Незаслужени банове

maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ко речи?!

Следващото излишно мнение ще бъде изтрито от темата (да, това включва вас двамата, защото темата е приключила. Казах че акаунтите ви няма да бъдат отключени).
vkc
Newbie
Newbie

Re: Бан лист (#2)
« Отговор #991 -: Събота, 19 Март 2011, 00:35:30 30 »
87.120.116.174 - 30 дена Бан + Перм.Лок

Обиди към епика на сървъра + постоянно заяждане с потребители и подтикване към Бой Без го или обиди, с цел даден играч да бъде баннат.

Поредното нарушение от негова страна. Следващото ще доведе до Перм.Бан.

Акаунти:sTonow, VkC-AtilLa, vkc-VerSus, VkC-MelisSa, VkC-FavoLa, vkc_team1, bot1, bot10, bot9, bot8, bot7, bot6, bot5, vkc_team3, bot2, ZucCa, vkc_team2, vkc_team, VkC-Anarchy, VkC_tea

xaxa това ли измислихте като провинения поне махнете обиди към екипа на сървара защото е нямало такива ...Ако смятате че базикането е достатъчно провинение нека да е така ама не си добавяй те работи който несъм изваршил !!!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Моите извинения но ще спомена един случай който се сетих когато ти видях поста. Помниш ли админ с име комар??
ПОМНИШ!!
А как се бъзикаше в общия канал,че на екрана ти бил кацнал някакъв комар и буквално се гавреше с колежката (тогава). Да не говорим колко пъти съм те банвал за по няколко часа (докато бях админ) само и само за да не си играя да пиша в бан лист-а защото ще станат прекалено мн наказанията ти и трябва да се предприеме перм. наказание???Целия сървур знае,че си от малкото хора които обичат да се заяждат с останалите...
Замисли се кой е правия в случая и кой не е .
Нищо лично :)
....
vkc
Newbie
Newbie

случая не го помня ...Но това което каза няма значение .В момента бях с последното предопреждение за лок на ацц-та и един ден се събуждам с перм локк без основателна причина и без да съм направил нищо...От периода на последния ми бан и до сега нямам никво провинение кво да говоря доста банове съм имал , но без причина да съм перм бан не е работа ко го заслужавах и съм направил нещо нито един пост нямаше да е написън от мен....
NoMoReRuNs
Newbie
Newbie

Vkc - Ти се опитваш да се искараш винаги невинен,винаги да си жертвата,а постоянно мрънкаш с риск да прозвуча груб си Досаден.
rednex
Jr. Member
Jr. Member

Бан без снимки качени без нищо... как става това чудо ? , имам няколко снимки на който искам да вида каде бия без го и ""псувните"" ?!

https://img.dreaming-bg.com/picbg/55c3e ... 6d64b3.jpg
https://img.dreaming-bg.com/picbg/0f61e ... a7036a.jpg
https://img.dreaming-bg.com/picbg/c3634 ... 8e5784.jpg
https://img.dreaming-bg.com/picbg/480d6 ... 140e0f.jpg
https://img.dreaming-bg.com/picbg/c2a26 ... 3e323f.jpg
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е длъжно да има доказателство за да наложим бан.
rednex
Jr. Member
Jr. Member

оо да извинявам се.. някой саднали типове (като твоя приятел) в дуели да го бият и да се оплачи на приятел админ и не е длъжно да има доказателства ИЗВИНЯВАЙ
rcky
Newbie
Newbie

нема такава държава брат :D
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

@rcky К'фо па не ти писна да сереш на всякаде? Има правила за такива като тебе и се СПАЗВАТ.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Правилата са за това, за да се спазват. Всеки прави това, което прецени, друг е въпроса дали "как мери и как сече" - образно казано. Той е "премерил" грешно, за това е "отсечен".

