Имате ли фън сървар

Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Привет на всички,искам да ви попитам дали имате фън сървар или само класик ? Търся си фън сървар щото съм я играл тази игра толкова много години че като знам как се изкарва една ЛО руна и това какво можеш да си вземеш с нея направо вобще не ми се почва класик,искам някои фън че да може бързо да си облека свестен герои и да си цъкам с него за кеф да си запълвам времето без да се нервя че не падат итеми и чармове и такива глупости.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нямаме фън сървър, само класик. По принцип имаме още 1 реалм, който е направен само за ПВП, но не е довършен още.
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето какво представлява предишната версия на мода, който е зад втория Realm - http://vbox7.com/play:3e097e8e

Струва ми се, че покрива изискванията, които имаш :)
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Добре де защо не направите нещо различно от класика,нещо по-забавно може и да е по-трудно и да е невазможно сам човек да се справи но със задружни усилия да е лесно и весело.На мен лично ми е писнало от тоя класик и месеци наред да играя без почти да напредна... пуснете една анкета с 5-6 вазможности за сървари и които сабере най-много гласа да е тои. Направо не ми се почва класик като знам вече енигми и бер руни нищо не са за повечето от вас но иначе за секо умрело предметче искат нещо в замяна.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не искаш да пускаш бот - отивай в Non-Ladder, където се банва за тях. Там сме казали, че ще наказваме всички, които ги използват.