Разочаровани или доволни сте от Diablo 3?

Diablo 3 Bulgaria
Newbie
Newbie

От това, което виждате - http://diablo3-bg.net/ , харесва ли ви играта? Старата hack&slash динамика я няма вече. Както и героите, с които сме израснали... (fubar) :)
drek
Full Member
Full Member

Ем всичко се дължи на новонаетите разработчици които да направят диабло 3 , тъй-като ни е ясно , че преди години те сами напуснаха близърд заради скандал с техен проект , а и е нормално "новаците" да се опитат да се докажат с напално нов облик на диабло , но лично за мен премахването на всички стари елементи дава съвсем нов облик на играта която спокоино можеха да крастят по друг начин.Толкова години модове пачове и накрая да сложат напално нова история нещо не ми се връзва , но само времето ще покаже.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Според мен играта е добро продължение на поредицата. Още повече, че са добавени и градовете от книгите Диабло, което прави играта още по-интересна. И как може да кажете, че динамиката я няма?! За мен всичко в Диабло 3 е подобрено, давам пример с Монк-а.. после ми кажете, че няма динамика.. Не се знае, само времето може да покаже. :)
sofia
Jr. Member
Jr. Member

Диабло 3 изобщо не бих я играл когато и да излезне :)
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Много съм доволен от видяното и смятам ,че това ще е следващия хит (след wow)
asd
Jab4y
Full Member
Full Member

Ако пусните сървър дрийминг ще се сасипя :)

Иначе играта радва. Нямам търпение да излезни
tribe
Newbie
Newbie

те още Diablo II не могат да пуснат, машина не могат да си купят ще има да чакаш Diablo III Dreaming.. :nenormalniste: xaxaxxaaxaxxaxaaxaxxaax
alex93
Full Member
Full Member

Diablo 2 и Diablo 3 нямат нищо общо според мойте виждания.
1во-в играта заприлича на Wow, което изключително много ме дразни.
2ро-Играта ще е с някакви "зверски" изисквания, което значи, че ще я играят много по-малко хора.
Diablo 2 forever!
Climax
Newbie
Newbie

И какви ще са тези зверски изисквания според теб?
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Глупава е според мен .. магиите са подобни от му и уаркрафт няма почти нищо общо с досегашното диабло и не вярвам да стане хитова игра като досегашното диабло ...
Това си е лично мое разсъждение и не казвам нищо лошо просто това мисля... :mda: :secret:
drek
Full Member
Full Member

Относно изискванията Близард никога не са правили игра с толкова фрапантни изисквания , най-много да иска видео карта с шеидер 3 , но коя ли съвременна игра не го изисква.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ся ощте нищто не се знае видяли сте някои друг трилар и вече боза ... Играта Diablo 3 е по различна от сички други игри kъде ми сравняваш World of Warcraft тя е MOORPG Diablo e чисто RPG . И кви изисквания щте иска Diablo 3 ощте не се знае най вероятно 512 рам 1,8гхр процесор видео 128 памет на хд - 5 гигабаита това щте мин изисквания наи вероятно :)
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR wrote: Ся ощте нищто не се знае видяли сте някои друг трилар и вече боза ... Играта Diablo 3 е по различна от сички други игри kъде ми сравняваш World of Warcraft тя е MOORPG Diablo e чисто RPG . И кви изисквания щте иска Diablo 3 ощте не се знае най вероятно 512 рам 1,8гхр процесор видео 128 памет на хд - 5 гигабаита това щте мин изисквания наи вероятно :)
Да съм сравнил точно с уоу ?
alex93
Full Member
Full Member

Не мога да кажа какви ще са изискванията, но като гледам графиката ....
Според мен нещо такова:
1gb+ ram
2.2 GHz duo core processor
video 256mb++

drek
Full Member
Full Member

хмм не си ме разбрал правилно имах предвит , че единственото нещо което може да иска играта е видео карта с шеидер 3 , а не че има големи изисквания.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пак ви казвам, играта НЕ прилича на WoW лично за мен. Играта е запазила тръпката, която я имаше в Диабло 2! Скиловете били на уоркрафта.. та какво искаш да кажеш с това??? А за системните изисквания - играта ползва същия енджин като Старкрафт 2.. поне така чух.. Така, че няма за какво да се тревожите.
tribe
Newbie
Newbie

SyLaR на която и тема да пише се е безсмислено и глупаво, защо изобщо му отговаряте.. :nenormalniste: :punish:
drek
Full Member
Full Member

След като имаше толкова спорове реших да се поразровя и намерих предполагаеми .Надявам се да сложат край на този спор.

Предполагаеми системни изисквания на играта

Минимални параметри
GFX: GeForce 7/8 Series or Radeon 1000/2000 с 256 MB RAM
CPU: Pentium 4
RAM: 1 GB
Internet: ADSL 1 Mbit

Препоричани параметри
GFX: GeForce 8000 или Radeon 2000 series с 512 MB RAM
CPU: Core 2 Duo или Athlon X2.
RAM: 2 GB
Internet: ADSL 3 Mbit

Оптимални параметри
GFX: Geforce 9000er или Radeon 3000er Series
CPU: Core 2 Duo 3 GHz или Athlon X2
RAM: 2GB с DualChannel mode
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И къде го намери това?
drek
Full Member
Full Member

Информацията я има и в саита които е дал създателя на темата.