Моля помощ имам БАН на ИП-то

camder
Newbie
Newbie

имам бан на ИП-то от фчера мисля че тоя бан е эаради бота щото неэнаех че е эабранено да се пуска бот на отворена игра..Флиэам в диаблото и давам на BATTLE.NET ими исписва UNABLE TO CONNECT TO BATTLE.NET..Моля помогнетеми,и искам да питам дали щесе махне бан афтоматично или вече никога няма да мога да играя диабло.Дано ми помогнете обещавам че другия пат бота ще правя да пише парола или пак ако са эабранени ботовете вобще няма да пускам..
drek
Full Member
Full Member

сигурно 1 седмица в диаблото имаше тема да се погледнат правилатаа.ако бана ти е за ботове в опен гаме 2-3 дена
DarkKiss
Administrator
Administrator

camder wrote: имам бан на ИП-то от фчера мисля че тоя бан е эаради бота щото неэнаех че е эабранено да се пуска бот на отворена игра..Флиэам в диаблото и давам на BATTLE.NET ими исписва UNABLE TO CONNECT TO BATTLE.NET..Моля помогнетеми,и искам да питам дали щесе махне бан афтоматично или вече никога няма да мога да играя диабло.Дано ми помогнете обещавам че другия пат бота ще правя да пише парола или пак ако са эабранени ботовете вобще няма да пускам..
Има наложен бан на IP адреса ти, който изтича след 18 часа. Ботовете не са забранени, забранено е единствено да правят отворени игри, освен ако не са предназначени за игра с останалите потребители (Като например Baal, cows, etc..).
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Грешен раздел. Темата е преместена.

~LOCK