Надявам се с тази поговорка да ти е станало ясно.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
rcky
Newbie
Newbie

RootsRagga wrote: @rcky К'фо па не ти писна да сереш на всякаде? Има правила за такива като тебе и се СПАЗВАТ.
Ще кажа същото за тебе :* И ше сера там кадето аз съм преценил а не където ми кажеш ти шефче.. и без тва ми лепнаха незаслужен бан в сервера поне да си го заслужа в форума :cool: ...И стига си лизал на админите .. незнаят къде се намират с изключение на Justice

Cloud неправя никакви четки на никого просто отбелязвам кой си върши работата както трябва и е пример за другите ...а да не ти казвам колко ме грее твоето мнение... :)
Cloud
Newbie
Newbie

четки, четки.
rednex
Jr. Member
Jr. Member

За да се одобри бан request трябва да изпълните следните критерии:
1. Трябва да се вижда задължително поне 2 пъти как Ви убиват без леш или го.Не си правете илюзиите,че някой ако ви е казал "LAMER" , "NOOB" или нещо от сорта,ще бъде наказан.
2. Трябва да се вижда задължително името на играта.
3. Снимки от игри тип "no rlz" не се приемат.
4. Трябва да се вижда задължително сървъра, в който е направена снимката. За целта използвайте командата /motd.
5. Задължително е да се вижда и акаунта на нарушителя - ползвайте командата /whois или /whereis.
Добавят се като задължителни изисквания:
6.Да се вижда и изхода от командата /time .
7.Да има 2 снимки (най-малко!) които да са "застъпани", за да се вижда поне малка част от хронологията на чата.

има ли смисал повече да говоря като е главен админ на сървара ( маз0 ) му дава право да баннва само някой негов приятем му е писал.. с право псуват админите и това е само в Dreaming !
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*Rednex когато си се регистрирал за игра в сървъра ни, под всичките полете има едно поле с тикче, на което пише "съгласявам се с правилата за игра в сървъра".

В тях какво пише:
4. Права и задължения на администраторите
4.1. Администраторите си запазват правото да наложат наказание на потребител без да предоставят съответните доказателства, стига лично да са присъствали в момента когато е извършено нарушението.

Маз0 е бил в играта, забелязъл е нарушение и те е баннал.
С оглед на предишните ти "изяви" ти е наложен перм.бан, защото явно поука не си си взел.
Приятен ден.
faflaminat
Newbie
Newbie

87.126.190.44 - 5 дена Бан + Лок.
Обиди.
Ацц: faflaminat, RealShady, LifeBlood, botchi2, botchi1, botchi
ето ги снимките.. http://prikachi.com/images/519/3161519U.jpg
http://prikachi.com/images/518/3161518m.jpg
и сега сами си направете решението
http://prikachi.com/images/16/3160016U.jpg

Req: Обиди

Administrator Comment Снимката не отговаря на изискванията.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Твойте снимки за мен са автентични, за което си баннат справедливо.
Тази снимка, която ти представяш не отговаря на изискванията, липсва командата /time.
bunnyy
Newbie
Newbie

Justice СЕРИОЗНО ЛИ ?!

-------
213.226.63.157 - 10 дена Бан + Лок.
Обиди + бох без го.
Acc: viperch0oy5, viperch0oy1, Gramatika, Schwepes

Хем бях в играта, хем ги предупредих.... тяхна си воля.
« Последна редакция: Днес в 02:16:10 от Justice »

Много ми се иска ама наистина мнооого да разбера в каква игра си бил когато съм " Обиди + бох без го." Защото явно ботовете ми ( трите ацц-та) за обиждали и са били някого без го !
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Акаунта швепс снощи се раздаваше "тежък", за което си получи справедливи 10 дена почивка, а от това ип видях и тези акаунти. Локовете им няма да бъдат свалени преди изтичането на бана.
bunnyy
Newbie
Newbie

Ама моляяя дори не познавам човека на когото е акаунтааа !!!! \( \( \( Нали се сещаш че има динамични ip-та и едно ip в един и същи момент може да се ползва от няколко човекаа ... Как може да правиш така това са ми k3c ботове и са били пуснати когато въпросния го е раздавал. А не мисля че ми е налучкал паролата ей така че да е влизал или нещо такова не знам и аз .. Справедливо ли е това ?!

Your IP Address Is: 213.226.63.65 - ето моето ip , което видях сега , интернета ми не е спирал от снощи
213.226.63.157 - ip , което си баннал

Мисля,че има разлика в крайните цифри :) :)