Незаслужени банове

Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И така не мога да разбера, защо съм баннат perm. Някой може ли да ми обясни, тъй като съм репортнат за псувни и получавам бан perm? Много глупава постъпка от страна на администраторите ще получа perm ban за едни псувни, а bnc ще си играе като продаваше предмети за реални пари пфф...
dr0m
Hero Member
Hero Member

post36588.html#p36588
Не съм админ, но мога да ти дам отговор по въпроса.
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: post36588.html#p36588
Не съм админ, но мога да ти дам отговор по въпроса.
И за това съм баннат perm? xixixi
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С оглед на предишните ти нарушения - заплахи/обиди и т.н,си баннат перманентно.На всеки се дава втори шанс,ти явно си го пропилял.
sponjbob
Newbie
Newbie

Алех мисля 4е си много прав,но и аз ще си отвориа устата утре споко :D (fubar)
Cloud
Newbie
Newbie

sponjbob wrote: и аз ще си отвориа устата утре
И какво мислиш да правиш с нея?
atuha2
Newbie
Newbie

Cloud wrote: И какво мислиш да правиш с нея?
:D
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Dorki wrote: С оглед на предишните ти нарушения - заплахи/обиди и т.н,си баннат перманентно.На всеки се дава втори шанс,ти явно си го пропилял.
Заплахи? Какви заплахи бе човек искам да видя, кого съм заплашвал. Обиди - може би тука си прав обиждал съм потребителите и поне заслужавам 10 дена бан не перм. Защо bnc като получи perm му го махнаха, а той продаваше итеми за реални пари ха сървъра е корумпиран просто нямам коментар :)
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Приятел,много добре знаеш,че за теб са правени една камара компромиси,просто не си в изгодна позиция.Беше ти даден последен шанс,но ти го пропиля.
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И как го пропилях с псувни ? Не се ли банваше за 5 дена за обиди и псувни :)
Dani_93
Newbie
Newbie

sponjbob wrote: Алех мисля 4е си много прав,но и аз ще си отвориа устата утре споко :D (fubar)

Да варно ко ще правиш с тая уста ???!!!! :nenormalniste:
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ressoner wrote: За 2 пъти отлагаш на 3-тия гориш
Чалгарските изрази в тетрадката ...
dr0m
Hero Member
Hero Member

Не знам дали са чалгарски или не, но момчето си е право! Ти изобщо не си нещо повече от другите, както нас ни банват перманентно за 3 пъти псувни, така и ти ще бъдеш банван, изобщо не се мисли за нещо повече!

П.П - Дани, оправи си малко правописа, бе момче! Българи сме, не цигани...
sponjbob
Newbie
Newbie

Еи ботери какво само спамите темите вав форума?Защото нямам какво да правите,какво ще правя с тая уста ще разберете ,защото от такива спамери като вас сервера е на това ниво...
sponjbob
Newbie
Newbie

Ето какво ще напрвя с тази уста,ще ви отвориа очите.Първо ще ви обясня защо "Alex" е прав,бан за псувни и обиди е 5 дни и от тука вече трагва моята тема, защо някой трябва да се ползват с привилегий а други които са с псувни и обиди да получават "permn"? Не визиарм само "Alex" ,това може да се случи на всеки.Сега ще обясня и кого точно имам в предвит вапреки че едвали вече не сте се досетили:правила за игра в сървара- 1. На потребителите се забранява : 1.9. Абсолютно забранено е търсенето/предлагането на предмети/герой/акаунти за реални пари!

потребители които предлагат каквото и да е за реални пари биват "permn" автоматично вапреки че явно някои са с привилегии ето : Re: Бан лист (#2)
« Отговор #842 -: Декември 31, 2010, 11:24:49 »
--------------------------------------------------------------------------------

BLackHoLe, qnko98, perverzniat1, AndromedA, BnC4aDeL4, CLuBAmoR, MySexy, BnC2, MySexy-, perverzniat6, perverzniat2, BnC3, BnC-, BnC4aDeL1, BnC4aDeL, nasko-slabiq, zLaTKoV_, PaynerMusiC, BnC1, MySeXy1, perverzniat9, perverzniat5, perverzniat4, perverzniat3, perverzniat7, perverzniat8, perverzniat0, BnC--, BnC4aDeL7, BnC4aDeL6, BnC4aDeL5, k3c-bot, BnC4aDeL2, CHaDeL, Bai_BradaR, MySeXy2, perverzniat, BnC4, Defection, RedMoon, BnC4aDeL3, EcTuPBy4KoBa, NightWing2, BnC4aDeL---, Sundown, Climax, MadMan, shadow3, Shadow2, Shadow1, Shadow, target4, Target3, Target2, Target1, Target, BnC-Dreaming,BnC4aDeL--,BnC4aDeL-,MySeXy--, MySeXy-BnC, AndromedA3, AndromedA2, AndromedA1, BnC5, Dimo, BnC-MusiC, runeguard, stupido, SKGT-, LiMoNa_SuX, aRe_Be_LiMoN, SonicX, Efection - Заключени във връзка с продаване на итеми за реални пари, post32242.html#p32242

Свален« Последна редакция: Януари 23, 2011, 09:54:37 от Ивайло Георгиев »
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сега нека ти го обясня така:
Първо: За Алекс са правени безброй компромиси.
Второ: BNC е допринесъл до такава степен за развитието на сървъра,че с всеобщо съгласие му е даден втори шанс.
Трето: Престанете да гледате другите,а вижте първо себе си.
Замислете се малко.Лека вечер от мен и се надявам темата да не бъде оспамена.
sponjbob
Newbie
Newbie

Нямам нищо против сървара но политиката му нещо куца....!Суробаджанащината не е ли отживелица ?Ще ви разкажа даже един виц.Един човек сас счупен крак си трагва от болницата куцукаики с патерици и едната патерица казала на другата:
-Нещо куца между нас....! Мисля че така е и в сървара нещо куца между отношението администратор-играч а не би трябвало...!Ясно е че ще има много отговори "за" и "против" ,но аз си изказвам мнението вярно играя в сървара,харесва ми но според мен сас сурубаджанащина няма да се издигне на по горно ниво.... то би континиед
sponjbob
Newbie
Newbie

50-50 ако е и ние можем да допринесем по този начин една енигма 15/15/775 си е 30 лева 15 за сървара 15 за мен примерно..
sponjbob
Newbie
Newbie

чакаи и трето да добавя като "dorki" ако се заровите малко в темите ще забележите едно и сащо "Престанете да гледате другите,а вижте първо себе си" е докога така?Ния се гледаме естествено пиша в момента само за себеси поне аз се гледам но по този начин не става погледнете ни и вия малко няма да е лошо.Вия гледате нашите грешки а ния вашите не може ли ? е нама как така да се развие сървара...
LosTMyLasTLove
Newbie
Newbie

Sponj е прав ... Няма нещо такова като 2-ри шанс , да не говориме за продажба на итеми за пари ... 2-ри шанс не съществува \)