Незаслужени банове

sponjbob
Newbie
Newbie

"Ressoner" ти маи не си прочел всичко написано до тук?Ако изглежда че го защитатам,да така е и с всеки друг ще го направия бан за "псувни и обиди" е 5-10-15-20 дни,но не и "пермнбан" ако правиш разлика
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,

Бана на потребител Alex не е сложен ей така перманентен! Той има и редица други наказания както каза колегата. Нека да ви просветля, че едно от нарушенията му е за кражбата на 10-15 акаунта. След"помилване" от наша страна единственото условие, което имаше е да не разбираме, че играе в сървъра (да няма провинения). Жалко, че по този начин си пропиля шанса да, е сред нас, но ние не сме склонни на повече компромиси.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sponjbob не мога да разбера ти какво се бъркаш там, където не ти е работа? Да не си адвокат на Алекс? Има си ясни правила - 3 пъти каквото и да е нарушение значи постоянен бан. За него са правени компромиси, вече няма да се правят. Като не може да си държи езика и да си играе спокойно - няма да играе.
zashto
dr0m
Hero Member
Hero Member

Абе за каква шуробаджанащина приказваш ти бе момче? Всеки който 3 пъти псува и бъде банван 3 пъти за псувни получава перм бан... БнЦ е дал на сървъра толкова колкото аз, ти и почти всички играчи в сървъра общо са дали \ ). Наистина си заслужава махането на бана. Когато ти почнеш да даваш парите за хостинг, сървър машина, интернет и т.н. тогава ти ще определяш правилата!
sponjbob
Newbie
Newbie

Нещо се засегнахме маи а ?Може и адвокат да му бада.Явно е проблем изказването на правилното мнение.И за да не оспамваме още темата аз ще спра,но само ще кажа последно првилата са си правила и Te са за всички
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Извадка от правилата на сървъра:
3.7. Наказание на даден потребител има право да се обсъжда единствено между потребителя и администрацията на сървъра. Всякакви опити трето лице да бъде намесено ще водят до бан.
Нито знаете как стоят нещата с даден потребител нито Ви е работа да обсъждате на кого сме свалили бана и на кой сме сложили бан. Щом е нарушил правилата на сървъра съответно ще бъде наказан.
Лично аз съм свалял десетки банове, защото всеки греши и има право на втори шанс!
Това, което задължително трябва да уточните в мнението си:

1. Акаунт, с който играете.
2. Кога сте получили бан.
3. Кой админ ви е баннал.
4. Каква е причината да получите бан (ако имате различни версии с админа за случилото се, опишете цялата ситуация).
5. Ако имате снимки, видео или логове от maphack например, прикачете ги и тях.
От сега на татък мнение не отговарящо на изискванията ще бъде изтривано лично от мен, а собственика му ще получи съответната санкция!
Phiz
Newbie
Newbie

Re: Бан лист (#2)
« Отговор #949 -: Вчера в 04:40:42 »
77.85.166.236,95.43.115.48 - Месец бан за използване на непозволени програми в игра тип - Дуел.
aaeerr,pro_lamer4ee,qweeasdd,tanyo,tanyoo,azazaz
MortalKombat - Перманентно заключване на акаунт.

научете се да падате не само да се заяждате \) и като банвате губите :)
а, я да си видя снимките където използвам тези програми в игра Дуел ? специално ацц.МоrtalKombat
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не съм длъжен,но щом държиш...Автогол.Снимките дори са твой.
http://alfa.kachi-snimka.info/images/rgh1298599626x.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/images/viu1298599654n.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/images/klz1298599732s.jpg
Няма как да си затворя очите.
respekt2
Newbie
Newbie

Получих бан преди няколко дена за кражба предметите на момчето са върнати от приятеля ми + jah руна, но мойте акаунти не са отключени. Всичко, което бяхме взели е върнато на собственика + руната, която поиска администратора 'Justice'.
exollent
Newbie
Newbie

Заключихте ми акаунта Hallmark по погрешка или някой просто е бил влизал в него. Ако може Администратор да се свърже с мен да му дам данни за акаунта
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Justice wrote: 94.156.101.61
Acc: GiveMeSmile, SunSets, Hallmark, tnt6, tnt7, denis3, denis9, denis7, denis6, extremist, Eclipse, mi6o, ts6, ts5, ts4, ts3, ts2, Legent, arolski911, ludia_max, genezis, badboy, steleto, Ad1dAs40, shibanimuleta, bl00dandhonour, Bulgaria, SinCity, NightStar, Mulenceto-X, bloodandbone, cymbuhc, Sobieski_Hc, peshk0-hc, Fucktronick, Shyne + robokop

78.142.2.141
Acc: withl0veAndy, withlovek3c, withlovemyle, kinopi, JustCare, withl0ve, JaSTaR91, JasTaR, teamplay_hc, MuleNaSasho, Contessa

Заключени, докато не ме намерят и не върнат итемите, които са взели.
Линк.

