Познай какво извадих? Похвали се! :)

User avatar
xoce
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 221
Joined: Tue Jan 26, 2010 4:57 pm

Post

User avatar
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1416
Joined: Sun Jan 31, 2010 8:35 am

Post

http://prikachi.com/images/188/2429188b.jpg
Така в собствения инвентар на мулето, по-добре стой :D
User avatar
RudeSlasher
Newbie
Newbie
Posts: 18
Joined: Sun Jun 06, 2010 3:42 pm

Post

User avatar
RudeSlasher
Newbie
Newbie
Posts: 18
Joined: Sun Jun 06, 2010 3:42 pm

Post

User avatar
trana
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 113
Joined: Thu Jun 03, 2010 2:39 pm

Post

Spired Helm 15/120/20/8 - Tрейдвам го
memoris
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 215
Joined: Sun Apr 18, 2010 11:20 am

Post

pato18
Newbie
Newbie
Posts: 6
Joined: Fri Sep 10, 2010 8:43 pm

Post

за около 3-4 дена изкарах скоро Jah,Ber,Sur,Vex
insidemann
Newbie
Newbie
Posts: 24
Joined: Mon Sep 06, 2010 9:46 pm

Post

зака етх на 190 :Д и каска коа
amfetamin
Newbie
Newbie
Posts: 94
Joined: Sun Sep 12, 2010 11:34 am

Post

http://prikachi.com/images/421/2538421o.jpg
Незнам дали има друг в сървъра.
User avatar
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1712
Joined: Fri Feb 13, 2009 9:25 pm

Post

amfetamin wrote: http://prikachi.com/images/421/2538421o.jpg
Незнам дали има друг в сървъра.
Има поне 5-6 :)
User avatar
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1712
Joined: Fri Feb 13, 2009 9:25 pm

Post

User avatar
Deen
Newbie
Newbie
Posts: 88
Joined: Sat Jan 30, 2010 6:02 pm

Post

Ето какво извади к3с бота http://ss4dreaming.hit.bg/Screenshot001.jpg
Така излезе след идетифициране... :nenormalniste:
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 404
Joined: Sun Aug 01, 2010 9:55 am

Post

Deen wrote: Ето какво извади к3с бота http://ss4dreaming.hit.bg/Screenshot001.jpg
Така излезе след идетифициране... :nenormalniste:
Нещо не схващам...
zashto
MastaG
Newbie
Newbie
Posts: 31
Joined: Mon Aug 02, 2010 11:39 am

Post

fpupesh wrote: Нещо не схващам...
ъпгрейднат е. габарка се с навалицата
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1646
Joined: Fri Feb 13, 2009 6:39 am

Post

/оффтопик

Май някой е пипал patch-а на класика. :)
User avatar
Deen
Newbie
Newbie
Posts: 88
Joined: Sat Jan 30, 2010 6:02 pm

Post

Сигурно к3ца може да го е вртнал, но не и аз!
хахах Модерен к3ц :nenormalniste:
Doping
Sr. Member
Sr. Member
Posts: 827
Joined: Sat Oct 23, 2010 10:18 am

Post

Това TM голям касмет... : :cool: