Набират се турментори

Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Търсим хора, които имат желание да организират ежемесечно турнири в сървъра. Има по 2 свободни места на Realm. Конкретни изисквания нямаме. Необходимо е единствено достатъчно свободно време, за да може да се организира турнир веднъж месечно, както и кандидата да бъде одобрен от администраторите естествено :)

Всеки желаещ може да се запише в темата.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър ден казвам се Стоян на 17 съм. Имам време да организирам турнири.Бил съм Тоурнаментор в други бг серв.. остава само вие да решите :]
:angel:

С кой реалм имаш желание да се захванеш? :)

по принцип нямам претенции... за Дм-то имам готови правила ,само трябва да ги редактирам малко и да сметна това-онова
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Кандидатствам за турментор на реалм : Дреам Мод :)
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бил съм и преди турнаментор,мисля че мога да отделя време,да ги провеждам.
Realm-1.10(Classic)
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ще помоля да изтриете мнението !!
asd
GoodDayToDie
Newbie
Newbie

андидатствам за турментор в класик реалм
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

Aз искам да стана турнаментор в 1.10 класика, имам достатачно опит в првеждането на турнири. smile
SwitchType
Full Member
Full Member

хяхяхя ако може искам да бъда на Дм-то имам опит в тея неща папи знае за какво говоря \)
dilara_two
Newbie
Newbie

Кандидатирам се за турментор мога да отделя достатачно време за организиранете Realm : classic
jeneric
Newbie
Newbie

Добър ден казвам се Димитър на 17 години съм.Играя д2 само заради дуели и сам запознат с нещата.Имам достатачно време да организирам търнири в Dreamingmod.Надявам се да бъда полезен. :) :)
Petrow
Newbie
Newbie

Ако още търсите турментори аз имам свободно време за организиране и провеждане на турнири.Запознат съм с всичко относно турнирите
Realm:Dreamingmod
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам да стана турментор в dream царството . Имам опит в организирването на турнири и смятам ,че ще мога да се справя :)
asd
Raich0
Full Member
Full Member

искам и аз да кандидатствам , но нямам никакаф опит с турнирите , НО ако има теми да ми дадете примерно да ги прочета тва онова.. :angel:

ПП. за свободното време - не ставам от компа..
dimitar
Newbie
Newbie

Добър вечер искам да стана турментор в класик реалма имам достатачно свободно време и достатачно опит с дуели и с самата играя играя диабло от 2002 година и до ден днешен го играя единствено за дуела имам предостатачно свободно време да се занимавам с това

п.с - естествено ако все още темата е активна за връска
скупе - fit0na
blajo
Newbie
Newbie

искам да попитам ,дали има вече турнаментори и съответно кога ще има турнириии :))
dilara_two
Newbie
Newbie

и аз съм кандидат за торментор има достатъчно време
данни за мен :
име : георги валентинов йорданов
години : 17
dr0m
Hero Member
Hero Member

Здравейте :)

Повечето от форума ме знаят и може би знаят, че съм малко лигав, но с всеки един ден се променям към по-добро, смятам.
Казвам се Емил и съм на 14 години, от Ямбол съм. (това може да го потвърди Тиймплей, тъй като съм от едно училище с него)
Желая да организирам турнири, точно заради голямата скука :).Мисля, че един турнаментатор няма бог знае какви права и може да ми се дадат такива. (При положително мнение от страна на екипа, разбира се :) )

П.С - Извинявам се, че повдигам темата ...