Незаслужени банове

TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fichooo wrote: Стартирам го от: "D2Loader-1.11b"
И кой ти е добавил -direct в shortcut-a??
Комшийката??
....
fichooo
Newbie
Newbie

Какъв директ ве ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само не ми говори на ВЕ.
Не стига,че ни правиш на маймуни като ни лъжеш...а и тон ми държиш...
....
fichooo
Newbie
Newbie

АВЕ НЯМАМ ХАК ВЕ , НИКОГО НЕ ЛЪЖА ВЕ , АВЕ КАКВИ ХОРА СТЕ ВИЕ ВЕ ????? НЯМАМ СКАПАН ХАК ВЕ КВО МЕ НЕРВИТЕ ВЕ ??? НЯМАМ ХАК НЕ ИГРАЯ С ХАК НЕ ИЗПОЛЗВАМ ХАК ЧЕСТЕН ИГРАЧ СЪМ ИМАМ ПОЗНАТИ НА СЕРВЕРА ВСИЧКИ ЩЕ ВИ КАЖАТ , ЧЕ НЕ СЪМ ХАК
Riko
Newbie
Newbie

fichooo wrote: АВЕ НЯМАМ ХАК ВЕ , НИКОГО НЕ ЛЪЖА ВЕ , АВЕ КАКВИ ХОРА СТЕ ВИЕ ВЕ ????? НЯМАМ СКАПАН ХАК ВЕ КВО МЕ НЕРВИТЕ ВЕ ??? НЯМАМ ХАК НЕ ИГРАЯ С ХАК НЕ ИЗПОЛЗВАМ ХАК ЧЕСТЕН ИГРАЧ СЪМ ИМАМ ПОЗНАТИ НА СЕРВЕРА ВСИЧКИ ЩЕ ВИ КАЖАТ , ЧЕ НЕ СЪМ ХАК
ИМАШ ХАК ВЕ, ЛЪЖИШ НА !!! :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
fichooo
Newbie
Newbie

АВЕ Я СИ ЕБЕТЕ ПУТКАТА МАЙНА СИЧКИТЕ ПЕДЕРАСТЧЕТА ВЕ . АЗ РЕШАВАМ ДА ИГРАЯ НА ЕДИН СЕРВЕР , ВЛИЗАМ СИ , ЦЪКАМ СИ И НЯКВИ ПЕДЕРАСТЧЕТА ПОЧВАТ ДА МЕ ПРАВЯТ НА ЛУД И ДА МЕ ДРАЗНЯТ . ЕБЕТЕ СИ МАЙКИТЕ ВЕ КУЧКИ НАСРАНИ И СТИГА МЕ ДРАЗНИХТЕ , ЗАЩОТО ЩЕ ВИ ХАКНА САЙТА КЕЛЕШЧЕТА НАСРАНИ И ПРОСТИ .
Riko
Newbie
Newbie

Вече ме разрева от смях :D :D :D :nenormalniste: :nenormalniste: :laugh: :laugh:
eyeofheart
Full Member
Full Member

нестига тва а и тва ти е втория бан по тая причина ...
Smoke Weed
MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Че и мен ме изложи с твойте селски изцепки, браво Филипе. Не можа да кротуваш 1 седмица ...
Май да ме извините и мен за това, че се опитах да го защита, явно не си е заслужавало.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fichooo wrote: АВЕ Я СИ ЕБЕТЕ ПУТКАТА МАЙНА СИЧКИТЕ ПЕДЕРАСТЧЕТА ВЕ . АЗ РЕШАВАМ ДА ИГРАЯ НА ЕДИН СЕРВЕР , ВЛИЗАМ СИ , ЦЪКАМ СИ И НЯКВИ ПЕДЕРАСТЧЕТА ПОЧВАТ ДА МЕ ПРАВЯТ НА ЛУД И ДА МЕ ДРАЗНЯТ . ЕБЕТЕ СИ МАЙКИТЕ ВЕ КУЧКИ НАСРАНИ И СТИГА МЕ ДРАЗНИХТЕ , ЗАЩОТО ЩЕ ВИ ХАКНА САЙТА КЕЛЕШЧЕТА НАСРАНИ И ПРОСТИ .
Само толкова ли можеш...лелелелеле колко беден речник и липса на въображение \)
....
adminaegey
Newbie
Newbie

TURSQ SI EDIN ADMIN DA MU PRUSNA GAZA KOYTO E NAVIT DA MI PISHE LS BURZO!!!!! (h) (h)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1 въпрос.. не че ме интересува , но имаш ли 13 години ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
adminaegey
Newbie
Newbie

NA 14 SUM PISHKATA MI E GOTOVA ZA SEX BURZI VI ISKAM {}
eyeofheart
Full Member
Full Member

неможете да живеете без тва диабло 1 седмица сега ако ви сложат перм бан кво ще праите вените ли ще режите?
Smoke Weed
fichooo
Newbie
Newbie

Момчета подходих като човек,но вие ме направихте на гъз ... 100000 пъти казах НЕ СЪМ ХАК , НЕ ИГРАЯ С ХАКОВЕ , ИЗТРИХ НЕНУЖНИТЕ ПАПКИ , но вие продължавате , какво очаквахте от мен ? Избухнах ... изнервих се , просто мразя да ме наричат лъжец ... НЯМАМ ХАК ? Какъв беше проблема да ме ънбаннете , да ми кажете какво да изтрия и да опитаме така ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

adminaegey wrote: NA 14 SUM PISHKATA MI E GOTOVA ZA SEX BURZI VI ISKAM {}
Я па ти да видииииш....ц ц ц ц ц цц ц ц ц...брех брех брех

А може ли 1 неудобен въпрос да ТИ задам ?
....
adminaegey
Newbie
Newbie

ZASHTO STE TOLKOVA GRUBI I NEVUZPITANI ? MOLQ VI SE KATO CHOVEK ISKAM DA VI RAZBIQ SLIVKITE A VIE NE MI OBRUSHTATE VNIMANIE..... \(
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fichooo wrote: Момчета подходих като човек,но вие ме направихте на гъз ... 100000 пъти казах НЕ СЪМ ХАК , НЕ ИГРАЯ С ХАКОВЕ , ИЗТРИХ НЕНУЖНИТЕ ПАПКИ , но вие продължавате , какво очаквахте от мен ? Избухнах ... изнервих се , просто мразя да ме наричат лъжец ... НЯМАМ ХАК ? Какъв беше проблема да ме ънбаннете , да ми кажете какво да изтрия и да опитаме така ?
Съзнателно или не , тмц-то е на лице.Няма как да пуснете тмц , без да въведете -direct към екзе-то така,че сам си направи извода.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
fichooo
Newbie
Newbie

НЕ СЪМ ВАВЕЖДАЛ НИЩО ??? Веднага след като ми написахте , че имало някъв директ в екзето , аз веднага отворих екзето и на поленцето с името си пишеше само името нямаше никакъв директ !!!! Сетих се нещо,което може би е в основата на проблема . Възможно ли е да е от това , че съм нагласил компетабилити мода да ми е на уиндоус ми и надолу съм сложил тикчета на всички полета , включително и рън ас администрейтър ??
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не