Незаслужени банове

fichooo
Newbie
Newbie

Добре кажете ми какво да направя за да ви докажа , че не съм хак ? Направих всичко каквото ми казахте ? Да ви дам скайп и тиимвиуър за да се уверите ? Казвам го за последен път НЕ СЪМ ХАК , НИКОГА НЕ СЪМ И БИЛ ХАК :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

7 дена и точка по въпроса.

Ако си упорит ще го приемем като желание да не играеш в сървъра.
....
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fichooo - 2 месеца пълна забрана за форума и Diablo II, надявам се да ти стигнат, за да си оправиш държанието към нас.
Ls_Vuitton
Newbie
Newbie

Aкаунта ми е : XaH-KpyMII, XaH-KpyMVI
баннат на : Четвъртък, 21 Април 2011, 22:39:31 и Днес в 16:34:24 (но с друго IP и acc незнам поради каква причина повторно след като всички acc-та са ми lock-нати)
причината е : "кражба" според администратор-a Chou

значи да обясни случая, седя си в игра, и join-ва герой с acc : pavarota, и ми пише "как е брат помниш ли ме"... и тръгна разговор и след малко ме попита дали искам да играем партия, обясних му че му нямам доверие да не се обижда но не искам. После ми каза : "де бе няма да те ограба спокойно, даже ще ти дам мойте acc-та и пароли", казах му че не искам и не ми трябват някакви acc-та u пароли, той в същото време ми ги написа а мен па ме disconnect-на. След това пак влязох в играта и му казах "добре че me disconnect-на та не ти видях acc-тата u паролите не ми ги пиши не ми трябват" и тои пак ми ги напиcа, и ми каза че отива да яде, после пак щял да ми пише. И аз влязох в acc-ta, имаше Hoto 40, SpWeb, anix и други някакви items и си взех каквото ми трябваше и след 5 мин. получих ban. С предтекст "Кражба (не е ти е за първи път) бана е перманентен". чел съм внимателно правилата в 1.10 classic и за такова нещо не срещнах да има ban (отговорност носи този който е дал паролата) Имам и снимчици но не са достоверни (според правилата на сървъра),мисля че се вижда само играта и часа но за сметка на това прекрасно се вижда как му отказвам а той ми пише паролите, поради съображения за сигурност не съм качил снимките но мога да ги пратя на администратор ако се наложи.
Моля, да бъде преразгледано.
s7oi4o
Newbie
Newbie

моят проблем е подобен бях получил 48 часа бан за бот в отворена игра . Мина ми влезнах в ацц и след 5 мин ми даде дисконект и пак не мога да влизам в сървъра . Направих и тема , писах лични на админите но никои не ми казва какво става ! Моля за отговор !
Chou
Jr. Member
Jr. Member

Бана ти няма да бъде премахнат защото това не е пържото оплакване от теб.Съгласен съм на компромис ако се върнат нещата иначе нямам какво да добавя относно бана ти
s7oi4o
Newbie
Newbie

мога ли да попитам какво съм взел ? моля пиши ми на скаипа insideto имам обяснение ако е това което си мисля !
Chou
Jr. Member
Jr. Member

S7oi4o неговорех за теб
s7oi4o
Newbie
Newbie

извинявам се .
Ls_Vuitton
Newbie
Newbie

Chou wrote: Бана ти няма да бъде премахнат защото това не е пържото оплакване от теб.Съгласен съм на компромис ако се върнат нещата иначе нямам какво да добавя относно бана ти
аз каквото съм взел ще върна, но най ме дразни факта че мен са ме обрали на trade и имаше админ в играта и ми каза "абе сори пич ама ние нищо не можем да направим" даже и играча който ме обра си призна пред него, с това искам да кажа че правилата трябва да са еднакви за всички, на кой трябва да ги дам тия итеми?
Ls_Vuitton
Newbie
Newbie

Ls_Vuitton wrote: Aкаунта ми е : XaH-KpyMII, XaH-KpyMVI
баннат на : Четвъртък, 21 Април 2011, 22:39:31 и Днес в 16:34:24 (но с друго IP и acc незнам поради каква причина повторно след като всички acc-та са ми lock-нати)
причината е : "кражба" според администратор-a Chou

