Незаслужени банове

Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Човек мисли преди да прави каквото и да било.
Когато си се регистирал в сайта ни, под всички полета има 1 текстово поле, в което са описани всички правила за игра в сървъра ни и едно тикче, което гласи "Съгласявам се с тях."
Щом си го тикнал, значи си съгласен да си носиш последствията.
Това, че не четете не ви оправдава.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
SnowDanger
Newbie
Newbie

:D Да бе,като се регвате другите в някой друг сайт качили четете цяла страница с правила ала бала просто давате тикчето.
А да попитам какво значи перманент бан?
[admin]\Постоянен бан (завинаги)\[/admin]
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Цитат от правилата на сървъра:

4.4. Незнанието на правилата от страна на потребителите не е оправдание. Администрацията си запазва правото да предприема съответните мерки без да се интересува дали потребителя е запознат с правилата описани в тази тема.
rcky
Newbie
Newbie

Някой друг админ няма ли да се заеме с моя случай :Д то се е видало че на Господин Велик *pain не му се занимава и раздава банове без да се е запознал с случая :D човека не си е направил да прочете мойте публикаций... ами е видял 2 реда на ония че някой му е влизал в ацц.. дето той си ми даде паролата.. и трябва да изям бана зарад 2 думички на тоя :D :nenormalniste:
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*RCKY беше направена проверка по случая, мен това не ме касае, кой, как и защо си е дал паролата, може ли да се докаже това твърдение ? - НЕ. Следователно си получава наказанието дадения играч. Правилата са ясно и еднозначно написани.
Приятен ден.
vkc
Newbie
Newbie

87.120.116.174 - 30 дена Бан + Перм.Лок

Поредното нарушение от негова страна. Следващото ще доведе до Перм.Бан.

Акаунти:sTonow, VkC-AtilLa, vkc-VerSus, VkC-MelisSa, VkC-FavoLa, vkc_team1, bot1, bot10, bot9, bot8, bot7, bot6, bot5, vkc_team3, bot2, ZucCa, vkc_team2, vkc_team, VkC-Anarchy, VkC_team4

Поради каква причина го имам това наказание ...Като след последния бан несам нарушавал правилата ?
Dreaming
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте VkC,
наказанието ви беше наложено от Justice, след като за пореден път си показахте истинския облик. Многократно ви е даван шанс, свалян ви е бан, но този път ще си изтърпите 30-те дена. Акаунтите остават заключени завинаги и компромис от наша страна няма да има.
Предизвиквате играчите, предоставяте фалшиви доказалтества и снощи за пореден път обидихте колегите ми.
Силно се надявам този месец да Ви стигне за размисъл как ще държите за вбъдеще, за да не се стига до крайности.
Приятен ден.
Stranger
Newbie
Newbie

Мисля че тук - topic6930.html пише достатъчно.
Поне отговор да получа, ако може :>
vkc
Newbie
Newbie

Dreaming wrote: Здравейте VkC,
наказанието ви беше наложено от Justice, след като за пореден път си показахте истинския облик. Многократно ви е даван шанс, свалян ви е бан, но този път ще си изтърпите 30-те дена. Акаунтите остават заключени завинаги и компромис от наша страна няма да има.
Предизвиквате играчите, предоставяте фалшиви доказалтества и снощи за пореден път обидихте колегите ми.
Силно се надявам този месец да Ви стигне за размисъл как ще държите за вбъдеще, за да не се стига до крайности.
Приятен ден.
Добре в крайна сметка неразбрах за какво имам бан каква е причината от последния ми бан несам нарушавал правилата няма доказателства за бан-а няма нищо ей така защото несам одобен на някой...
1.Фалшиви доказателства несъм давал никога !
2.Предизвиквал сам играчи опасявам се че това не е точната дума по скоро лек базик но сичко в рамките на допостимото ?
3.Кога съм обиждал админ в д2 ? Днес разбрах че човека който ме занимава между 1 и 2 вечерта по скаип не се представи че е админ и почна да ми чете лекции е админ.Aко знаех че е админ държанието ми по скаип щеще да е др се пак е човека който подържа сървара в който играя а не някой рандом който ме притеснява по това време на вечерта с неща който не го засягат , но в крайна сметка като напиша в скайп /админс не ми излиза той като админ на д2?
4.Каде са правилата кадето смесвате една игра със скаип ...това значе ли че ако играем друга игра с дадения админ и ако го обидя той може да ме бан в дреаминг ???

