Незаслужени банове

Unable
Newbie
Newbie

Някой ще ми каже ли защо имам банн ?acc:Unable,Okey,Untracable,Okey-Dokey.100% съм сигорен че нищо не съм направил.
missing
Full Member
Full Member

+
46.40.109.138 banned permamently.
46.40.110.153 banned permamently.

Untracable, Okey, OkeyDokey, jifko3, Unable, levala, Goshku, goshko1
Акаунтите остават заключени завинаги
Заобикаляне на наложено наказание
Явно не оценяш жеста че са били САМО 90 дни а не постоянен
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Unable wrote: Някой ще ми каже ли защо имам банн ?acc:Unable,Okey,Untracable,Okey-Dokey.100% съм сигорен че нищо не съм направил.
Ех невинния ми той... мисинг ти е отговорил.
....
Unable
Newbie
Newbie

абе кво "Заобикаляне на наложено наказание" до ся не съм бил баннат играя за 1-ви път тука бе ... от 1-2-3 седмици може би играя.
Unable
Newbie
Newbie

Аре ми махнете банна... нищо не съм направил бе.Моля ви оставете ме да играя.
ch1tusa
Newbie
Newbie

Бих искал да попитам по каква причина съм баннат за "Непозволени добавки при дуел" както си играя в Дуел,влиза Димо (mysexylady) правиме 2 дуела и се оказва че Димо а.к.а Justice не ми зима мана и нито снимки нито нищо понеже го убих ям БАН ?
Unable
Newbie
Newbie

Ще ми се махне ли банна бе ... ?
Нищо не съм направил.Моля някой админ да ми отговори а не да мълчи
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Акаунтите ти са регистрирани от един и същ имейл с тези на по-горе посочения - joola......
и ип-тата съвпадат. Някой от акаунтите, с които си играл до момента, също съвпадаха по ип с тези на joola...... За това си изтърпи наказанието и за следващия път си вземи поука.
Не си мисли, че всичко, което правиш - остава незабелязано.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Unable
Newbie
Newbie

И добре аз съм се обадил на доставчика си и съм почнал отначало и вие пак ме банвате немоа разбера каф е проблема.Ако си сменя интернет доставчика пак бан ше получа сигорно
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,

Unable, бана Ви няма да бъде свален докато не предоставите красноречиви доказателства, че вие нямате нищо общо със случая описан в Бан листа. Нас не ни интересува колко пъти ще си смените ip адреса, а това че сте един и същи човек!

ch1tusa, баннат сте поради факта, че сте използвали непозволени допълнителни програми към вашето Diablo II, ние не сме длъжни да Ви обясняваме как, защо и поради каква причина. Много добре си знаете защо сте с наложено наказание! Няма смисъл да се самозалъгваме. Следавщия път, когато влезете в Dreaming гледайте предварително да сте си изтрили всички допълнителни приложения, защото ще ви е последен!
Unable
Newbie
Newbie

Добре почнал съм отначало да играя нищо не съм направил тоя път и пак съм баннат ...Ще ми обясните ли.?Мисля че само търсите с кой да се заяждате...
Unable
Newbie
Newbie

Моля някой админ да ми махне бана,ще съм мн благодарен на сървъра и екипа.Благодарч.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Баннът ти няма да бъде свален. Кое от тези няколко думи не може да разбереш?
Баннат си, защото си нарушил правилата. Следователно през това време, за което си баннат няма да играеш. Колегата е видял, че си ти и с тези акаунти, което води до автоматично заключване и нов бан. За следващият път си вземи поука!
Unable
Newbie
Newbie

имам перм банн кога е следващич път ?Аз съм си сменил мак адреса с надеждата да почна отначало да играя в сървъра и да не правя повече глупости.Ако може ми дадете втори шанс наистена ще съм благодарен на админите.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Прави каквото пожелаеш, но хфанем ли те. Знаеш какво следва.
naiden93
Newbie
Newbie

мисля цхе и аз сам баннат незаслужено историята е : влязах в дуелз но рулз и ватре имаше 3-ма некромансера пускаха от правите стени пред града не можех да изляза да се бокам казах им спрете да изляза за малко те ми се смееха и казаха няма .. дадох им воина на 3-мата и спряха излязах да се бокам имах 1 фулка в мен докато се бокам единия ме оби и си помисли цхе сам годер незнаех цхе искада се бием взех си трупа и го обих тои каза ти си годер сега ште те кажа на админа аз се ядосах и наистина казах груби думи за които се извинявам ште може ли някои да ми помогне :( :(

ацц- amfetamine, полуцхих бан преди седмица и няколко дена не помня тоцхно колко ..
админа от които полуцхих бан е :TheExorcist™
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът ти е заслужен. Сам казваш, че си имал фулка. А TheExorcist™ те е видял с год.
Другото, което е - пак си казваш, че си казал груби думи?
Ели е тогава бана ти незаслужен?
Банът няма да бъде свален, помисли за вбъдеще как ще играеш. :)
naiden93
Newbie
Newbie

ае вии сте много зле не сам виновен и имам банн малоумници такива :punish: кво прецхи да си даржа фулката в мене ве болен тип кво като влизам в дуелз тря да я хварлям преди това така ли БОТОВЕ шибани като няма да играя поне да ви сипя КЕЛЕШИ
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защо лъжеш за случката?? Я пак си помисли как е било! Казах ти да разкараш ГОД-а ама ти не благоволи...твой проблем :)
....
naiden93
Newbie
Newbie

аве тапак махнах ли фулката ве маика ти ше еба селянин пукнах ли те от бои пукнах те ся цхе ти си насран говедар мене ко ме инт педерас долен !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!