Ancient Tournament Vol.1

PlayWithStyle
Newbie
Newbie

Като за начало дуела се провежда при Варварите (The Ancient Way), всички класове герои може да участват, както и.. Няма ограничение на предмети и чарми - кой както иска да се облича - НОООО при записването на турнира всеки ще ми казва с какво облекло ще е а не преди дуел да се преоблича - записва се, казва с какво облекло ще е и няма да има право да го сменя докато турнира не свърши.
Забранява се използването на наемник.
* Забранява се използването на Wells и Shrines.
* Умения на "Charges" са забранени, освен ако не са използвани от същия клас герой.
* Забранява се смяна на облеклото след започване на турнира.
* Забраняват се всички видове potions освен мана

Турнирът ще се проведе на 18 (неделя). Входът е Lo руна. Всеки които прояви желание да се запише, нека ми пише във Skype екипировката си (Scaredofdark)
Може да промените облеклото си до събота ако случайно си промените решението. Бъдете внимателни защото в облеклото трябва да е вписано ВСИЧКО (дори щит за бо) за да не стават грешки. Турнира ще е с отпадане 3/5 ще се играе

п.п. Забраняват се само 2 умения от некрото : Bone Wall и Bone Prison, защото хората които бяха на преднишния, помнят какви проблеми създаваха на цялата игра тези умения..

Събират се руните в acc SoBizzare Турнирът ще започне от 23:00.

Ако има нещо неясно - питайте, и 1 съвет вместо да ми пишете какво носите и тн, на мапхак-a просто натиснете "-" и жи се появава лог с предметите чармите и всичко..
PlayWithStyle
Newbie
Newbie

Аиде де никой ли няма да се за запише ? :( мноо сте страхливи
scotland
Newbie
Newbie

за първи път се записвам

acc:loveyou

ако трябва нещо др да пиша кажи :)
PlayWithStyle
Newbie
Newbie

Трябва да ми кажеш облеклото на героя си и какви чарми имаш сичко от - до ! и да ми платиш входа :)
scotland
Newbie
Newbie

облеклото на героя и др неща по скупе става ли че тука неми се занимава :)
PlayWithStyle
Newbie
Newbie

Става , скайпа ми го има по горе :)
PlayWithStyle
Newbie
Newbie

моля някой администратор да изтрие темата...! :nenormalniste: