Незаслужени банове

vinsyn
Newbie
Newbie

Искам да питам защо сам баннат за втори пат не ми се обраща внимание.
Мисля че нередно сам баннат и трябда да ми се свали банна - topic7059-200.html sXeteam

pain

* Администратор
* Неактивен Неактивен
* Публикации: 138
* ForumGold: 25
*
*

Re: Бан лист (#3)
« Отговор #210 -: Събота, 11 Юни 2011, 00:08:41 »
Долуопоменатите от мен IP адреси остават перманентно баннати, достъпа до сървъра е прекратен. Принадлежащите на тях акаунти остават заключени завиги.

87.121.87.119 + 87.121.86.23

sXeteam2, Lecorsaire2, Lecorsaire, sXeTeam, Lecorsaire3, sXeteam3, Neshsklad, sXeteam4, Lecorsaire1, Decrepify, Neshhh, Nesh1, noobsybot, Nesh2, Neshh, Nesh3, Nesh, Jodasw
« Последна редакция: Вчера в 00:09 от pain »
Информирай модератор Активен
sweex1
Newbie
Newbie

infection

Serz, whatabouthim, WhatAboutYou, NeoFiT, whatabouther, johny_b, TuZaRa, bebeTy [79.151.226.243] 1 месец бан, за заплахи с администраторски права.

мога ли да знам и да получа някакво обяснение за това админе ???? кои съм заплашвал с администраторски права ако може 1 скриин да сложиж не мисля че банна ми е заслужен а мисля че 2 дни под ред получавам ралзичен вид банн без причина ????? какво става може ли някъкво обяснение
sweex1
Newbie
Newbie

много ми е интересно след като имах пререкание с въпросния wall- как изведнъж започнахте секи ден да ми слагате различен вид баннове не мисля че е справедливо ???ще получа ли отговор
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Спомни си сам, на кого и какво си говорил. Поръчай да ме баннат и мене. Банна остава така както е, обяснения нямам намерения да давам.
vinsyn
Newbie
Newbie

Иво кажи на Паин да ми махне бана нищо не сам направил.......БАСИ
sweex1
Newbie
Newbie

като нямаш намерение да даваш обяснение защо не качиш скриин да си припомня какво съм казал ????? мисля че почвате да преувеличаваш много сериозно с администраторските си права
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това ти какво мислиш нас не ни касае. Защо не се пробва да помислиш преди да правиш глупости вместо да се напъваш да мислиш след това как да се спасяваш?!
sweex1
Newbie
Newbie

ами защото не сте прави баннвате които ви кеф и не ви пука само ще ви кажа че не сте никакви админи а сте смешни с тия измислени банове ако банна е заслужен докажете го и няма да пиша теми и да флоода из форума но банна не е заслужен
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

След една-две седмици ми пиши да ти сваля Warna. През това време се научи как да комуникираш нормално с хората.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Погледни си ги на лично. Другия път, когато решиш да се правиш на интерес ще ти е последния.
vinsyn
Newbie
Newbie

Братлета кво правим влизате в темата виждате че сам писал и не отразявате ? Докога тва ?
Вече сам досаден на себе си да пиша по форума сериозно...
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бана е преразгледан и е свален.

Единствения апел към теб от лично моя страна е да спреш да дразниш.

Следващия бан ще е лично от мен.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

Ще може ли, нали се смени управлението 2-3 пъти, да ми преустановите делото по перн лок на ацц-та ми защото да ми локнете всички ацц-та за една обида стига де?
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Извинявам се от името на целия сървър, твоят бан беше неправилен.

Exo:
<lexus> maika vi myrshi shibani v putkata da eba na chinka vi da go sloja mizernici maikite vi da pyknat na vsi4ki dano

След тези думи и куп други обиди изсипани както към играчите, така и към сървъра и към администрацията, не очаквай нищо от наша страна.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

последно правилен или неправилен е ?
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът ти няма да бъде свален.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

искам да попитам warm дали се маха :) имам 20 от ехзорсист... от седмица и нещо
ПС: моля не ме линчувайте не видях подобна тема,няма смисъл и да правя такава :angel:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto wrote: искам да попитам warm дали се маха :) имам 20 от ехзорсист... от седмица и нещо
ПС: моля не ме линчувайте не видях подобна тема,няма смисъл и да правя такава :angel:
Не
....
Inspiron
Newbie
Newbie

мм банн от "nova" интересно играем вързака и го бия и ме обвинява за непозволени добавки :)
хайде ако може тва да се преразгледа от някой друг админ ако трябва даже и снимки ще кача

[admin]Този път прекали. Не съм за Jah-a, но няма да позволя подобна наглост и безочие. Ако някой колега пожелае да му обясня за какво става на въпрос и да му предоставя доказателства, ще го направя, няма никакъв проблем. Банът ти няма да бъде свален. Имаш един месец да си помислиш хубаво. Знаеш за какво говоря. Успех![/admin]
Inspiron
Newbie
Newbie

Незнам кво точно направих че реши че имам непозволени добавки.Тва че ти направих намелок без да искам ли?Случва се на добрите ше кача снимки че да се преразгледа случая от някой админ ...Ти и преди мислеше че съм с хак зарад тебе ме проверяваха други админи(дори и дорки беше там),RootsRagga ме провери :).И сега изведнъж ставаш админ и без никакви доказателсвта започваш да банваш защото някой е по-добър от теб на дуели ?