значи да обясни случая, седя си в игра, и join-ва герой с acc : pavarota, и ми пише "как е брат помниш ли ме"... и тръгна разговор и след малко ме попита дали искам да играем партия, обясних му че му нямам доверие да не се обижда но не искам. После ми каза : "де бе няма да те ограба спокойно, даже ще ти дам мойте acc-та и пароли", казах му че не искам и не ми трябват някакви acc-та u пароли, той в същото време ми ги написа а мен па ме disconnect-на. След това пак влязох в играта и му казах "добре че me disconnect-на та не ти видях acc-тата u паролите не ми ги пиши не ми трябват" и тои пак ми ги напиcа, и ми каза че отива да яде, после пак щял да ми пише. И аз влязох в acc-ta, имаше Hoto 40, SpWeb, anix и други някакви items и си взех каквото ми трябваше и след 5 мин. получих ban. С предтекст "Кражба (не е ти е за първи път) бана е перманентен". чел съм внимателно правилата в 1.10 classic и за такова нещо не срещнах да има ban (отговорност носи този който е дал паролата) Имам и снимчици но не са достоверни (според правилата на сървъра),мисля че се вижда само играта и часа но за сметка на това прекрасно се вижда как му отказвам а той ми пише паролите, поради съображения за сигурност не съм качил снимките но мога да ги пратя на администратор ако се наложи.
Моля, да бъде преразгледано от друг админ защото решението е пристрастно, админа гледа много американски филми и се е вживил в ролята си май!
AwayCtrl
Newbie
Newbie

1. kasmetko01/frozzenfanta/Awayctrl/Awayctrl1/Awayctrl2/Awayctrl3/Waler40o
2. Вчера.
3. TheExorcist™.
4. Ами играх с год в Дуел Но Рлз... Ами аз тфа разбирам под но рлз че няма правила и мога да играя с каквито плугини искам.. :Х както и да е просто вижте може и да не съм прав..!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не виждам нещо нередно. Прочетете правилата за игра в сървъра post3973.html#p3973
Djihad
Full Member
Full Member

Ls_Vuitton wrote: Моля, да бъде преразгледано от друг админ защото решението е пристрастно, админа гледа много американски филми и се е вживил в ролята си май!
...
Si vis pacem...para bellum
msxaxo
Newbie
Newbie

ЗАЩО ОТНОВО ИМАМ БАН ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е ВЛИЗАМ В ЧАТА И БАН ПАК БАН ЗА 2 ДЕНА АЙДЕ ВИШТЕ СИ ОПРАВЕТЕ НЕЩАТА ИЛИ МИ КАЖЕТЕ ПРИЧИНА ЗА БАНА КАКВО Е ТОВА НЕЩО ПРЕДИ 2 ДЕНА БАН БЕЗ ПРИЧИНА СЕГА ПАК ЕМИ ЗА КАКВО ДА ИГРАЯ ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО ЗА ДА ЧАКАМ НЯКОЙ ДА МИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ ЛИ ? АКАУНТ zawe ip 46.55.208.154
Ls_Vuitton
Newbie
Newbie

Djihad wrote: Аре са че си крадеш,крадеш си...,аз знам дет не съм админ че изпържи едно момче за чармове life/mana с Lo,пък Chou гледал много американски филми :nenormalniste: ма вие си знаете де...просто споменавам,че си неточен човек xD
Първо на първо не съм ти искал мнението и второ на второ не е тука мястото да се мазниш като някоя п***а на Choi!
Djihad
Full Member
Full Member

1. Като всеки форум потребител,мога да си изкажа мнението,независимо дали го искаш или не.

2. Не се мазня,а просто споделям странични наблюдения на факти

3. Съжалявам че засегнах болна тема,просто крадливи индивиди са ми противни :rolleyes:
Si vis pacem...para bellum
Ls_Vuitton
Newbie
Newbie

До Choi или до някои друг админ, как да върна предметите като съм lock-нат? :)
frosty
Newbie
Newbie

мисля че моят бан е незаслужен момечета ае некои да ми махне бана защото фантата херото е мой от доста време го купих за сър ако не се лъжа а ми се играе и наистина аз бях измамен на trade и накрая ко аз бях бан според мен няма смисъл
така че моляви помогнете ми ip то ми го виждате тъкаче моля ви махнете ми бана мерси предварително ако има нещо не ясно драснете на maltan_king моля за отговор поне на темата
Chou
Jr. Member
Jr. Member

Добър ден,аз няма да те търся но ти ми пиши да се изясним относно бана.Търси ме на ацц:Chou