Незаслужени банове

Fr0s7
Newbie
Newbie

Хора моля ви махнете ми бана.Мисля че ме знаете кой съм,виждате ми ип-то,бях направил тема относно бана ми но понеже имаше нецензурни думи в аццто ми както в играта така и във форума профилът ми в играта беше заключен завинаги а в форума профилът ми беше изтрит,както и да е.Аз каквото съм имал да казвам съм го казал,но вместо да оправя нещата,те се влошиха.Искам само и единствено да ми махнете бана МОЛЯ ВИ,нито искам да ми отключвате ацц-то нито нищо искам само това и обещавам че повече никога нито ще си напиша вулгарни думи в ацц-то нито пък ще ги използвам срещу друг.МОЛЯ ВИ много ми се играе,благодаря предварително :)
Chou
Jr. Member
Jr. Member

Добър вечер въпроса ви е преразгледан и бана няма да се премахне
Fr0s7
Newbie
Newbie

Добре а да питам само завинаги ли е бана или за 5 дни? Кажете поне да знам кво да правя..
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

20. [85.**.***.*] 1 days 18 hour 42 minutes 57 seconds.Акаунта остава перм лок.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Fr0s7
Newbie
Newbie

мерси много за инфото :)
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

Re: Бан лист (#3)
« Отговор #99 -: Днес в 11:08:37 »
--------------------------------------------------------------------------------

109.121.142.90 banned for 30 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.

GoHomePussY, EnIgmA__, runer_, jadai3, jadai0, pa_pi8, pa_pi7, pa_pi6, EarthQuake, pa_pi9, Alonedie, MarL-Bor0, aNTouT_, MyStrongBoys, ForMeFriends, TAL-RUNE, TheMyth

GoHomePussY остава закл. завинаги

Непозволени добавки по по време на дуел.

! искам да обжалвам този банн ! Момчето ми е личен приятел и го познавам много добре ! Той дори незнае как да си инсталира год мод вие аутохит го направихте ! НЕ ПОЛЗВА ДОПАЛНИТЕЛНИ ДОБАВКИ КАКТО горе посочения админ го е определил !!!

[admin]3.7. Наказание на даден потребител има право да се обсъжда единствено между потребителя и администрацията на сървъра. Всякакви опити трето лице да бъде намесено ще водят до бан.[/admin]
Gohomepussy
Newbie
Newbie

С кой админ мога да говоря ? За причината че съм лок и банн? Какво съм направил , та да ги заслужа тези работи ? Или поне ми покажете пакетите ми да видя къде е засечено това тмц както админа ми каза или аутохит , там каквото и да е.Ако може някой от админите да ми обърне внимание за 5 минути не повече.Защото не съм виновен , ако има нещо ще си призная ... няма да си кривя душата
[admin]3.7. Наказание на даден потребител има право да се обсъжда единствено между потребителя и администрацията на сървъра. Всякакви опити трето лице да бъде намесено ще водят до бан.[/admin]
Gohomepussy
Newbie
Newbie

инфектион аз съм в ледзе-то не гледай айпито не случайно каза че ме познава
pa3pyxa
Jr. Member
Jr. Member

--------------------------------------------------------------------------------

DonLeon, DonLeone, interpol, deeper, interpoll 77.85.204.15 - 30 дни бан за непозволени добавки, като DonLeon остава заключен завинаги.

Кой и кога ме видя с непозволени добавки ??? :nenormalniste: :punish:
Направо перм. бан и да се знае. Толко много време и толко итем накрая им писва и бан за добавки.
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За пореден път след като искам да те проверя ти излизаш от играта. Проблема си е изцяло твой.
pa3pyxa
Jr. Member
Jr. Member

И това значи,че съм с добавки нали след това ви писах каквото искахте . Защо не ме баннахте преди да играем варзак а след като зехте 2 сенса (rofl) И излезнах за да ви покажа сенса нали така искахте ???
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Когато ти правя проверка бъди коректен, не напускай играта, не се дръж арогантно и няма да имаш проблеми ( всеки път ми се оплакват от теб ). Толкова ли е трудно да се държите като нормални хора? По въпроса с перманентия бан, ако толкова държиш, аз проблеми нямам. Така или иначе това ти е 3-то провинение, да те питам наистина ли държиш?
pa3pyxa
Jr. Member
Jr. Member

Ако сте решили да ме гоните...
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако бях решил да те гоня щях да ти лепна перманентен. За това ти давам шанс, но след месец. Лек ден ти желая и умната.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pa3pyxa wrote: Ако сте решили да ме гоните...
Като за начало погледни тази тема , след това пиши в форума , че бана ти е незаслужен.

Лек ден.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Искам да се оплача , относно баннът ми да наистина го обиждам , но първо :

1. Бях провокиран има и свидетели даже на 1 от снимките се вижда не се занимавайте.
2. На всичкото отгоре снимките са направени от негов приятел СЛЕД КАТО ТОЙ Е НАПУСНАЛ ИГРАТА , ДЕФАКТО АЗ ГО ОБИЖДАМ ДОКАТО ГО НЯМА И ВИЕ МИ СЛАГАТЕ БАН ЕВАЛА МОМЧЕТА !

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ , ВСИЧКО Е НА АДМИНИТЕ И ТЕХНИТЕ ПРИЯТЕЛИ :)
Djihad
Full Member
Full Member

Хиляди пъти е говорено,защо когато някой те обиди,се чувстваш длъжен да му отговориш ?
Можеше да си замълчиш,можеше,ако са те обидили да направиш screenshot...,но ти си решил да си храниш...еми поеми си отговорността за това...
Si vis pacem...para bellum
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Но не ми отговирихте за това аз го обиждам докато го няма в играта ? Много е лесно отстрани да ми кажеш качи снимки мимки , защо да качвам снимки като него го нямаше в играта ?

И някой друг му е правил снимките !
Djihad
Full Member
Full Member

Защото,ако ти беше направил снимки и качил как те обижда,нямаше да се стигне до там да го храниш като него го няма и да те снима негов приятел...
Si vis pacem...para bellum
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Абе уникални сте