оплакване от админ заради псувни

psiho
Newbie
Newbie

Имате съобщение от Destruction от Dreaming.

ВАЖНО: Това е автоматично известие. Не отговаряйте на този е-мейл.

В съобщението се съдържа следното:

Цитат на: becks в Днес в 03:58:10 pm

Аз съм те бил без г? Да еба боклука ти долен. Ти си най-големия палячо, който съм срещал. Ще ти еба майката долна насрана!

п.п. Ходи малко на училище, защото като ти гледам правописа ми иде да ти сера в устата!
psiho
Newbie
Newbie

и поради спуванито на мои фр. показвам този ЛС които му го е пратил админ моля да се вземат мерки ацц ма моя фр. becks :) :cool:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма смисъл да обяснявам. Думите говорят сами за себе си.
psiho
Newbie
Newbie

като си лажец сега сичко си излезе на яве при положение че много хора ще прочетът какъв (fubar) админ си и ти не спазваш правилата а др. да ги спазват
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А твоя приятел Бекс каза ли ти какво ми е писал той? И какъв лъжец съм, я кажи?
psiho
Newbie
Newbie

да и се извини ама ми каза че и ти си го обил 1 път без го ти си му дал дуел или лъже поне не се прави ако си честен админ си признаи и поне да се разберете като хора
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Той твоя приятел е в голяма грешка кой съм аз в играта. Бях с некрото си Rammstein, когато му казах да спре да бие без г. Той не спря и почна да нахалства. Бана и лока няма да се махнат.

п.п. Дали ще го напсувам в скайп или на лично съобщение във форума има ли значение?
psiho
Newbie
Newbie

ти не трябва да си админ на този сървър не заслужаваш поне според мен при наличието админ да псува на маика. А тои играе от по малко от 2 седмици и незнае много за сървъра...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nenormalniste:
psiho
Newbie
Newbie

а имаш ли снимка как тои убива ако имаш снимка сложия сички да я видим иначе нямаш нш. срещу него тва че не ти отърва неозначава да си го искарваш на всички......или на първия срещнат
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не ме интересува колко знае и колко не! Още при направата на акаунта пише, че се съгласявате с правилата за игра в сървъра, към които има линк още при регистрирането. А дали ще съм админ или не, не го решаваш ти. Ако имаш да казваш още нещо, казвай..

п.п. Пак ще те попитам ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ГО ПСУВАМ В СКАЙПА ИЛИ ВЪВ ФОРУМА НА ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ? Това са взаимоотношения м/у мен и него, за това не отварям специална тема за всеки, който ме псува.

Снимка не се изисква когато има админ в играта. Моля те спри да лъжеш, не ме карай да копирам какво ми е писал приятеля ти на ЛС, защото както казах, това са лични взаимоотношения.
psiho
Newbie
Newbie

ПЪРВО АДМИНА НЯМА ПРАВО ДА ОБИЖДА ИГРАЧИТЕ В СЪРВЪРА
ВТОРО КЪДЕ ПИШЕ НА ДУЕЛ ДА СЕ КАЗВА ГО...

1. На потребителите се забранява

1.1. Използването на всякакви допълнителни хакове/модове/бъгове, даващи предимство над останалите играчи в сървъра (Освен посочените в точка 2).
1.2. Реклама и анти-реклама на конкурентни сървъри.
1.3. Да се представят като администратор в сървъра с цел да "намажат" нещо от играчите. Забранена е и имитацията на акаунти/герой принадлежащи на администратор.
1.4. Да мамят по какъвто и да било начин друг потребител.
1.5. Кражбата на предмети/акаунти без значение по какви причини.
1.6. Използването на Pickit, Getit и прочие в което и да е царство.
1.7. Дръжте се с уважение към останалите потребители в сървъра. Употребата на вулгарни думи, цинизми и обиди ще бъде взимана под особенно внимание и ще носи санкция на потребителя нарушител.
1.8. В игрите в ядро: Softcore, да се бие или правят дуели без съгласието на опонент/ите. Това от сега нататък ще става в игри от типа - BM Duels (Bad Manners), Duel No RULES и прочие.
1.9. Абсолютно забранено е търсенето/предлагането на предмети/герой/акаунти за реални пари!

2. На потребителите се разрешава

2.1. DreamMod Realm

2.1.1. Използването на D2 Loader. Няма ограничение на едновременните връзки от един IP адрес.
2.1.2. Използването на Map hack.
2.1.3. Регистрацията на всякакви имена на акаунти/герой стига да не съдържат обидни думи/фрази в тях. Герой с обиди или нецензурни думи в имената им (Само ако се на български език) могат да бъдат изтрити без предупреждение от администратор.
2.1.4. Използването на ATX, но на дуел е забранен.

2.2. 1.10 Classic Realm

2.2.1. Използването на D2 Loader. Няма ограничение на едновременните връзки от един IP адрес.
2.2.2. Използването на Map hack.
2.2.3. Регистрацията на всякакви имена на акаунти/герой стига да не съдържат обидни думи/фрази в тях. Герой с обиди или нецензурни думи в имената им (Само ако се на български език) могат да бъдат изтрити без предупреждение от администратор.
2.2.4. Използването на God Mode, но на дуел е забранен
2.2.5. Използването на ботове.
2.2.6. Използването на ATX, но на дуел е забранен.
2.2.7. "TPPK" метода е позволен, само когато в него не са намесени модули, програми и каквито и да е други средства, улесняващи ви да го направите.

