Незаслужени банове

FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Ами то се вижда снимката където се разбираме че играем 1 от 1 по жах , и се вижда как му правя 1-0 и не ми плаща ,, щял да говори с инфектион некви такива глупости ми обеснява ,, казах му че ще го кача па да ми плати нали .. : ) после ми каза че е говорил с инфектион и му е казал некви неща , а после като питах инфектион нема такива неща.. ^^
Искам да знам аз защо съм банн? Къде е тва нагло държание? :angel:
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако ще си приказвате има ЛС за тази работа!
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Няма ли да получа отговор защо съм баннат "нагло държание " че нещо немога да схвана кво съм нарпавил? :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

FeelMyTouch, банът няма да бъде свален.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Аз не искам да се сваля банн-а , ще изтрая наложените 5-10 дена :) Просто искам да разбера защо е този банн , какво точно съм казал на някои или какво съм направил. Това е въпросът ми ? :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Коя част от "непристойно поведение" не разбра?\
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

ми ,, ако бях разбрал поне малко закво съм банн , нямаше да пиша никви теми а просто щях да си мълча :) незнам въобще закво съм виновен ,, но щом Justice така е преценил начи е така хх .. :mda:
Jab4y
Full Member
Full Member

Добър ден,
значи нещата стоят така - влизам днес да играя с героя си Justice (както знаете това е ник на админ, но аз си го ползвам от години) и някакви пичове започнаха да ми мрънкат и ми казваха да си сменя името на героя. Аз им казах, че ако самия админ има някакъв проблем с това,да дойде да ми каже и ще го сменя, въпреки че не е против правилата:
(1.3. Забранена е и имитацията на акаунт/и принадлежащи на администратор.)
Все пак, например, админът Sparrow нямаше нищо против да се пиша така (и така се пиша от години). И преди малко влизам в диаблото и хоп - не мога да се свържа. Не намерих айпи-то си в Бан Листа. Все пак нито съм злоупотребявал с този ник, нито нищо. Бих желал едно обяснение и за колко време ми е бана. Все пак мога да живея без диабло и ще го преживея дори и да е пернамент. Става въпрос за акунт Bayern в DremingMod.

// Извинявам се, ако съм допуснал правописни грешки.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Случая ще бъде разучен за сега единствената информация, която бих могъл да ти дам е:
[19:02:04 ]* 190: 93.183.148.216 (77 days 1 hour 43 minutes 23 seconds)
Акаунтите са отключени и бана е свален. Имате 24 часа да изтриете всички герои с наподобяващи никове на администратор.
Jab4y
Full Member
Full Member

Ивайло Георгиев wrote: Случая ще бъде разучен за сега единствената информация, която бих могъл да ти дам е:
[19:02:04 ]* 190: 93.183.148.216 (77 days 1 hour 43 minutes 23 seconds)
Акаунтите са отключени и бана е свален. Имате 24 часа да изтриете всички герои с наподобяващи никове на администратор.

Изтрити са :)
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Държа да чуя обоснованието, защо акаунт *fichkata е баннат за "използване на непозволени програми", след като играя с него човек и виждам и знам, че не използвам никакви глупости. Чакам... лог дайте нещо, някакво доказателство ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MEMENTO-MORI wrote: Държа да чуя обоснованието, защо акаунт *fichkata е баннат за "използване на непозволени програми", след като играя с него човек и виждам и знам, че не използвам никакви глупости. Чакам... лог дайте нещо, някакво доказателство ?
Оспорването нали знаеш до къде може да доведе АКО НЕ СИ ПРАВ ???
....
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MEMENTO-MORI wrote: Държа да чуя обоснованието, защо акаунт *fichkata е баннат за "използване на непозволени програми", след като играя с него човек и виждам и знам, че не използвам никакви глупости. Чакам... лог дайте нещо, някакво доказателство ?
Заповядай, http://pastebin.ca/2049434.
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Мерси за лога, но държа да кажа че момчето е свястно, несъзнателно е използвал това, 100% съм сигурен че тая програма/хак/какъвто и application да е върви с Diablo-то. Ще му кажа да го изтрие незабавно.

Не оспорвам, а питах съвсем човешки защо е бан-нат. Не е нужно веднага да ми се палиш.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Съзнантелно или не ние не можем да сме сигурни. Бана няма да бъде свален преди изтичането му. Препорачително е да го изтрие в противен случай нищо добро не го очаква.
fichooo
Newbie
Newbie

Как да изтрия нещо,което даже не знам какво е ? Помогнете ми , кажете ми какво мога да направя ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fichooo wrote: Как да изтрия нещо,което даже не знам какво е ? Помогнете ми , кажете ми какво мога да направя ?
Проверете за наличието на папка data в директорията на играта.
fichooo
Newbie
Newbie

Да имаше такава папка , изтрих я . Имаше и някви игрички Свен Боомволен и Пилснер Уркуел няква с бири ... Нещо друго , ако трябва да изтрия , моля кажете !
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fichooo wrote: Да имаше такава папка , изтрих я . Имаше и някви игрички Свен Боомволен и Пилснер Уркуел няква с бири ... Нещо друго , ако трябва да изтрия , моля кажете !
Само да Ви попитам:
От къде си стартирате диаблото?
Икона,файл...каквото и да е :)
....
fichooo
Newbie
Newbie

Стартирам го от: "D2Loader-1.11b"