Dreaming официално на 2 години.

DarkKiss
Administrator
Administrator

Днес се навършват точно 2 години от официалния старт на сървъра :)
Имахме някои идейки как да отбележим днешния ден, но за съжаление доста голяма част от тях няма да могат да се реализират, най-вече поради липсва на средства.

И все пак, някой от нещата, които можем да направим:

1. По-късно през деня ще се състои турнир организиран от Rysichak. Наградния фонд е на обща стойност 120,000 (сто и двадесет хиляди) Forum Gold.

2. Ние, екипът на сървъра, правим дарение към вас, потребителите на обща стойност 4,875,000 (четири милиона, осемстотин седемдесет и пет хиляди) Forum Gold, който ще бъде разпределен по равно между всички 1950 регистрирани потребители във форума.

3. Ще се организират залагания за всяка една изиграна среща на турнира. Залога и печалбата ще са отново Forum Gold. Пример:
Играят User1 vs User2.
10 човека залагат по 100 FG, че User1 ще победи, 20 човека залагат по 100 FG, че User 2 ще победи. Приемаме, че User1 побеждава. То в такъв случай, всички 10 човека заложили на него ще си разделят по 200 FG (общия залог направен за user2), т.е. ще спечелите 300 FG - 100-те, които сте заложили + 200 допълнителни.

4. В 1.10 Classic царството ще се проведе благотворителна лотария #3 с награден фонд осигурен от администраторите на сървъра. Лотарията ще се проведе по-късно през деня и ще имате едва няколко часа за записване - наградата ще бъде обявена непосредствено преди началото на записването.

Повече информация през деня.

Честит да ни е рождения ден, тъй като той не е само на сървъра - той е на всички нас, които го поддържаме и на всички вас, без които в момента нямаше да бъде това което е.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сега 2 години...след време 22... :) Хайде да ни е честито :cool:
....
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хайде честит рожден ден и от мен! Много здраве, щастие и късмет както на всички играчи в сървъра, така и на администрацията! И скорошно взимане на новата машина. :D

Наздраве приятели! :)
kartacha
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Честитка браточки. Брой ме за турнира. Само кажи как да се запиша и чакайте проклетото ми даскало да свърши! (fubar)

Дал съм линк в първото мнение. Следвай примера на играчите от там.
sofia
Jr. Member
Jr. Member

Честито и само на горе :) :cool:
HybRiD
Newbie
Newbie

2х2х2х2х2х2х2 е те толкова да хванем :) , важно е екипа да е жив и здрав както тяхното "бебче" а пък другото е допълнение :)
MMORPG
Newbie
Newbie

Честито на сървъра, който обслужва потребителите си цели 2 години безотказно и работи безпристрастно!Какви времена бяха, когато беше, ехееее, още първия дрийминг heart
fitila91
Newbie
Newbie

Ч.Р.Д здраве , щастие и много успехи със сървърите ви \)
Skipper
Newbie
Newbie

Честит рожден ден :) :cool:
tribe
Newbie
Newbie

ban-oBeTe да се премахнат за рождения ден, освен permanent :) :angel: :angel:

Не ставай нахален :nenormalniste:
SuicideSilence
Jr. Member
Jr. Member

ч.р.д. и от мен

пп: ае са по jah на всички в класик реалма :laugh: (just joking :angel: )
K473r4ch4
Newbie
Newbie

Честито :)
jag0ar
Newbie
Newbie

ч.р.д живи и здрави да сте всички !много як сървар :angel: дано си остане и такъв за винаги ! :)
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Честит празник, колеги (играчи) и дрийм съпорт.
Пожелавам на всички една много приятна, чиста и лека игра (без лаг :weight:) също така искам да благодаря на екипа за добрите условия, който ни предоставиха за тези две години (вземам в предвид и това, че сами се грижат за всичко без никакви средства от страна на играчите).
Хайде със много здраве и безаварийна игра :cool:
bonezs
Newbie
Newbie

Честит рожден ден и от мен. Нека сървера да бъде все така хубав и пълен ! А на създателите едно огромно БЛАГОДАРЯ !!! Админите да продължават в същия дух , само да бъдат малко по-снисходителни към играчите... още помня 2 седмичния бан за год моде в дуел но рлз :D
drek
Full Member
Full Member

Честито и от мен :D