Проверка на цените на предметите.

LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Skyline нищо против теб брат , но те гледам от доста време да даваш много смешни цени . Как може ГС от рода на 9макс/хх/27лайф да струва Векс ? То и фрий незнам дали някой ще го вземе , камоли Векс :( . А относно дадените от теб цени за Шадоу скилърите с лайф 35+ , просто са гавра тези цени , които си дал . Толкова са далеч от истината , че ако ако удвоя или утроя дадената от теб цена , пак дори не се доближават до реалната . Просто нямам думи... Отново казвам , че нямам нищо против теб сшециално , но следя от доста време какви цени даваш и те са меко казано смехотворни , един път много завишени (веднага давам пример - Енигма Лп 15/х 752 - Джах Бер , това е просто нереално) , а друг път много много под реалната цена (пример ск 3/хх/20 - Охм~Ло , като се има в предвид че вървят по Бер :laugh:) , мога да дам още много примери , но поне като даваш някакви цени , дай поне да са г/д близо до истината . И пак ще кажа без лоши чувства , просто съвет...
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

LickShoT-77- wrote: Skyline нищо против теб брат , но те гледам от доста време да даваш много смешни цени . Как може ГС от рода на 9макс/хх/27лайф да струва Векс ? То и фрий незнам дали някой ще го вземе , камоли Векс :( . А относно дадените от теб цени за Шадоу скилърите с лайф 35+ , просто са гавра тези цени , които си дал . Толкова са далеч от истината , че ако ако удвоя или утроя дадената от теб цена , пак дори не се доближават до реалната . Просто нямам думи... Отново казвам , че нямам нищо против теб сшециално , но следя от доста време какви цени даваш и те са меко казано смехотворни , един път много завишени (веднага давам пример - Енигма Лп 15/х 752 - Джах Бер , това е просто нереално) , а друг път много много под реалната цена (пример ск 3/хх/20 - Охм~Ло , като се има в предвид че вървят по Бер :laugh:) , мога да дам още много примери , но поне като даваш някакви цени , дай поне да са г/д близо до истината . И пак ще кажа без лоши чувства , просто съвет...
post5653.html#p5653

Базова икономика - Цените винаги се определят от:

Търсенето и предлагането на дадени продукти (в случая предмети), когато се предлагат повече продукти, и търсенето е по-малко от предлагането, то тогава цената им спада или обратното.
Пример: Колкото по рядко е нещо, то толкова неговата цена е по-голяма от тази на други продукти (предмети).

(пример ск 3/хх/20 - Охм~Ло , като се има в предвид че вървят по Бер ) И ако това е рядко .. :nenormalniste:

TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Точно за шадолите с 40 живот мога да ти кажа,че са по Ло НАЙ-МНОГО....Имам ww/trap асасинка,купувал съм и ти го гарантирам,че са по Ло.
Ето и аз ще ти дам един пример. Лятото FS 40 бяха по 2 x Jah a сега им искат по Jah,Jah+sur
Всичко е много относително :)
....
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR wrote: post5653.html#p5653

Базова икономика - Цените винаги се определят от:

Търсенето и предлагането на дадени продукти (в случая предмети), когато се предлагат повече продукти, и търсенето е по-малко от предлагането, то тогава цената им спада или обратното.
Пример: Колкото по рядко е нещо, то толкова неговата цена е по-голяма от тази на други продукти (предмети).

(пример ск 3/хх/20 - Охм~Ло , като се има в предвид че вървят по Бер ) И ако това е рядко .. :nenormalniste:
Добре ми даваш първата част и всичко , но не разбрах мисълта ти ? Какво искаше да кажеш , че сц-та 3/хх/20 не са редки и всеки втори офертва , така ли ? А и не виждам мнението ти за останалите нелепи цени , които си дал и които съм дал за пример ?
TheExorcist™ wrote: Точно за шадолите с 40 живот мога да ти кажа,че са по Ло НАЙ-МНОГО....Имам ww/trap асасинка,купувал съм и ти го гарантирам,че са по Ло.
Ето и аз ще ти дам един пример. Лятото FS 40 бяха по 2 x Jah a сега им искат по Jah,Jah+sur
Всичко е много относително :)
Не съм съгласен с теб , понеже досега откакто съм в този сървър (1 месец г/д) съм траднал три броя 40 живот и на трите им взех по Сур ! А и като видиш цени от рода на Шадоу 37 - Гул и Енигма Лп 15/х 752 - Джах Бер , вече не става върпос само до относителност , а до незнание...

