Dreaming Mod 3.1b

DarkKiss
Administrator
Administrator

Мнения, предложения, критики и bug report относно 3.1b версията на мода.
topic6.html
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

и как да го върнем това нещо пак по същи начин ли ??? Незнам дали е от мен ама тегля с 30kb/s що така ???
T1mM
Newbie
Newbie

мм на мене ми дава некфи ерори докато инсталвам мода, смисъл той дори не се инсталва, всеки файл се ерорва.

http://prikachi.com/files/1493275G.jpg
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Незнам ама на дарк кис нещо му е прецакан целия архив. Искам да го инсталирам във съвсем друга папка или на декстопа и пак ми дава некви грешки. Да дадеш малко разяснения по-случея ???
Climax
Newbie
Newbie

При мен си се разархивира. Вместо "Extract Here" пробвайте "Extract files..."
T1mM
Newbie
Newbie

Climax wrote: При мен си се разархивира. Вместо "Extract Here" пробвайте "Extract files..."
И така нестава. :mda:
sand
Newbie
Newbie

сичко си е перф и им права евала на админите че си оправиха мода утре и итемите и екстра ще е както преди само дето няма да има еррори да искарва като отида до някои magazin

prostakel
Jr. Member
Jr. Member

най-лесно става като си преинсталираш диаблото и сложиш лода за 1.10 и просто сложиш самия мач каде е за
дрийм мода и готово, аз снощи мойто диабло много яко го забозих с тея простотии. И ся тряа го преинсталирам.
А мап хака си е за 1.10 нали така ???

Може ли някой да ми каже защо тоя архив дава гадна грешка. Каде и да поискам да го разархивиарам то не иска да се инсталира. От мен ли идва грешката или от нашия любимец DarkKiSs
spamerr
Newbie
Newbie

ОМГ :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:

Admin Edit: Коментари от тоя тип не се толерират във форума.Препоръчвам ти горещо да погледнеш тази тема.