94.156.101.61
Давам ти срок до трети март да ме намериш в играта или във форума и да върнеш нещата.
78.142.2.141
Давам ти срок до другата неделя да ме намериш и да ми предоставиш Jaha.
LineOfLive
Newbie
Newbie

Искам да помолия за махане на бана на 1 аcc LineOfLive.Защото ме баннаха преди 3 месеца и банна ми е изтекъл отдавна вече а още немога да си влезна в acc-to мерси предварително :)
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote: 94.155.69.235, LineOfLive
Постоянен бан за продажба на предмети.
rcky
Newbie
Newbie

е... някой ще ми обърне ли внимание най-накрая :)... в тази тема ми изтрихте публикацията... дано да е било заради езика... сега оправих флекс тайпа .. дано не го изтриете... или можете да погледнете тук topic6483-40.html

и тук накратко... ацц са ми : upgrader, upgrader-1, upgrader-2, NeverGiveUp
Банът ми е до разясняване на случая с който никой админ не се е заел вече 2 дена и си стоя с бан... тааа пича който твърди че съм го окрал... той си ми даде ацц и пасс доброволно щял да спира да играе и така... взел съм му един шард на 19... който обещавам да върна и обещавам че няма да се повтори... успеХ :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер, потърси ме в играта на акаунт Justice и ще се разберем.
Говорим за този случай, с акаунт *jamalchoto.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Roberto
Newbie
Newbie

1.reserving, Increase, muti, k3c-1, ANtemoste, Paio, mdma, cBr-, Kokain, muti_div, jah_maniq, muti-muleta, mutidiv, muti-div, OnlymDmA, muti-muleta2, reserved, OnlyMe, cbr-runes, MySweetDream [83.228.80.47] - Постоянен бан и заключване на акаунтите. Линк Бяхме се разбрали, че следващото оплакване каквото и да било от твоя страна ти носи постоянен бан. Честито!
2.Неделя, 13 Март 2011
3.Infection
4.TradeHack
5.http://prikachi.com/images/911/3086911u.jpg / http://prikachi.com/images/912/3086912I.jpg - Лично аз невждам нищо нередно, пак TradeHack..
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Roberto wrote: 1.reserving, Increase, muti, k3c-1, ANtemoste, Paio, mdma, cBr-, Kokain, muti_div, jah_maniq, muti-muleta, mutidiv, muti-div, OnlymDmA, muti-muleta2, reserved, OnlyMe, cbr-runes, MySweetDream [83.228.80.47] - Постоянен бан и заключване на акаунтите. Линк Бяхме се разбрали, че следващото оплакване каквото и да било от твоя страна ти носи постоянен бан. Честито!
2.Неделя, 13 Март 2011
3.Infection
4.TradeHack
5.http://prikachi.com/images/911/3086911u.jpg / http://prikachi.com/images/912/3086912I.jpg - Лично аз невждам нищо нередно, пак TradeHack..
Мисля, че предния път, когато ти свалих бана се бяхме разбрали нещо с тебе. Припомни си го.
Roberto
Newbie
Newbie

бяхме се разбрали като напрая нещо нередно, а аз несъм напраил нищо НЕРЕДНО преразгледаи случея..
Roberto
Newbie
Newbie

Roberto wrote: бяхме се разбрали като напрая нещо нередно, а аз несъм напраил нищо НЕРЕДНО преразгледаи случея..
SnowDanger
Newbie
Newbie

Перм.бан + лок.
Причина: Продажба на руни за реални пари.
Acc:SnowDanger, IceDanger, FireDanger, StormDanger, Hearta, Dangers
post39077.html#p39077
Въобще не знаех че това е забранено,толкова много се бях зарибил по диаблото,и гледам някав начинаещ пратил смс и не получил руни,и реших да му помогна и изпатих аз ..... Нямал сам никакви друхи нарушения,само едно недоглеждане и какво?Перманент банн защоооо (
Моля ви помогнете ми.