НЕ!!!!!!!!

ma3x-proz
Newbie
Newbie

Не ми локвай темата преди да съм се изказал!!! И квокато съм ти го казал на тебе бре..? Ти кой беше..? Моеш да хвърлиш 1-2 бана и реши , че като съм ти казал ламер ша ме баннваш , мани другото и в ацц ми беше влязъл... не пресичай граници , ако бях казал ламер на някой друг нормален юзър нямаше да ме банне , ама не като е на админ ша ме баннват.. леле ама сте простаци...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И защо да съм простак? Каза ми да мина от другия отбор, а аз те попитах защо ти не минеш? Почна да се правиш на велик и да ме нареждаш. Аз бях паладина, на когото каза ламер. Казах ти да се поспреш за малко, но ти продължи да се ежиш. За това бана ти е 5 минути.
ma3x-proz
Newbie
Newbie

Е добре казах ти ламер и тва си беше..? Припомни ми кво друго съм казал и ша се откажа от тоя протест...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Казах ти, че ако не се спреш ще повикам админа (а.к.а себе си), а ти ми каза, че ти е все тая и че не ти пука от заплахи. Другия път специално за теб ще си направя една снимка. :)
ma3x-proz
Newbie
Newbie

Знаеш ли майками понеже е съдийка и постоянно ми го повтаря като сгафя , не е важно какво знаеш , а какво можеш да докажеш , тъй , че моля за следващия път снимка а сега извинение ? :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Извинявай, че ме обиди и те баннах само за 5 мин.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Лично ще се погрижа, следващото ти наказание да е 1 месец, заради наглото ти държание във форума.
ma3x-proz
Newbie
Newbie

Какво държание..? Я пак..? Хахахаха , доста съм си цивилизован , просто искам да се опрайте с хората си , да не се прават на луди за едно "ламер" . :nenormalniste:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ma3x-proz wrote: леле ама сте простаци...
ma3x-proz wrote: Какво държание..? Я пак..? Хахахаха , доста съм си цивилизован
Хайде де, нали докато беше в пълната игра пред всички не те беше страх от админите..
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има ли смисъл да издребнявате толкова много .Администратора който те е баннал е решил просто да те предупреди че трябва да се отнасяте с уважение малко или много един към друг. Мисля че темата е изчерпана.
~Волф.