Za6to ne moga da connectna???

need4bed
Newbie
Newbie

Защо когато се опитам да вляза вав баттле.нет ми пише "коннектинг то де фастест сервер" и не мога да се коннектна.И искам да разбера дали някои др има същият проблем и дали съм баннат без да сам разбрал?Други мои приятели играят на сервера и не е краш и влизат вав АСС-то ми , не знам дали е защтото играя от Испания или може да е от интернета но както играех така на следващтия ден не ми даваше.Колко време ще продължи това ?
galen
Newbie
Newbie

Боги,ако си играл *** и после да провбваш тука виж дали имаш *** файла и го изтрии

DK: Изтривам името на сървъра, за да не правим реклама
need4bed
Newbie
Newbie

дали имам фаила каде ?? вав папката диабло 2 ??
DarkKiss
Administrator
Administrator

need4bed wrote:Защо когато се опитам да вляза вав баттле.нет ми пише "коннектинг то де фастест сервер" и не мога да се коннектна.И искам да разбера дали някои др има същият проблем и дали съм баннат без да сам разбрал?Други мои приятели играят на сервера и не е краш и влизат вав АСС-то ми , не знам дали е защтото играя от Испания или може да е от интернета но както играех така на следващтия ден не ми даваше.Колко време ще продължи това ?
Здравейте,

Няма наложен бан на IP адреса, от който пишете.
Бихте ли споделили, какъв IP използвате за връзка със сървъра? Също така би било хубаво да пуснете и пинг към d2.dreaming-bg.com. Ако не знаете как, прочетете тук, след което копирайте резултатите в темата.
need4bed
Newbie
Newbie

сичко е изтрито и няма такива фаилчета проблема не е от там изглежда.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

need4bed wrote:сичко е изтрито и няма такива фаилчета проблема не е от там изглежда.
Това какво общо има с написаното в предното мнение? Моля да отговорите на него, за да можем да Ви съдействаме и да локализираме проблема.
need4bed
Newbie
Newbie

така дарккисс ИП мисля 4е ми е 87.221.55.115 но не сам сигурен понеже гледах вав 1 саит които евентуално когато влезеш би трябвало да ти пише твоето ИП и там пишеше това а ве4е за да пингна не знам защото вав линка имаше само за ХП а аз съм на ВИСТА ако можеш да ми кажеш и на виста как става.. !
need4bed
Newbie
Newbie

Импрессед това не беше отговор за дарккисс горе е отговора онзи беше за гален !
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

need4bed wrote:сичко е изтрито и няма такива фаилчета проблема не е от там изглежда.
До колкото ми е известно galen не е от support-а на сървъра пък и съвета му по никакъв начин няма да Ви помогне. Отново ще помоля да изпълните инструкциите дадени няколко поста по-нагоре, не е нужно да губим време в безмислени мнения докато проблема все още е на лице.

Edit: Много се извинявам, не съм видял, че е отговорено
need4bed
Newbie
Newbie

ИП мисля 4е ми е 87.221.55.115 но не сам сигурен понеже гледах вав 1 саит които евентуално когато влезеш би трябвало да ти пише твоето ИП и там пишеше това а ве4е за да пингна не знам защото вав линка имаше само за ХП а аз съм на ВИСТА ако можеш да ми кажеш и на виста как става.. ! bigsmile.gif това ли е от което се нуждаете
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

need4bed wrote:ИП мисля 4е ми е 87.221.55.115 но не сам сигурен понеже гледах вав 1 саит които евентуално когато влезеш би трябвало да ти пише твоето ИП и там пишеше това а ве4е за да пингна не знам защото вав линка имаше само за ХП а аз съм на ВИСТА ако можеш да ми кажеш и на виста как става.. ! bigsmile.gif това ли е от което се нуждаете
Тъй като до сега не съм работил с Vista, ще Ви помоля да изчакате докато инсталирам една, за да мога да видя кое как става
need4bed
Newbie
Newbie

ами добре само се надявам да стане по-барзо понеже приятелите ми в момента ме минават
galen
Newbie
Newbie

Е голяма работа като те минават ПЕАСЕ
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

need4bed wrote:ами добре само се надявам да стане по-барзо понеже приятелите ми в момента ме минават
През това време можете да погледнете тук - http://blogs.msdn.com/tims/archive/2006/09/18/761092.aspx
need4bed
Newbie
Newbie

Малко не мога да разбера но ще го прочета и ще видя какво мога да направя но се пак екстра помощ няма да е излишна.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Натиснете Shift, след това върху някоя директория с десния бутон и натиснете "Open Command Window Here", натам вече е същото като при XP.
need4bed
Newbie
Newbie

дарккисс направих каквото ми каза,видях трасера и не знам със какво може да помогне но се пак...
DarkKiss
Administrator
Administrator

need4bed wrote:дарккисс направих каквото ми каза,видях трасера и не знам със какво може да помогне но се пак...
По принцип това няма да реши проблема, а ще покаже дали има проблем по тресето (интернет връзката). Ако няма там ще го търсим на друго място.
Защо не пуснете снимка на резултатите?