banned?!

Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

77.85.230.241 *puffpuffpass - бан 1 месец и перманентен лок - използване на непозволени бъгове от играта

аз що не виждам някъде в правилата да пише че е забранено да се ползва тоя бъг ?! пък и той си е от самата игра.. wtf?!

teamplay май нещо не си знайш правата..
w3s3l
Newbie
Newbie

Все едно да се банне някой, за употребата на charge bug или невидими близзарди, фире бали и боне спирити .... Забавна работа. \( :mda: :mda:
reks
Newbie
Newbie

14. 109.160.39.80 Баннат за биене на играч не сам го обил а ми локнаха асс затова че 1 паладин на име СофтКоре познава админа цитирам > еи сега ще видиш< преди да се осетя ме метнаха имам много ценни за мен герои в асс на име Barbs а сега е локнат админи искам да се изиня за постапката си че са го одарил без го 2 пъти но това не е причина за бан моля махнете ми лока да играя обещавам няма да се повтори но според мен не е справедливо :mda: :mda: :mda: :mda: :mda: :mda: :mda: (fubar) (fubar) :( :( :( :( :( :mda: :mda: :mda: :mda: :mda:
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Account:Barbs- locked.
109.160.39.80 banned for 5 days 0 hours 0 minutes 0 seconds.
Причина:Вулгарни думи към мене.

Другия път ще бъде за повече време
reks
Newbie
Newbie

Добре извиняваи аз ти казах го 10 пъти ядосах се просто сажалявам но сам те одарил 2 пъти не сам те обил ядоса ме одарих те 2 пъти Но не съм те обил вярно е че те обидих но това беше моментно играя честно и по правилата досега не сам бил баннат но няма какво да споря за нещо което сам направил ако решите да ми махнете лока на асс ще сам Ви много благодарен :( :( :( :( :( :angel: :angel: :angel: :angel:
w3s3l
Newbie
Newbie

И сега какво... админа, който ме банна за транг оул буг вече не е админ, но моят банн без основание продължава да стой ли ?! :punish: :punish:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

w3s3l wrote: И сега какво... админа, който ме банна за транг оул буг вече не е админ, но моят банн без основание продължава да стой ли ?! :punish: :punish:
Това, че не е админ вече не означава, че трябва да махаме всички наказания, които е наложил.

edit: Забравих да добавя, има си вече тема за незаслужени банове, заключвам тази.