Незаслужени банове

dontmezanimavai
Full Member
Full Member

chou какво се иска, поне един път да постъпиш като администратор не като мишка и да покажеш или по-скоро докажеш това, за което иде реч ?

[admin]+20%[/admin]
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Когато има някакъв проблем е редно да обясниш какъв е и да представиш съответните доказателства. Подобни постове са напълно излишни и единственото, до което могат да доведат, е наказание. Ако става дума за наложено някакво наказание:

4.1. Администраторите си запазват правото да наложат наказание на потребител без да предоставят съответните доказателства, стига лично да са присъствали в момента когато е извършено нарушението.
eyeofheart
Full Member
Full Member

начи банна ме таков за пикит,но аз пикит нямах незнам какво е видял ама не събирам голда или итемите от земята па къф друг пикит ,вие кажете хаха :Д
Smoke Weed
Chou
Jr. Member
Jr. Member

Ти ако си с фулл голд естествено че няма да събираш голд.
eyeofheart
Full Member
Full Member

не бе бате показах на тоя таков 4е не го събира нито пук итеми хвърлих и инва даже
Smoke Weed
eyeofheart
Full Member
Full Member

кажете неразбрах къв е тоя пикит дето не събира голд итеми,да не символичен :Д нищо не прави само седи?
Smoke Weed
eyeofheart
Full Member
Full Member

някой няма ли да каже нещо??
Smoke Weed
exelelator
Newbie
Newbie

tech_no, exelelator [79.132.8.91] 5 дни бан + лок - Бой без го

Сминки може ли ? :nenormalniste: (fubar)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не се лъжа беше в игра "D u e l z" , а ти беше със герой "TupanTechno" и си биеше наред.Колегата Dorki също беше вътре , така че бана е напълно заслужен.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да, бях в играта, даже ме изпревари с бана.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Боже, каква наглост!
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
m4sked
Newbie
Newbie

Играех в дуел но рлз с ацц \ Masked ,герой - InnerSight (хамер) , админът "maz0" и "ínfection" бяха там, направих 3 лока с хамер-а на маз0 на близарда и тои ми каза "bb aim" без да ми иска снимка на лог или фреймс или да ми влезе в PC.. :) Всеки ден играя с различни хора и се съмняват и ме проверяват, вие решете дали съм с айм :)
delev97
Newbie
Newbie

Искам админа Fanatic да покаже снимки къде съм псувал?! за флоода си признавам..

delev97, stabilno2, delev2, plqs [79.100.122.64] 10 дни бан + лок - Флоод в игрите , ОБИДИ
delev97
Newbie
Newbie

Сървъра става корумпиран.. хората получават нереални банове за по 10-20 дена за неща който не са направили може ли такова нещо?!
Бях флуудил в игра "D U E L Z" след което спрях и админа ми каза че ше ме банне аз му казах "dobre" след което получих бан за 10 дена в който пишеше че съм бил обиждал?! Моля админа Fanatic да качи снимка къде съм обиждал..
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сървъра бил корумпиран... Осъзнай се, младеж. Мисли малко преди да говориш. Никой с нищо не ти е длъжен, за да изискваш снимки. Прочети правилата и тогава пиши отново. Щом имаш наложено наказание значи нарушението съществува. Ние администраторите имаме право да наложим наказание без да представяме снимки, когато лично сме присъствали на нарушението. Претенциите ти са напълно неоснователни. Често наглостта на потребителите преминава всякакви граници. Ние не сме и няма да бъдем тези, които да ви дават отчети. Ако някой си мисли, че може да накара някой от нас да се чувства виновен, че си е свършил работата, МНОГО ГРЕШИ!
Deen
Newbie
Newbie

Аз мога да ги покажа, към 5-6 снимки, в който ми флуудиш играта! Казах ти, престани ръб, ти не, ама то като гледам никейм + набора отзад, става ми ясно. Ще търпиш!
sweex1
Newbie
Newbie

RootsRagga admine moga li da znam zashto si mi slojil bann ? i koi admin sym obijdal snimki ne vidqh nishty ne vidqh??? nemislq che sled kato stana admin imash pravo da zloupotrebqvash s pravata si sled kato ochevidno imash neshty kam men

20 % warn za латиницата.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бана е наложен по моя молба.Когато се научиш да се държиш както подобава , тогава можеш да оспорваш бан.

Приятен ден
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
sweex1
Newbie
Newbie

nemoga da pisha na bulgarski zashtoto sym s ispanski windows a dokolkoto do molbata ti fanatic nemislq che e osnovatelna zashtoto ne vidqh screenove ili dokazatelstva che sym obijdal nqkoi kogato e bil admin tova che sym sporil s Wall v chata ne oznachava che sym obijdal nqkoi purvo vie togaha NE BQHTE ADMINI a sega kato stanahte pak i izvednuj biete bannove na lqvo i na dqsno kak stava taq rabota ?

[admin]+ 20 % warn.Има кирилизатори , използвай ги.[/admin]
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това , че съм без скин , не значи че нямам права.Бана няма да бъде свален , със нахалството си най-много да го удължиш.