п.п. Очаквам да не ми бъдат трите коментарите а да ми бъде отговорено
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*Stranger писал в темата, погледни я.

*VkC мисля, че се разбрахме нещо, виждам, че колегата е написал каквото е необходимо, безмислено да се повтарям.

Приятен ден.
Guest

Моят Бан Също Е незаслужен но коментарите ми се трият винаги искам да поговоря с главния администратор за поведението на администраторите назначени от него администратор infection ме банн поради кражба на джах руна която брат мие откраднал и неговит е и мойте ацц та са заключени защото играем от едно ип мойте ацц та са брат мие откраднал руната от ацц pinokio със момчето сме се разбрали аз да върна руната и да ми се отключат ацц тата и се надявам темата ми да не бъде истрита и да бъде разгледана обширно от администратора и да поговори с назначените от него администратори за поведението им към играчите ...
vkc
Newbie
Newbie

Justice wrote: *Stranger писал в темата, погледни я.

*VkC мисля, че се разбрахме нещо, виждам, че колегата е написал каквото е необходимо, безмислено да се повтарям.

Приятен ден.
Justice твоето мнение ни най-малко не ме интересува най-малкото не е обективно и ти си ми сложил бан за нещо което го няма като нарушение в правилата на сървара ...Относно колегата ти невиждам да е написал нещо вярно защитено с доказателства най-малкото не е коректно от страна на админ да плюе даден играч без основание ...Доста ме съмнява това да го е писъл др освен ти . Чакам да ми отговорите на въпросите се пак това е тема незаслужени банове и никой
не се заема с моя въпрос :

1.Фалшиви доказателства несъм давал никога !
2.Предизвиквал сам играчи опасявам се че това не е точната дума по скоро лек базик но сичко в рамките на допостимото ?
3.Кога съм обиждал админ в д2 ? Днес разбрах че човека който ме занимава между 1 и 2 вечерта по скаип не се представи че е админ и почна да ми чете лекции е админ.Aко знаех че е админ държанието ми по скаип щеще да е др се пак е човека който подържа сървара в който играя а не някой рандом който ме притеснява по това време на вечерта с неща който не го засягат , но в крайна сметка като напиша в скайп /админс не ми излиза той като админ на д2?
4.Каде са правилата кадето смесвате една игра със скаип ...това значе ли че ако играем друга игра с дадения админ и ако го обидя той може да ме бан в дреаминг ???

п.п. Мн държа да ми отговорите на 4-те въпроса
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бановете няма да бъдат свалени това е окончателното решение на екипа. А защо? Така сме решили.
Guest

maz0 ако може обарни внимаениена моя пост в темата защото ми омразна да ме подминават като малка гара за това ли сте администратори ми кажи ???? вече седмица стоя с наказание перм бан при положение че не съм направил нищо това ли е преспективата на сервера и това ли са правилата невинните виновни а хората с връски веднага им се маха банн така ли трябва да го разбираме обикновенните играчи в сървъра ?!?!?!?!?
vkc
Newbie
Newbie

maz0 wrote: Бановете няма да бъдат свалени това е окончателното решение на екипа. А защо? Така сме решили.

Доста несправедливо решени чаках ти да пишеш ама явно тука си е анархия очаквате потребителите да спазват правилата апък вие ги нарушавате и някой от админите злоупотребяват с правомощията си :)
Guest

съгласен съм с vks тука си е анархия как очаквате да се играе в сървъра ???
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Анархия викате, защо ли е анархия само за тези, на които са им отрязани ръцете и не могат да си мизерстват за напред? Не се и очудвам. Приятна игра в някой друг сървър момчета. :)
vkc
Newbie
Newbie

Ами незнам др потребител какво е направил . Но лично аз несам направил нищо по твоя пост съдя че сте решили ей така да ме баннете и готово ...Безпочвени обвинения и това не е анархия xzxahxahxa димо реши да ме бан ей така и няма един админ да провери случая !!!
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да де, подстрекаването води ли се към категория - аз нищо не съм направил?
Guest

а ве остай тъс раота остай .... и те админи се наричат пхахахахахахаха :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: