Незаслужени банове

SwitchType
Full Member
Full Member

Чудно ми е как съм баннат за "АУРА БЪГ" като играх с Анубис преди всеки дуел ми казваше Реджоин реджоинвам аз после гледам бан.. тфа са измислишлотини .. аура бъг .. до колкото знам фулки няма в ДМ? нали .. просто с конв свалям резист и със чарге .. ама все тая "ВСЕ ПАК ТОВА Е АДМИНИСТРАТОР"
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DuffDuck wrote: Чудно ми е как съм баннат за "АУРА БЪГ" като играх с Анубис преди всеки дуел ми казваше Реджоин реджоинвам аз после гледам бан.. тфа са измислишлотини .. аура бъг .. до колкото знам фулки няма в ДМ? нали .. просто с конв свалям резист и със чарге .. ама все тая "ВСЕ ПАК ТОВА Е АДМИНИСТРАТОР"
Казах ти да влезнеш отново в играта, за да спреш доброволно, но ти реши да се правиш на хитър и пак бъгна, пък и бъгването става с всичко, не е задължително да е фулка. С конв какво ми сваляш? Нищо.. при 200 стак :)

ПС. Ако "ВСЕ ПАК ТОВА Е АДМИНИСТРАТОР" метода се прилагаше, банът ти щеше да ти е поне 2 месеца, а не 2 седмици :)
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Значи ето и моята история ... сутринта излязах от нас за да пия кафе ... пуснах си ботовете и следобяд може би към 4 и 30 се прибрах и ботовете не можеха да влизат вав игри имах чуството че сам банант но , за миг си помислих че може би сървара е спрял таи като няма причина поради която да сам банат по касно проверих форума и видях че имам 10 дневен бан "защото сам играел сас Pikit Hack" учудвашто как Global Moderatora s nick : Impressed е разбрал как сам играл с пикет при положение че ботовете играят в самостоятелни игри и те са сами вав тях ... за това много ви моля да махнете бана ми или ако не поне ми даите релано обяснение как сам го получил при положение че дори не сам бил вав къщи !!! 77.76.28.220 ето и моят Ип адрес !
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ni_va_biva_new wrote: Значи ето и моята история ... сутринта излязах от нас за да пия кафе ... пуснах си ботовете и следобяд може би към 4 и 30 се прибрах и ботовете не можеха да влизат вав игри имах чуството че сам банант но , за миг си помислих че може би сървара е спрял таи като няма причина поради която да сам банат по касно проверих форума и видях че имам 10 дневен бан "защото сам играел сас Pikit Hack" учудвашто как Global Moderatora s nick : Impressed е разбрал как сам играл с пикет при положение че ботовете играят в самостоятелни игри и те са сами вав тях ... за това много ви моля да махнете бана ми или ако не поне ми даите релано обяснение как сам го получил при положение че дори не сам бил вав къщи !!! 77.76.28.220 ето и моят Ип адрес !
Сам самичък си предоставил доказателството, просто трябваше да бъде малко по-наблюдателен :)
http://img5.imageshack.us/img5/993/444screenshot016.jpg

Това съобщение не може да значи 2 неща:
'zPickit' 3.5d (beta 0002) by ZoiD loaded sucessfully.
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

махни скапания бан бе човек казах ти не сам праил никфи мизерии до ся просто ми махни скапния бан ...... казах че се извинявам !
LwK-SuckItIn
Newbie
Newbie

wnpfire - 1 седмица за биене без го ^^ :D :D lefty човече .... нямам кво да кажа .... штото одарих тебе и оня с по 1 хаммар и ме банна цяла седмица ??? :D да сам та обил да сам обил него ?? да сам ти казал нешто лошо играта беше Hammer Duel просто дадох ви дуел излязох ванка вратнах 2-3 чука и ва хитнах :D незнам незнам ... и ти напрао ся ше го банна ... биене без г е ако примерно сам та килнах а аз да одарих 1 хаммер ако примерно беше инф ништо нямаше да каже ма тва си ти .. тряя се исфукаш пред оня че си админ абе нали знаеш БЪЛГАРСКА МУ РАБОТА !
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

момчето ми са струва доста право българска му работа
Fikata
Newbie
Newbie

така бях в гаме Д У Е Л З 1 пич ми върти чукове и аз го килвам и той заявява . че ще ме банн и ето баннат съм за 7 дена за бой без го няма снимка как го убивам 2 пъти без го или леш ( долкото знам това е правилото ) няма снимка . пиша на админа да ми даде снимка от това как го убивам 2 пъти без го или леш ( админа който ме е баннал , той ми заявява бях в гаме ) според мен това е несправедлив бан ... ето правилата

За да се одобри бан request трябва да изпълните следните критерии:
1. Трябва да се вижда задължително поне 2 пъти как Ви убиват без леш или го.
2. Трябва да се вижда задължително името на играта.
3. Снимки от игри тип "no rlz" не се приемат.
4. Трябва да се вижда задължително сървъра, в който е направена снимката. За целта използвайте командата /motd.
5. Не е задължително, но е препоръчително да се вижда и акаунта, на нарушителя - ползвайте командата /whois.

Мисла че банна ми не е заслужен
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бана го сложиха аз ! Искате доказателство при положение че той си седеше пред града и вие го убихте за разнообразие. Отлично - успяхте да компрометирате себе си. Бях в играта и лично видях как го псувахте и убихте без го . Бана ще го махна ако ми докажете че не сте го псували и биели без го.
Лека вечер и Благодаря за вниманието !

