Изтекъл Ви е бана, но акаунта все още е заключен?

ExactoR
Newbie
Newbie

FeHoMeH[ wrote: Аз ли не мога да смятам щом мисля, че 2x2=4 дни, а не 5 ? :)
Eми и аз с моето образование от СМГ и ТУ 2х2 го пресмятам някъде около 4 .... ама явно за админите си клони към 5, знам ли :D Нищо лично, просто цитирате неща, а действията Ви не отговарят на цитираните от Вас правила. Да взема да ви напраа един "граждански арест" така да се каже и да ви банна за 2-3 дни ... да отворите някой сборник и да посмятате :D

post40104.html#p40104 - ето и поста, в който е ЦИТИРАН Chou с наказание от 2 дни, не 5. Кой и кога реши да станат 5?! И най-вече ЗАЩО?! Може ли 2 дни да не мога да играя, следователно да не мога да нарушавам правилата ... и да ми расте бана?! Направо смешна ситуация ...

Преди 5 минути, темата се разглеждаше от 3 админа ... сега няма нито един ... няма и отговор. БРАВО!! :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер, мисля, че не е от значение дали го разглеждаме трима, петима или колкото ще да е, важното е да има резултат? Мисля, че съм прав. Банът ти и е свален както и придружаващия го лок на акаунтите.
Можеш да играеш вече свободно.
Линк към Бан лист с бана ти. :click:
Линк към публикацията от правилата за игра в сървъра. :click:
В нея съм редактирал поста ясно и еднозначно.
Лека вечер.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
ExactoR
Newbie
Newbie

Justice wrote: Добър вечер, мисля, че не е от значение дали го разглеждаме трима, петима или колкото ще да е, важното е да има резултат? Мисля, че съм прав. Банът ти и е свален както и придружаващия го лок на акаунтите.
Можеш да играеш вече свободно.
Лека вечер.
Има значение колко човека разглеждат даден проблем. Представи си едно грешно решение да се вземе от 5-6 човека. Това не е грешка на един, това е грешка на целия екип. Същото е при правилното решение - колкото повече хора вземат правилно решение - толкова по-добре е това за екипа. Прав си в едно - важното е да има резултат. Благодаря за взетото от Вас решение да ми свалите бана и лока. Мисля, че намерихме общ език и донякъде разрешихме проблема навреме, без излишни скандали. Когато админите говорят и мислят по казаното от потребителите нещата се нареждат. Имаше вариант да си мълча и да чакам или да Ви кажа няколко грозни думички и бана да стане perm. Дано и Вие сте доволни от решението, което взехте и да продължим да си гледаме своите работи в играта и администрирането и. И най-вече да продължим да поддържаме връзка с добър тон.

ПП: Само искам да добавя още нещо. Наистина го казвам за пореден път, но се надявам да се запомни, защото не изключвам вариант някой да забрави да си пусне игрите за 1 играч и пак да има проблеми с отворени игри. От моето IP се пускат ботове само от акаунтите hurufusi, stealth и sovere1gn. Наистина Вие не можете да помните кой играч в кой акаунт има ботове, кои акаунти са негови и кои не ... но най-малкото, което можете да направите за всеки играещ в повереният Ви сървър е да не локвате всички акаунти, които засечете към дадено IP. Заключването на акаунта с бота е достатъчно наказание за всеки, който не внимава. Това нарушение не е като обиждането, краденето и т.н. ... а просто проблем, описан от Вас като лагване и непоставяне на парола на играта. Да, може да се предотврати, но това е свързано с правенето на специална игра преди пускането на ботовете ... и води до невъзможност за спокойна игра по време на ръновете на ботовете. А и всички знаем колко бъгава програма е k3c-то. Освен това съществуват и такива играчи, които имат доверени приятели в играта, знаят паролите един на друг и по всяко време имат достъп до нечий акаунт. Така заради един чужд бот в отворена игра 2 дни не играх не само аз, но и още 3 човека. Това не е справедливо и не е от полза за никого. Просто заключвайте само акаунта с бота ... и банвайте само играчи, които наистина заслужават да имат бан. Това тук може да го приемете като предложение, което екипът да обмисли.

Още един път благодаря за отделеното внимание. Лека вечер на всички :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какво да кажа, добрия тон до това води, колкото е по-лош тона и отношението от едната страна към другата, толкова другата (властимащата) се негативизира и шанса да се помогне... няма нужда да казвам какъв е. А когато това нещо "прелее чашата" сам казваш, че прераства в перм. С един нормален диалог от едната и от другата страна, разбирателство и влизане в положения, мисля, че един проблем би се разрешил, както този буквално за 10 минути.
Надявам се и другите да премислят този пост и да разберат, че както те са хора и имат нерви, така и аз, и колегите ми сме хора и имаме нервни клетки. Ако някой има нещо неясно, въпроси може да се чуства свободен да ми пише, както виждате винаги съм помагал и ще помагам.
Приятна вечер.
insaneboy
Newbie
Newbie

1 месец бан + лок ClUbBiNgMaN, InSaNeBoY, bastun, DonGrigorio, ArMadA, wizard линка обаче немога да го открия но банът ми беше наложен доколкото помня на 03.02.2011г. някъде около 13 часът. причина за банът веше измама със снимки! Моля лока да бъде свален на всичките ми ацц!!! 84.252.51.61

