Важно относно ботовете!

TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Правя тази тема с цел да се намалят бановете за ботове в отворени игри!
Най-напред се запознайте с Правилата,защото темата е тясно свързана с правилото за ботовете и ще ви спести излишни наказания(евентуално).
За да не стават грешки и да не получавате банове за които нямате вина (нямаме и ние) е желателно да направите следното:
http://img20.imageshack.us/i/thisyb.jpg/
Няма нищо сложно,просто на "Max. Number of Players:" го оставяте да е 1
Предполагам,че сред вас има хора,които ще си кажат "Ама нали бота слага парола?!".Да!Слага!Но едва ли са много хората,които си дават сметка,че ако им лагне точно когато бота пише паролата,може играта да остане без парола и тя да се вижда,което от своя страна е достатъчно да ви донесе бан за минимум 2 дена.А когато бота е оставен да прави игри само за един играч,тогава дори и да пропусне да напише паролата,то тогава играта няма да се вижда,защото ще е "Full".
Оставям за сега темата отворена.Ако има нещо което не е ясно на някого-да пита.
Информация и помощ не отказваме! :)
....
iRRegulars
Newbie
Newbie

Примерно ако се пуска игра "BR", която е отворена и е за 8 човека и в същото време се пусне "K3C" бот, който е настроен за 1 човек следващата игра на "BR" се прави автоматично за 1 човек, демек само лидера :rolleyes: . Може и да бъркам.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Еми шанс, ако искате да не ядете бан, ще се "жертвате" малко поне.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

iRRegulars wrote: Примерно ако се пуска игра "BR"....
Мисля,че е по-добре да се лишиш 4-5 дена от пускане на к3ц-та докато си вдигнеш героиите/я. :) Мисля,че 4-5 дена са достатачни за да "качи" един герой 95-96 левъл.Или ако се пуска бр то е ясно,че няма как да стане това за 1 играч играта,но то тогава е желателно да не се натоварва машината.Точно в момента съм с Асасинка,2 сорси,един паладин(това са в момента d2jsp BR) & 3 x k3c и нямам проблеми с паролите на k3c-тата (машината ми е 2 Ghz,Dual-Core Inside,4Gb RAM и кажи-речи повече от читав интернет).Все пак всеки си знае възможностите :)
....
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Другия вариант е да се прикачиш към някой друг на баал бот и така няма да си застрашен от бан нито ще имаш проблеми с който и да било от ботовете. :)