Кога ще се научите да си търсите правата когато наистина не сте виновни.

П.п: Купи си правописен речник.
Fikata
Newbie
Newbie

Под псуване това момче разбира думата "Олигофрен" в правилата пише , че трябва да убия някой поне 2 пъти без го или леш ,че да бъда баннат .... качи снимката да видим всички как го убивам 2 ПЪТИ !!!!
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма такова правило. Също така админа не е задължен да дава доказателства, след като е бил свидетел на нарушението.
Fikata
Newbie
Newbie

хахах добре ще си изтърпа наказанието .... и вече като ме убие някой без го 1 път ще поствам теми ...
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Fikata wrote: хахах добре ще си изтърпа наказанието .... и вече като ме убие някой без го 1 път ще поствам теми ...
Няма правило, което да гласи, че бан се получава за убиване 2 пъти без го.
Има такова изискване към снимките. Ако админ е присъствал лично ситуацията е различна.
pavel_1234
Newbie
Newbie

(fubar) Не заслужавам бан , защото съм казал на 1 , че е стисна нали ? :mda: и то за 1 седмица (ип-78.90.111.116) ?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pavel_1234 wrote: (fubar) Не заслужавам бан , защото съм казал на 1 , че е стисна нали ? :mda: и то за 1 седмица (ип-78.90.111.116) ?
"Ела да те еба фрее" не е точно прилично казване, пък и не беше ли брат ти баннатия, че искаше да ти се махне бана?
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=1 Искам maz0 да ми обесни ,защо ме банна prm по ip и lock на acc-тата ми и защо не каже колко ще продължи банна (не мисля ,че заслужавам ,но не съм и човека ,който ще каже)

Банът ти не е сложен, за това че си ми казал ламер. Много ме интересува дали някой ще ми каже ламер или не в една игра на 12 години. Банът ти е сложен други обиди: глупак, кретен, идиот, че дори после ме и напсува. За това банът ти стана на 1 месец, на целият ти доставчик.

КАКВО?! Кога съм ти казал тези неща бе ,казах ти само ламер и какъв админ си ти ... ,божe :X
asd
misho
Newbie
Newbie

Дамн..... мазо ме бан без причина според правилника на сървъра. 1во преди ддз месец някъде пича ме бан щото съм пишел по 2 думи на ред ^^ в чата... ок да кажем приел го е за спам ( който бтв не беше забранен в правилника на сървъра в този даден момент) , но както и да е всичко му е позволено нали е админ . Стигам към съществената част, преди 10 мин някъв пълен ламер (който предполагам беше самия той и ме дразнеше именно с тази цел да ме провокира по някакъв начин, но това е мое предположение ) влезе в стаята ми която беше N cham , и започна само да спами цитирам : Na kogo mu n cham ? na teb? ama kuv cham? ama runata li? ama na teb li? ama naistina? ama na kogo mu trea? ama runata cham ili? - и те така... 5 мин някъде и накрая си лефтнах :) и влязах в чата където онзи същия започна отново да спами ,при което мазо не го бан въпреки че ме банна за спам преди месец , и тотално ме изнерви и аз му казах цитирам : mn pozdravi na maika ti - след което получих бан по ип на момента. Пуснах другия нет ,за щастие съм с 2 , зада може все пак да поискам обяснение и мазо ми заяви цитирам отново: ban za 1 den za izplozvane na necenzurni dumi - значи от днес когато кажя мамо на моята майка трябва да се срамувам че съм изрекъл някаква простотия? думата "майка" ли е нецензурната мазо?
даммм... Дарк сам си прави изводи за мазо, 1во ме бан за флоод на чата след което друг флооди а него не го бан , а след това 2ри бан за използване на думата "майка" като нецензура според великия Господ Бог Мазо :) Не очаквам да ми бъде махнато наказанието, а на предвишилите си правата хора да бъде поставено такова \)
pavel_1234
Newbie
Newbie

ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ЧОВЕКЪТ , КОГОТО НАПСУВАХ , ВЗЕХ СИ ПОУКА И НЯМА ДА ПСУВАМ ПОВЕЧЕ В СЪРВЪРА , МОЛЯ МАХНЕТЕ МИ БАНА , ЗАЩОТО СЪМ БОЛЕН И ПО ЦЯЛ ДЕН НЯМА КАКВО ДА ПРАВЯ \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( :* \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \( \(
bakosan
Newbie
Newbie

Моля да ми бъде махнат бана от чата на acc : bakosan6 hero : ОutHereGrindin от чата..
Извинявам се ама.. да блъскаш на хардкор до 25 левел ... да лагне сървара да ПАДНЕ и да излезеш и да видиш , че си 1 левел вие не бихте ли се ядосали и напсували някой ?
Съжелявам.. моля да ми бъде махнат бана от чата..

maz0: Нямаш бан в чат канала.
sashko
Newbie
Newbie

начи ацц sashky с него наи често играя бана ме админа мазо защото ботовете ми са били в опен гамес добре.. разбирам това но как ще са в опен като след като ме бан и ми каза закво ме е бан видях ботовете дали е така и секи си имаше пас и закво ми е да ги прая опен като аз предложих да ги направят клосе след.и си мисял че ме бан защото точно като ги проверявах 1вия изленах да пускам 2рия да вида да ли е хванал и ми даде унабле мисля че не е прав не че нещо против него аз и на него му обясних ситоацията закво така се получило но тои не ми отговаря иначе нямаше да ви занимавам вас