може ли да ми кажете каква е причината?Някакво объркване или ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Joola wrote: досега си играх перфектно д2 и изведнъж имам бан,нз каква е причината ацц\тата ми:Joola,Joola2,Joola3,Joola4,Alchemist,Alchemist2,Tibhar,Tibhar1,Tibhar2 са банн и локнати може ли да ми кажете каква е причината?Някакво объркване или ?
Причината е,че си прекалено тъп мойто момче. Ама прекалено!
Не успяхте да прехвърлите нещата а? Е...колко жалко...
Мисля,че няма смисъл да се правиш повече на голям тарикат.
Ако не се сещаш за какво ти говоря-става въпрос за игра az2...
....
Joola
Newbie
Newbie

Казаха ми по skype да вляза да прехвърлил някакви неща и съм щял да получа някаква енигма.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Еми честито...това получаваш в крайна сметка. Повече приказки не са желателни.
....
Joola
Newbie
Newbie

Не мога да разбера каква е ситуацията тука защото съм бил в игра аз2 и получавам бан ??