Разочаровани или доволни сте от Diablo 3?

alex93
Full Member
Full Member

Както си и мислех.Твърде високи изисквания.Ако я подкарате на минимални ще имате много лаг, което не е игра(да не говорим и ако сте със шибан интернет).Трябва да се покрият препоръчителните.Пък аз както съм със 768 ram 1.75GHz procesor 128mb video... :D
И пак казвам..играта твърде много заприлича на WoW...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

alex93 wrote: И пак казвам..играта твърде много заприлича на WoW...
Обоснови се.
alex93
Full Member
Full Member

Първото за което се сещам е така наречените професий.
======================================
Умения и руни
В Диабло 3, ролята на руните ще бъде съвсем различна от тази в старото. Новото е, че ще можете да слагате руните си не в предмети, а да ги вграждате в магии. Съответно новите магии ще имат различни характеристики.

Това осигурява голямо многообразие в развитията, но пък прилича на заемка от World Of Warcraft, където има професията Inscription.
=====================================

Второ: http://diablo3-bg.net/index.php?option= ... 2&Itemid=8
това си е картата на WoW-a
=================================
Какво се случва след като ни убият?
Механизмът при умиране и взимане на тялото остава същия. Тук обаче виждаме заемка от WoW - има зони (checkpoints). За добро или лошо няма да се налага да започвате от града когато сте умрели, а от място близко до това, до което сте убити.

Замислена е и система за наказания след умиране на героя, но най-вероятно няма да отнема опит. Най-вероятно смъртта ще отнема парите на играча, или ще го кара да чака определено време преди да си вземе трупа.(точно като в WoW)
===============================================

Като се сетя още неща ще допълня.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

alex93 wrote: Първото за което се сещам е така наречените професий.
Второ: http://diablo3-bg.net/index.php?option= ... 2&Itemid=8
това си е картата на WoW-a
=================================
Какво се случва след като ни убият?
Механизмът при умиране и взимане на тялото остава същия. Тук обаче виждаме заемка от WoW - има зони (checkpoints). За добро или лошо няма да се налага да започвате от града когато сте умрели, а от място близко до това, до което сте убити.

Замислена е и система за наказания след умиране на героя, но най-вероятно няма да отнема опит. Най-вероятно смъртта ще отнема парите на играча, или ще го кара да чака определено време преди да си вземе трупа.
За професиите, да може да се каже, че прилича. В доста игри има подобна на тази карта, това трябва ли да означава, че и те приличат на WoW? След като ни убият има чекпойнтове? Че това не замества ли wp-тата от Диабло 2? Колкото до смъртта на играча - винаги е отнемало парите при умиране..
alex93
Full Member
Full Member

или ще го кара да чака определено време преди да си вземе трупа.
Това са горе долу приликите от това което знаем сега за Diablo 3.Убеден съм че ще има и още.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И btw, който е чел книгите на Диабло ще може да види, че на картата са градовете, именно от произведенията на Ричард Кнаак.
HybRiD
Newbie
Newbie

Как може да си разочарован от нещо което дори още не е излязло в продажба ? Тази тема според мен е безмислена, по простат причина че нито играта е излязла нито сте я играли.Вярно няма да има почти нищо еднакво като старото,но нали затуй ЩЕ Е НОВО ! Като искате старо си има 1,12 , 1,13(ще пускат официално скоро)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.13 ще бъде официално пуснато на 23.03.2010. Малко грешиш, че новото не трябва да има нищо общо със старото. Поне от това, което аз видях както казах на няколко пъти по-горе е запазена мрачната атмосвера на Диабло 2, както и някои от персонажите в играта. Лично аз ще я играе, когато излезе, защото смятам, че играта ще бъде качествено продължение на поредицата!
HybRiD
Newbie
Newbie

Само ще кажа , че близард правят такива игри, които изискват доста стабилно сводно време \)