Смилете се малко (играе ми се) :(

dudeson
Newbie
Newbie

Айде смилете се малко над мене моля ви unloack acc: dudeson че вече ме хвана абстиненцията за диабло 2. Още 20 дена банн имам за нищо... Много ми се играее :D Ще ви слушам шефчета
dudeson
Newbie
Newbie

Това ми е причината но стана следното и се пак мисля да си търся правосъдието като честен и прав човек в случая .
Играха ми срещу мене с год и не се стърпях викнах Infection но неможеше да влезне и дойде съвсем друг админ който влезна когато вече ме ядоса тоя с года и го напсувах и взе че банна мене место този който трябваше :zipper-mouth: Мисля че даже си прекалил със бана 1 месец за невинен.. Можеше да ми сложиш 1 седмица щом е за ташак разбирам ви...

Дата:11:39 28.01.2010
Acc:dudeson
78.83.251.119 banned for 5 + 57 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
Бой без го и неприлично поведение.
Jab4y
Full Member
Full Member

Само прочетох че искаш да ти отключат ацц и ще кажа да не го отключват от неска играя провтив всеки (почти) в тоя сървар... 100 часа търся Ко руна хората не ми дават щот не искат да се разкарват и ми искат работи... а бе нищо да не ти оключват (нямам нищо против теб) ама вече съм против всеки който не ми е фр :)
dudeson
Newbie
Newbie

Хах съжалявам но си против грешния човек пич защото съм един от малкото в този сървер с който можеш да играеш и давам винаги всичко когато на някой му трябва ... Нека да не ме отключват освен ако не искаш да продължаваш да си играеш сам с ботовете... Малко сме сериозните играчи а така се плюеме ... Няма какво да ти обяснявам сега..
Jab4y
Full Member
Full Member

Сега вече прочетох какво си писал и ако казваш истината ще ти кажа другият път да ползваш команда "Ignore" просто искам да играя в сървар кадето да се играе за удоволствие не кой ще има повече картинки... преди ми беше по-добре когато бяхме 5 човека онлайн и вече ще почна да правя скрийнове за всеки който ме псува или бие без г и така пак ще станим 10 човека :)
dudeson
Newbie
Newbie

Дам прав си вече и аз Ignore ще им давам ама нервите ми дойдоха в повече тогава защото тариката дето ме уби с года ми взе и голда на всичкото отгоре за бота !(представи си какво нахалство само) и после ме убиваха без труп ! пълната гавра си направиха с мене а си го отнесох аз ! Аз играя само за удоволствие и защото няма какво да права в нас :D
dudeson
Newbie
Newbie

ъп

Айде де админи моля ви 7 дни банн остават изтърпях 23 дена :) стига толкооо взех си полука хаха :angel:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Destruction wrote: Pеалния IP адрес с който играете:
Image

Списък с всички баннати IP адреси: http://dreaming-bg.com/index.php?act=server_banlist

Бановете не се премахват преди да им изтече срока.

Има си тема за несправедливи банове, не отваряйте нови!