Re:Защо точно Dreaming?

MMORPG
Newbie
Newbie

McMurjo wrote: k4155262 там нещо си ме е баннал нали е дуел но рлз бе ? НО РЛЗ (БЕЗ ПРАВИЛА) а вии ме банвате БОЖЕЕЕЕЕЕЕ НЯМАМ КОМЕНТАР ОТ страна на админите просто нямам .......

@teamplay: Казах ти, че си има специална тема за незаслужените банове. Моля да се ограничиш в офтопика.
\
Млъкни малко бе миндил тъп!Човек, ако повтаря една и съща теза по хиляда пъти - значи че е тъп!Писна ми да ти гледам шибаните постове и се радвам, че получи бан ( надявам се перм ).Дуел но рлз означава дуел без правила за дуел бе, глупав!
MinimalDmage
Full Member
Full Member

TheExorcist™ wrote: Ти въобще с какъв акъл "пишеш" (ако това може да се нарече писане) по която и да е тема??
Ако имаше конкурс за НАЙ-НЕГРАМОТНО ПИСАНЕ ти щеше да го спечелиш 100% :laugh:
Голям си злобар, сигурен съм, че зад този екран се крие едно неразбрано и добро дете което просто търси внимание (h)
[email protected]
Newbie
Newbie

Emi razbrah za toq tup survar ot neta .. misleh 4e e po dobur ama to za ni6to ne struva .. ima botove pozvoleni nqma hora nemogat da se prodavat ne6ta .. abe tva mai e nai tupiq survar v koito sum igral do momenta .. sujalqvam 4e si zagubih vremeto da igraq v tazi TUPNQ . Adminite sa gadni kopeleta i dano survara se razpadne pojelavam mu go ot vse surce :) :nenormalniste: :nenormalniste:
karatista15
Newbie
Newbie

хаха и по-добри съм играл,а и като гледам не е нищо особено да не кажа,че е наи-зле от всеки сервер :) 1вото което е позволени са ботове 2ро мн малко хора :) само при мисълта за позволен бот ми става лошо и показва сервера че е ужасен :) просто съжелявам че си загубих времето в тази дупка :) сервера не струва и левче :) просто хората ми е жал ако не го виждат :) смешно е вс и игра и като брой хора и като смешни админи :) то си показва колко е хубав като се види само че има само около 20-30 човека в сервера това сервер ли е :) балъци :)
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Изчезвай като не ти отърва (fubar)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Един въпрос, щом толкова "не ти пука" за сървъра, защо направи 129321893 акаунта да го редиш?
karatista15
Newbie
Newbie

.
[email protected]
Newbie
Newbie

.
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Прав си :) Няма да достигне толкова лаг да стане като дон гепи :nenormalniste:
karatista15
Newbie
Newbie

ха а мн ли е инт 20 човека да имате :D без лаг и се1 без хора хахаха :D
X-treme
Full Member
Full Member

Доста повече от 20 са :cool:
[email protected]
Newbie
Newbie

FeHoMeH\[ wrote: Прав си :) Няма да достигне толкова лаг да стане като дон гепи :nenormalniste:
Май от одавна не си играл в Дон-Гепи .. ? Задръстен си тука и си мислиш , че това е най-добрият сървър но уви не е :) Там има повече хора и са по-готини .. Играй си тука личи си , че и ти си част от задръстеняците които играят тук. :)) :weight:
karatista15
Newbie
Newbie

доста повече ли изкара го че има хора колкото имаше в хоффа едно време :Д стегни се не се филмирай че това е мн добър сървър нали играх имате 10 игрички на норм на нм и хелл е страшно мн хора имате направо.. :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Какво се опитваш да постигнеш? Като толкова ти харесва в дон-гепи, защо още пишеш тук? Много сте ми странни :*
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Отивай да си играеш при готините гора в дон гепи и кофата като ти е кеф.Ако искаш даже ще ти кажа и ип-тата че да не спамиш форума излишно :)
Dr0m wrote: Какво се опитваш да постигнеш? Като толкова ти харесва в дон-гепи, защо още пишеш тук? Много сте ми странни :*
Иска да привлече хора че му е скучно сам да играе
X-treme
Full Member
Full Member

MinimalDmage wrote: защото играят много хора
Повече хора, повече избити комплекси от твоя страна :mda:
nopain
Jr. Member
Jr. Member

:laugh: :laugh: :laugh: :nenormalniste:
MinimalDmage
Full Member
Full Member

ех тез комплекси, аз се мъча ваще комплекси да избия вие кво....все едно и също вартите отново и отново като старите перални сте,хем мн ток хабите..хем не перете.. не се напрягайте толкоз.
X-treme
Full Member
Full Member