П.С. : За пореден и последен път казвам , че нямам нищо лично против теб Skyline , просто като се дават цени , поне да се доближават малко до истината , не да се пише там нещо колкото да има повече постове и да се подвеждат хората...
amfetamin
Newbie
Newbie

Моето мнение е,че всеки дава определени предмети на определени цени.Лично аз гледам да не набивам кой знае колко руни в предмети... смисъл такъв - спайдър уеб 120 - ти му искаш 2 джаха,аз казвам не и след 1 седмица се появява човек,който му иска джах естествено ще взема този за джах.Затова наистина цените за много относителни... шадоу скилер 40 лайф - ами ти си го дал за сур,но пък скайлайн ги е намерил по Ло?И двамата значи сте на печалба... както се казва и двамата сте "тарикати".Още един пример - едно време в един друг сървър ми се е случвало да трейдна скилер,който тогава струваше джах за 3 джаха.Защо?Защото на човека му е трябвало толкова много,че е бил склонен да ги даде тия 3 джаха,но друг няма да ги даде.Та мисълта ми,че е никога немогат да се определят точни цени на даден предмет... те винаги се променят.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

LickShoT-77-
Играя още от самото пускане на сървъра . Според тебе амазон на бол има по скъп инвентар от останалите герои . :laugh:Замисли се преди да пишеш Оффтопик . :)
amfetamin wrote: Eth ap 15/11 - Sur~Ber
Eth flail 15/15 5 sock(ако се направи на цта 6/6/4 ква ще му е цената също) - Ist~Gul
Eni bp 15/10/764 - Jah Ber
Eth hoto knout 40 - Sur
sc 19 lf/11 f rez - Ohm+
anix 20/20/9 - Ber~Jah
anix 20/19/10 -Ber~Jah
Forty на Ap 14/10 27 res -Sur+
Botd на eth BA 387 ed - Sur
10x
Shattering wrote: Coh 15/x scarab - Ber Ohm
Shako max w/ vex/ohm/lo въобще намират ли се и ако да, колко вървят? -Shako -Ohm
Ss 15str другите показатели нямат значение - Gul
Anix 20/~15/x - Lo++

Мерси =)
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

eth kurast 17 all res
Guest

sc 19.16 life.mana
ring-10 cast 20 str 10 energy 51 mana
jew-40 ed 7 str
jew 6 str heal stamina plus 10 30 cold rez
jew 8 dex replenish life 4 cold rez 25
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

колко върви този коронет http://prikachi.com/images/110/2909110i.jpg
AbN0rmaL
tijaja
Newbie
Newbie

sc 3/3/16 frw/max/ar Колко г/д цена приблизително ?
Shattering
Newbie
Newbie

Sc 3/14/19
Ss 15/15
Fs 30 life
Hoto max (вероятно го има някъде в темите но нямам време да потърся в момента)

Мерси \>

haribooo
Newbie
Newbie

Hoto max (вероятно го има някъде в темите но нямам време да потърся в момента)
И аз от това се инересувам :D
Doping
Sr. Member
Sr. Member

sc 3/3/15 frw/max/ar цена ?
missing
Full Member
Full Member

Amulet 2 summoning skills/10 cast/29 str/18 mana/17 all rez ?
Grand Charm 8 max/ 73 ar / 32 life ?
Guest

sc 19.16 life.mana
ring-10 cast 20 str 10 energy 51 mana
jew-40 ed 7 str
jew 6 str heal stamina plus 10 30 cold rez
jew 8 dex replenish life 4 cold rez 25
please ceni..
roshkata
Jr. Member
Jr. Member

nuclear wrote: sc 19.16 life.mana - lo
ring-10 cast 20 str 10 energy 51 mana - ohm
jew-40 ed 7 str - vex
jew 6 str heal stamina plus 10 30 cold rez - vex
jew 8 dex replenish life 4 cold rez 25 - ohm
please ceni..
Kae
Newbie
Newbie

Изумявам се какви хора има в сървъра вчера дадох 20/17 лифе/мана за Бер/ло днес давам 20/16 за Бер и сички откачат аз ли несам добре нз ако мислите че 20/16 неструва Бер кажете колко е :? :nenormalniste:
SnowDanger
Newbie
Newbie

Смалка 3/12/18 мах,атак рейт ,лифе
ZFPuhi
Newbie
Newbie

ZFPuhi wrote: Ber
Anixi 20/x/x
Ring 10 fast cast / 20 str
tijaja
Newbie