[admin]Готов си.[/admin]
faflaminat
Newbie
Newbie

87.126.190.44 - 5 дена Бан + Лок.
Обиди.
Ацц: faflaminat, RealShady, LifeBlood, botchi2, botchi1, botchi
с динами4но ип сам и сам си рескал компа след това.. нямам бан по ип но ацц все още са локнати бана ми беше на 31 ви сега сме 5 ти
[admin]\Баннат е изтекъл преди малко, предполагам до 15 минути ще са отключени.\[/admin]
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

xenomorph, pheon, k3c_, pvp_acc, pvp_, Nescafe [85.11.184.118] - 5 дни бан + лок за псувни !
• Дата: Вторник, 05 Април 2011, 16:32:52 линк

Надявам се днес след обяд да ми бъде свален бана да поиграя малко :)

Също така имам един въпрос: Възможно ли е следните мой акаунти да бъдат изтрити от системата

Code: Select all

•k3c_
•pvp_acc
•pvp_
•pheon
Извинявам се ако съм избързал, но "изтрещях" 4-5дни без нещо за разнообразие :punish:

Съжалявам за постъпката си, повече няма да се повтори
Бихте ли ми отключили следните акаунти:

• xenomorph
• Nescafe

Благодаря !
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

xkp wrote: Възможно ли е следните мой акаунти да бъдат изтрити от системата
Игрални акаунти не изтриваме, без значение по каква причина. По желание на собственика могат да бъдат заключени, но не и изтрити.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

87.119.113.109
Acc: Dr3am ,Legi0n ,Z0mbi , Doping , Pqsachka , Sojove

87.119.113.109- 5 дни бан за непристойно поведение.

Ацц:Doping, Pqsachka, Dr3am, Z0mbi, Legi0n, Sojove
topic7059-20.html

Admin Edit: Готов
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Acc: LevskiSF
[admin]\Ready.\[/admin]
bunnyy
Newbie
Newbie

topic7059-20.html
acc : deltaforce3 , viperch0oy1 ! :mda:
Chou
Jr. Member
Jr. Member

Банат ви е махнат приятна игра
zliq_alf
Newbie
Newbie

zdr pi4ove bqh banat no vese oshti nesa mi otklu4eni acc tata kvo stava

Re: Бан лист (#3)
« Отговор #46 -: Събота, 16 Април 2011, 19:29:32 32 »
palma, Razvratnik, D2-TEAM, sopata, kri64an, ka6eto, ZLIQ, arkane, ayoo, ZLIQ-ALF, 0000, maseto [ 84.252.51.89 ] - 5 дни бан + лок за псувни.

[admin]Готов си.[/admin]
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Абе къв банн ще му махате на тоя Развртаник (zliq_alf) като играхме вързак по бер и не си го плати , убива ме без го и има банн за неплатен вързак + биенето , и банна му е докато не си плати вързака и после ще си чака там .. за бои без го ? Кво правите.........

Неплатен вързак : ) Поредният садер :punish:

http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 30706L.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 30710i.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 30711o.jpg

Administrator Comment Банът преминава в перманентен докато не си платиш вързака. Първоначалния бан няма да отпадне. След плащането на вързака банът ще бъде намален до размера на първоначалния.
« Последна редакция: Събота, 16 Април 2011, 21:54:09 09 от Takov »

[admin]Проблема е решен.[/admin]
LineOfLive
Newbie
Newbie

Ще помолиа да ми се отключат 2 ацц-та на които банна им е изтекъл а все още са лок.
IP:94.155.69.235
Account:Pleomax,LineOfLive
Мерси предварително
AlwaysWin
Newbie
Newbie

Бана ми е изтекъл,моля да ми унлок:
ip: 212.233.183.41
ацц:BooM, alwayswin, cemetery, botz8, botz4, botz3, Headsh0t, Botz, botz1, botz2, botz5, courteneycox

Edit: Thanks.
s7oi4o
Newbie
Newbie

IP : 192.168.1.102
acc: s7oi4o , kabul ето и линк от кога имам бан . Казаха ми че имам още 23 часа бан как става това post42830.html#p42830
[admin]Готов.[/admin]
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ShamanaRulez, Epsi-Charde, Dertan, dj_kingkong, ikonomista, shile, ball, andariel, One1, Two2, sashko_93 (212.233.208.230) - IP адреса е баннат за две седмици, акаунта Dertan остава постоянно заключен, останалите ще бъдат заключени с продължение на 2 седмици - Използване на TPPK (BMTPPK) програма на HC.
За това сме тук, за да припомняме на "забравящите" :)
LineOfLive
Newbie
Newbie

IP:94.155.69.235
Account:Pleomax,LineOfLive
[admin]\Акаунтите ти остават заключени, 94.155.69.235\Постоянен бан за продажба на предмети. Банът ти е свален, но лока си остава перм.\[/admin]
s7oi4o
Newbie
Newbie

s7oi4o wrote: IP : 192.168.1.102
acc: s7oi4o , kabul ето и линк от кога имам бан . Казаха ми че имам още 23 часа бан как става това post42830.html#p42830

Готов.
просто нямам думи нали е махнат бана защо като влезнах и поиграх 5 мин и наново съм бан и не мога да влизам в сървъра , Както стана и преди 2 дена . Сега ще ми кажете че имам 48 часа бан . Как става тоя номер автоматично ли ме банвате незнам . Влизам след като наказанието ми е 2 дена и искарах 6 дена без да мога да влизам и сега наново същия проблем . Може ли да проверите как така става , автоматично ли се банва нз. Преди час ми махат бана , влизам за 5 мин и пак ме изхвърля .