Писнами от тоз лаг

SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да се земе и да се напрай нещо по въпроса писнами от такива хора дет незнаят де да рунят ими пускат по 100 бота къф е смисъла да пускаш толкоз бота. Порсто ме яд почнах да играя HardCore интересно ми беше докато не падна сървура и ся мисля да се отказвам да играя в тоз сървър >
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сега не мога да разбера дали проблема е в лага или това, че сървъра крашва?
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имаш желание да дариш машина, за да балансираме натоварването? Или пък някой лев да подпомогнеш закупуването и? Щедро от твоя страна, нямаше нужда :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Impressed нито щте дам и 1 лев по една проста причина.В тоз сървър никои не руни ръчно :(
Ако имаше поне един човек да руни ръчно щтя да даря някои друг лев . :)
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

След не ти харесват условията, които предлага сървъра и нямаш желание да допринесеш за развитието му, след като вече си решил да сменяш сървъра, какъв точно е смисъла на темата?
sashko
Newbie
Newbie

сигорно иска да му се молите да остане :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sashko аз никой не карам да ми се моли да остана :).Impressed темата съм я напраил да видят някои играчи до каде може да се стигне с тез хакове и да се замислят малко да потпомогнат с нещо . Аз нищто протиф нямам за сървъра но никои от играчите несам видял да е заитерисуван за нова машина :)
sashko
Newbie
Newbie

половината играчи нямат 16 от каде те банкови сметки и кои ще ги пусне в банка да пращат пари пак и кризате е световна ако не си гледал новините ако беха наприли за смс наистина по малко пари се зима но повече хора ще пратът на почти никои не му се занимава да се расправя с банки за 10 лв ... ти кат им кажеш колко пари пращаш те щи се исмеят ...
bakosan
Newbie
Newbie

Зле зле зле зле..много злее
Наистина някой хора играят ХАРДКОР,а там лага не ни помага!!!!
Днеска незнам как останах жив при такъв лаг...... \(
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сашко, имаме SMS системката. На практика номерата, които използваме за FG без проблем могат да се използват и за дарения. Само желание е нужно :)
sashko
Newbie
Newbie

тъкмо се чудих закво са тия смс и щех да питам някои от вас закво са ем нека очакваите секи месец по 1 смс г/д приличен :) но след като ми истече бана :nenormalniste:
qma
Newbie
Newbie

Дори да се пращат пари и да се испращат смс, откаде ще сме сигорни че парите отиват за машина ???
Трябва доста обещаващо доказателство ! ! !
DarkKiss
Administrator
Administrator

qma wrote: Дори да се пращат пари и да се испращат смс, откаде ще сме сигорни че парите отиват за машина ???
Не вярваш? Еми, не пращай SMS тогава, но и не искай нищо. Ако не те устройва това което ти предлага сървъра имаш два варианта:

В. 1 - Правиш опит да го направиш според изискванията ти, така че да ти харесва (от горния пост се разбира, че и това не те устройва).
В. 2 - Търсиш си друг сървър, който да ти предлага това което търсиш.

При всички случай никой нищо не е длъжен да ти доказва, казано е 10 пъти във форума. Като поставяш думата на админите под съмнение проблема е твой.

Няма ли някой да заключи тая тема вече? :)
qma
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:
qma wrote: Дори да се пращат пари и да се испращат смс, откаде ще сме сигорни че парите отиват за машина ???
Не вярваш? Еми, не пращай SMS тогава, но и не искай нищо. Ако не те устройва това което ти предлага сървъра имаш два варианта:

В. 1 - Правиш опит да го направиш според изискванията ти, така че да ти харесва (от горния пост се разбира, че и това не те устройва).
В. 2 - Търсиш си друг сървър, който да ти предлага това което търсиш.

При всички случай никой нищо не е длъжен да ти доказва, казано е 10 пъти във форума. Като поставяш думата на админите под съмнение проблема е твой.

Няма ли някой да заключи тая тема вече? :)

мислете каквото искате, несъм запален гамер.