оплакване от админ заради псувни

Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мислиш ли, че нямаше да го видя, ако нека го беше нападнал, като цялото време бях до него? Моля те, дай ми поне едно доказателство, че е невинен иначе ще заключа темата. Ако ми намериш такова бана и лока ще бъдат махнати! Ако ли не, ще копирам самопризнанието на приятеля ти, че е бил 2 пъти без г и да се приключва спора.
psiho
Newbie
Newbie

ми и ко ама некро го е нападнал с поизон мое да не е искал да го обие ама трагнал нали нямам 1.че сега научих
2 моля те остаи го да играе ако 2ри път го видиш вече го банн защото не си спараведлив!!!!!
psiho
Newbie
Newbie

аз лично ще му кажа 4е преди да трагне да се бие трябва да казва го и туи нататък просто не си заслужава да се караме за глупости :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма да махна бана и лока, заради това, че искате да ме изкарате лъжец от ситуацията. Чист съм си пред съвеста и нямам какво да крия. Заповядай самопризнанието на приятеля ти.
Имате съобщение от becks от Dreaming.

ВАЖНО: Това е автоматично известие. Не отговаряйте на този е-мейл.

В съобщението се съдържа следното:

що не пи6е6 искам да се опраим че ми писна да съм банн заради някви тъпи 2 килса (fubar) аре махни ми банн ко са праи6 за 2 обиисттва :nenormalniste: после ми каа спри и спрях нали а ти гледаи кви раоти бан ман празни раоти праи6 маняк \(
psiho
Newbie
Newbie

ми щом така искаш няма проблем просто и некрото е виновно и искам бан и на него това че не си видял а си видял само него неозначава че само тои е виновен искам или да се махне бан или да банн и некромансера които е играл в същата мрежа това е!!!
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не можеш да докажеш вината му няма да получи бан за думички само, съжалявам.
Темата се затваря, няма какво да се коментира повече по нея. Ще се обсъди ситуацията при "закрити врати" и ще се постараем да се избегне такава ситуация отново.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay (Destruction) вече не е част от екипа на сървъра. Всеки друг ще го последва ако му подръжава.