Незаслужени банове

MEMENTO-MORI
Jr. Member
Jr. Member

Djihad wrote: Хиляди пъти е говорено,защо когато някой те обиди,се чувстваш длъжен да му отговориш ?
Можеше да си замълчиш,можеше,ако са те обидили да направиш screenshot...,но ти си решил да си храниш...еми поеми си отговорността за това...
А този някой, който пръв обижда - няма наказание за него, така ли да го разбирам? Само за този, който му е отговорил (също с обида)?

[admin]В неговия случай къде на снимките се вижда,че някой е обидил него ?[/admin]
proLamer
Newbie
Newbie

Нека да помоля Infaction да се изкаже с какво го заслужих този бан.... напълно безпричинен ? Без да нарушавам правилата на сървъра ? Евала мъжага !
proLamer
Newbie
Newbie

Искам да знам с какво заслужих бан.... напълно безпричинен ? Без да нарушавам правилата на сървъра ? Специално поздрави към Infaction евла мъжага.... ! Всички трябва да малчим и да се кланяме пред висшестоящите никой няма свобода на словото думите са ограничени... а обидни думи не съм използвал.. ???
Djihad
Full Member
Full Member

Не спря да спамиш и да говориш със сарказми,да си надменен с другите потребители,който ти каже нещо и почваш да му се отяждаш и това е от 1 седмица насам всеки път,когато се срине някой GS...е извинявай...
Si vis pacem...para bellum
proLamer
Newbie
Newbie

Какво е наказанието поне да бяхте написали.. ?
mrsmiteee
Newbie
Newbie

topic7728.html ,ако може да обясните,как точно се е случило това,моля.
kizan
Newbie
Newbie

днес получих бан за бот във отворена игра. може ли да проверите за кой бот става на въпрос ,защото аз със 1 от ботовете правех отворени игри и си биех бал.баннат сам от Chou но Djihad имал доказателства.ако може Djihad да прати 1 снимка да видя за кои бот става на въпрос.
Djihad
Full Member
Full Member

Eто този е единия: http://prikachi.com/images/672/3349672L.jpg

Втория не съм си правил и труда да го снимам,защото просто не се налагаше...,смятам че бана ти е напълно заслужен.
kizan
Newbie
Newbie

да благодаря,но само да ти кажа че няма 2-ри защото с другия аз си биех бал.не че има значение вече
eyeofheart
Full Member
Full Member

Знам че никога не става нищо но да кажа защо валл ми е локнал ацц ? след като нищо не съм направил? моля да се прочете чуе ?
Smoke Weed
Djihad
Full Member
Full Member

За кой акаунт става на въпрос,за да ти отговоря ?
eyeofheart
Full Member
Full Member

emin3m_
Smoke Weed
eyeofheart
Full Member
Full Member

очаквам отговор мога да обясня цялата история вие да прецените
Smoke Weed
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тъй като StressIsBack остава постоянно заключен , решихте да прехвърлите итемите ? Няма какво да кажа повече.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
eyeofheart
Full Member
Full Member

това да е забранено?
Smoke Weed
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Лично аз няма да сваля лока.Ако някой колега прецени , да се намеси.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
eyeofheart
Full Member
Full Member

НЕ ми пука за итемите ако треа ше влеза ги метна ,искам си моите изгорях и аз :zipper-mouth:
Smoke Weed
eyeofheart
Full Member
Full Member

моля ви за отговор защо да се прецакам?
Smoke Weed
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,
Цялата история 1 приятелче получава бан и реши да ми даде сичко фрее защото няма да играе,дава сичко и админа които го е баннал локва ацц с което съм зел ФРЕЕТО,така че зех пострадах? мерси се пак ако някой админ се намеси^^
Извършеното от вас деяние е недопустимо! При положение че сте знаели за бана вие умишлено сте приели предметите, за да можете да му ги дадете след това. Както са го казали предците ни "Хитрата сврака с двата крака в капана".
eyeofheart
Full Member
Full Member

добре де защо да не ги зема?с какво съм заслужил да ме локнат ако искаш влезни земи ги аз моите си искам, тои ми ги метна какво да ги остая ли?
Smoke Weed