Незаслужени банове

TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Точно така...прехвърляли СТЕ крадени предмети. Акаунта ibv05 беше откл. от мен малко преди да влезе при теб в играта за да върне откраднатите предмети. Щом си при него в играта = съучастник!
Толкова по въпроса.
....
Joola
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: Еми честито...това получаваш в крайна сметка. Повече приказки не са желателни.
Що за сървър е това ?Ако може главните админи да обърнат внимане:получавам бан заради присъствието в определена игра?И Ония пич ми каза че ше получа енигма кво мога да направя ?да откажа?[22:00:59] Иван Божков``[-iLoveMinimaL-] ♫♪: pi4
[22:01:09] Иван Божков``[-iLoveMinimaL-] ♫♪: 6te vleze6 li v az2/pafka
[22:02:14] Иван Божков``[-iLoveMinimaL-] ♫♪: da si prefarlq edni ne6ta
[22:02:22] Иван Божков``[-iLoveMinimaL-] ♫♪: 6ti dam edna enigma :)
[22:02:35] Pafka: VEdnaga :P :P :P
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Можеш да се сърдиш само и единствено на него.
....
Joola
Newbie
Newbie

То бива админите да са корумпиране ама да почват да банват и лица дето не са направили нищо за да застрашат сървъра то това е вече ...Нищо нередно не съм направил в тоя сървър играя си пускам си ботове трайдем и дуелчета пък получавам банове.Направо отказвате хората да играят.
Joola
Newbie
Newbie

Та значи няма никъкъв вариант да ми махнете банна?Направо се шашкам от вас... сериозно.Немоа да разбера как ще превличате повече играчи.Сървъра не прави играчите а играчите праят сървъра.Както и да е,питах,молих се ама кат нестава,нестава ваша си работа
eXact
Newbie
Newbie

Искам и аз да попитам защо са ми баннати ацц-тата ексакт и хемикал
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Заповядай.
post33559.html#p33559
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
eXact
Newbie
Newbie

И да попитам какво общо има това с мен?
Joola
Newbie
Newbie

Денислав Димитров ако желаеш да направим някаква зделка ще ти метна всички предмети дето получих от ония и се надявам че всичко ще и наред и ще мога пак да си играя.Ще съм мн благодарен на екипа.
Diass
Newbie
Newbie

Здравейте, това е 2ра тема която пиша по този въпрос, незнам къде и е мястото но мисля, че е тук. Ето и проблема, преди преме ме обра играч с акаунт barbosa, незнайно как беше разбил паролата на един от акаунтите ни, както и да е. Липсваше една енигма не я помня вече. Администраторите го баннаха и казаха да се споразумеем - търсих го много време, но той ме намира едва сега. Сключихме зделка Вие да махнете бана и да му отключите акаунтите, а той да върне откраднотото. Въпроса е там, че няма кой да направи това, почти никаква комуникация от 1 седмица на сам с какъвто и администратор. Ето и ip адреса и акаунтите му.

1.109.104.202.51
2.MyDreaMs, playnow, barbosa, sens, ComeToFuck, myitems1, runki, BuKuTyYy, Ekzo7yK, Dobrich-Rulz, Gateway, Dr-house, otbota, ZyEk, barbosa2, Drlz-Barbie, samsung1, LoVe-GaBiTy, RuNcHo, samonosq, itemz1
[admin]Банът е свален, акаунтите - отключени. Момчето доброволно реши да върне итемите на ppr_Absurt/ppr_diass, за което екипът на Dreaming-bg.com му дава втори шанс. Успех и умната за напред!post24770.html#p24770[/admin]
Crazy-acc
Newbie
Newbie

Добър ден,може ли да ми бъде свален баннът \( .Мога да обещая че няма да се повтори пак,извинявам се на phiz че го напсувах, може ли баннът и лок да бъде свален? Благодаря на екипът.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът няма да бъде свален, ако не се лъжа ти остава 1 или 2 дена до изтичане, помисли си за вбъдеще как ще се държиш с останалите.
doje
Newbie
Newbie

Моят бан си е заслужен,пуснах бот , но не предвидих да направя играта за 1 човек,лагнало е и е направил без пас и играта се е видяла.
Искам да помоля този бан да се махне,причината е,че тази нощ ми се играе ,бана ми е 24 часа изтича утре следобяд,но утре няма да мога да играя,затова искам тази нощ да си наваксам , обещавам,че няма да се повтори тази случка.

217.18.242.42
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

направо ме ударихте от земята :mda: аз 2 дена съм почивкА от работа, за цялата седмица ,и реших да поцъкам малко и бум 1 ния ден бан :D
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

vankopie wrote: направо ме ударихте от земята :mda: аз 2 дена съм почивкА от работа, за цялата седмица ,и реших да поцъкам малко и бум 1 ния ден бан :D
doje wrote: Моят бан си е заслужен,пуснах бот , но не предвидих да направя играта за 1 човек,лагнало е и е направил без пас и играта се е видяла.
Искам да помоля този бан да се махне,причината е,че тази нощ ми се играе ,бана ми е 24 часа изтича утре следобяд,но утре няма да мога да играя,затова искам тази нощ да си наваксам , обещавам,че няма да се повтори тази случка.

217.18.242.42
Надявам се да не се налага да пишете в тази тема :)
Бановете са свалени.
....
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Благодаря ви искренно :angel:
bunnyy
Newbie
Newbie

E добре, банахте ip на приятеля ми, ама защо заключвате и моите акаунти ?!! Хем вчера казах на Justice че са моите акаунти ама пак .. ее какво е това сега - БЕЗ причина оставам без акаунти ??
bunnyy
Newbie
Newbie

doje wrote: Моят бан си е заслужен,пуснах бот , но не предвидих да направя играта за 1 човек,лагнало е и е направил без пас и играта се е видяла.

217.18.242.42
Апък моя хич не беше нужен хаха :) :) Все пак се надявам да ми отключите акаунтите (които Justice лок-на БЕЗ ПРИЧИНА )
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В тази тема съм ти написал, защо твоят акаунт е заключен и ще се отключи когато изтече бана на приятеля ти.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Joola wrote: То бива админите да са корумпиране ама да почват да банват и лица дето не са направили нищо за да застрашат сървъра то това е вече ...Нищо нередно не съм направил в тоя сървър играя си пускам си ботове трайдем и дуелчета пък получавам банове.Направо отказвате хората да играят.
То бива алчност ама чак пък толкова, бива ли все админите да са виновни, а не вие един път? Админите му били виновни, защото от алчност е отишъл да получи Enigma ако помогне с прехвърляне, това не ти ли се стори малко съмнително поне?! Или просто идеята, че ще получиш рецептата за нищо работа те изблазни повече?

П.С. А, да забравих, че историята е измислена, поне за мен :)