3. Като за финал

3.1. Правите ли Trade по земя, правите го на Ваша отговорност!
3.2. Предмет на земята е ничий, докато някой не го вземе.
3.3. При забравена парола, начина за получаване на нова е: Попълване на формата за забравена парола поместена на сайта ни - Link
Забележка: Акаунти регистрирани без мейл адрес няма да могат да получат нова парола.
3.4. Наказание на провинил потребител се определя на момента от администратор в зависимост от ситуацията. Оспорването на решението може да доведе единствено до по-сурово наказание от наша страна. Не търсете съдействие от друг член на екипа за разрешаване на проблемите си. Ако бъдете наказани, единствения който може да премахне наказанието преждевременно е админа който го е наложил.
3.5. Играта включва риска от умиране/загуба на предмети при спиране на сървър/интернет/ток и т.н. Екипът на сървъра НЕ носи отговорност и НЕ възстановява мъртви герой или загубени предмети.

4. Всичко останало

4.1. Как да прехвърляте предметите си без риск от загубата им?
4.1.1. Използвайте затворени игри.
4.1.2. Нека паролата и името на играта са различни, а не например игра 123 с парола 123.
4.1.3. Използвайте пароли трудни за налучкване. Пример: Игра 123 с парола 99158.
4.1.4. Използвайте Trade прозореца.
4.1.5. Използвайте Loader.
4.2. Незнанието на правилата не Ви оправдава! Преди да се оплачете, или да докладвате някого, моля прочетете правилата на сървъра.

5. Права и задължения на администраторите
5.1. Администраторите си запазват правото да наложат наказание на потребител без да предоставят съответните доказателства, стига лично да са присъствали в момента когато е извършено нарушението.
5.2. Администраторите се задължават да съдействат максимално на потребителите при проблем със сървъра/сайта/форума или при проблеми по между им. При невъзможност за разрешаване на проблема от съответния член на екипа, то следва проблема да бъде предаден на "по-горно ниво".
В случай, че сте поискали съдействие от администратор, а той Ви е отказал, можете да съобщите за това чрез контакт формата, поместена на сайта ни - Link.
5.3. Администраторите си запазват правото да откажат съдействие на потребител в случай, че бъде установено, че
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

psiho wrote: ВТОРО КЪДЕ ПИШЕ НА ДУЕЛ ДА СЕ КАЗВА ГО...

1. На потребителите се забранява

1.8. В игрите в ядро: Softcore, да се бие или правят дуели без съгласието на опонент/ите. Това от сега нататък ще става в игри от типа - BM Duels (Bad Manners), Duel No RULES и прочие.
Друго да имаш да кажеш? Като например да докажеш, че не е бил без г ?

п.п. Пак те питам - има ли значение дали ще го напсувам по скайп или чрез ЛС във форума?
psiho
Newbie
Newbie

омг опонента като е дал дуел значи че трябва да се пие не да се оплаква като е по слаб спира дуела и толкос не да излиза пък и ми каза 4е некрото само му е пускал поизен а ти нещо по вупроса да кажеш
psiho
Newbie
Newbie

следувателно не само сорса е имал вина ами и некромансера бан и за него тогава ако не махнете бана поне не се праете на интересни :nenormalniste: а и като има вина и във вас поне си я признаите
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

psiho wrote: омг опонента като е дал дуел значи че трябва да се пие не да се оплаква като е по слаб спира дуела и толкос не да излиза пък и ми каза 4е некрото само му е пускал поизен а ти нещо по вупроса да кажеш
Да, че съм на Bone. :(
psiho
Newbie
Newbie

да ама некрото ге пускал поизен и тои е виновен искам бан и на него не само на фр. то ми нали се правиш на справедлив аиди ся бан и некрото по сащата пречина (fubar)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Извинявам се, но помня всички герой, които са били в мои игри.. Нито помня кой е, нито съм видял такова нещо. Ще оневиняваш ли приятеля си най-после или не?
psiho
Newbie
Newbie

ЛЪЖЕЦ НЕ ТИ ОТЪРВА И ЗЕМА ДА ЛЪЖИШ ...! нали имало е некроман които го е поинал и тои го е обил
после пак и пак го е обил
не е длажен тои да казва го а те да го бият преди да е казано го нали....! :nenormalniste: :nenormalniste: :punish:
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И все пак....
Destruction wrote: п.п. Дали ще го напсувам в скайп или на лично съобщение във форума има ли значение?
Според мен има значение това, че си Админ...
psiho
Newbie
Newbie

нямаш право така да се отнасяш с играчите и искам главния админ да види тази тема и да разбере за какво ставаш аз немога да се справя като админ и моа си го призная ама да лъжеш и да спуваш кат селски бек не е позволено брат нали се сещаш :)