Re:Изтекъл Ви е бана, но акаунта все още е заключен?

FeelMyTouch
Full Member
Full Member

В момента няма как да флеза щото съм банн за нагло държание .. :) Банна изтича доверера в 11-12 :)
zliq_alf
Newbie
Newbie

admine zna4i kazvamti kato 4ovek 4e nemoga da vlqza vav dreaming vav samiq sarvar i prosto po slednata pre4ina nemoga da dam runata na tova mom4e oshti kvo imam za obesnenie ??
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ами баннат си как ще влезеш... Като стане възможно плащането ще ти махна бана и лока и ще оправим нещата.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Ами то лесно ще ти махне банна + локовете.. Аз като съм баннат в момента и банна ми изтича чак довечера , ти през тва време може да флезеш , да си подариш итемите на някои ако си се отказал да играеш , щото да се правиш за 1 бер .. :punish:
zliq_alf
Newbie
Newbie

e dobre ti go mahni sega toi kato vlezi shte mi pishi na acc d2-team i shte mu dam runata predpo4itam da mu dam ber otkolkoto da nemoga da igraq prosto mi otklu4i acc taman i da vezema ot fr nazaem
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Мм .. или ще дадеш на Таков сега Бер и тои ще ми го предаде ... Или ще стоиш до довечера докато ми се махне банна и ще ми дадеш бер-а на мен.. Тва предлагам аз , незнам вие кво мислите .. :cool:
zliq_alf
Newbie
Newbie

abe pi4 ti oba4e nqmash gram mozak shte si nahvarlqm rabotite zaradi edna ber nese izlagam be 4ovek i stiga si prikazval po inerciq
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Я по-кротко сега и двамата. След кратка консултация се стигна до следното решение... Махам и двата бана сега и плащаш сега и се приключва със случая. Някой нещо против има ли?!
zliq_alf
Newbie
Newbie

nz kvoto kaje admina az vav momenta ber nqmam vav men spored men da mi opravi acc ta i da namerq ber runa zadamoje da tiq dam ina4e pi4 men neme barka dali shte igraq ili nqma da igraq po4nah da igraq toq sarvar i za 5 meseca imah vsi4ko koeto iskah taka4e neme barka
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Добре , на Таков ако не му се занимава да флиза да му дадеш бер.. Ще играем по моя начин и ще ми предадеш бер-а чак довечера.. А през тва време ще си локнат и банн .. Да знаеш друг път като играеш вързаци да не се правиш на много хитър ! : )
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не ми отговорихте на въпроса. Както и да е.. По всичко личи, че той бер няма. В такъв случай си остава заключен докато намери. Процедурата ще бъде следната - влизаме в игра аз, feel и човека, който ще ти заеме бер-а и като даде руната ти махам бана.
zliq_alf
Newbie
Newbie

ami nz az ve4e kazah kvoto imah da kazvam osven ako toq pi4 iska da mu dam edno LS sas 40 life i toi da mi dade BER i taka ina4e shte trqba da ma iz4aka pone 1 den da namerq ber runa kakto si precenish takov
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Не ми трябва ЛС , потърси от някое приятелче в скупе , фасебоок бер да ти даде .. И Таков ще ти махне банна и локовете и ще влезеш да ми платиш.. Па после си играи прави квото искаш :)
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Точно така ще стане. Руната ще му я дадеш лично на него в мое присъствие. Когато си готов ми пиши.
zliq_alf
Newbie
Newbie

ai pravi igra da ti dam ber runata takov mahai mi banovo i sqkvi gluposti da mu davam runata
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Също така и аз имам банн , които е до довечера и трябва и моя да се махне , не го казвам като ..... 1 вид да ми махнете банна щото да флеза некви такива , ако трябва ще си изчакам колкото е наложено там и тва е :)
zliq_alf
Newbie
Newbie

nz kvoto kaji Takov toi e admin toi kazva no prosto sega taman namerih runata ot edi fr
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

М.. Нали и аз тва обеснявам.. Ако ми се махне банна сега по някъв начин , да флеза да ми дадеш бер-а Ок .. Ако не ще чакаш довечера да ми се махне банна .. Не виждам друг вариант :)
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Махам бановете. Дайте ми 5 минути да ги оправя и да отключа ацц-тата и ще ви кажа игра.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Съгласен съм .. :)