Re:Откраднато ацц?

jik-tak94
Newbie
Newbie

не
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jik-tak94 wrote: до:"Mickie_Mouse™" ако може дамо кажеш защо бана ми е овеличи със 9 дена зарадие един дуел и сащо така дали може да го махнете товамие за сефте да имам бан и мн се извинявам за неправилното мято на оплакването ми "pls :( :( :(" благодаря от сега пипетеми лс ако може дасе запозная със обстоятелсвата
Аве ти можеш ли да четеш ? Я виш на заглавието на темата кво пише ( Откраднато ацц ).Кво пишеш коите е бан и защо ти е увиличен бан има си специална тема оплакване ! И с туи сефте ясно ми е защо ти е увеличил бан .
SwitchType
Full Member
Full Member

Въпроса е да се види логина защо да не мисля както съм аз така и всеки друг потребител въпроса е друг че повечето неме харесвате хяхяхя :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
SwitchType
Full Member
Full Member

SwitchType wrote: Въпроса е да се види логина защо да не мисля както съм аз така и всеки друг потребител въпроса е друг че повечето неме харесвате хяхяхя :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
SwitchType
Full Member
Full Member

SwitchType wrote: Въпроса е да се види логина защо да не мисля както съм аз така и всеки друг потребител въпроса е друг че повечето неме харесвате хяхяхя :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
SwitchType
Full Member
Full Member

немисля че е правилно отношението от страна на админите :like_linux:
Increase
Newbie
Newbie

Increase wrote: Така днес с помоща на *Infection разбрах ацц-та на този които ме е обрал - по-точно тои ми каза "Аз ти взех итемите щото някъв Disable ми каза че неси платил вързак и ще те баннат и аз е добре даи си ми ги и тои е добре после и от тогава никъв го няма наскоро го срещнах и му викам аре бе кфо стана тои е щи ги дам после и ме блокирал в скаип.. начи не е ми за итемите а въпроса е че ме лъже ацц-та са му : van4om/power_mulz/StarCraft/NewPower/allreturns -моля за съдеиствие от страна на ДаркКисс да провери за някои от итемите ми или поне да го попита защо ми е влизал в акаунта хахаха
??
dbz-vegeta
Newbie
Newbie

tctc banvaite po IP ne po akaunti ............................................
Diablo_master
Newbie
Newbie

sutrinta posledno igrah accto e players . kat trugvam da se logvam mi izpisva incorrect password ! help adminii \( \( \( \(
\(
[gmod]Когато се научиш да пишеш на КИРИЛИЦА тогава някой може и да ти помогне![/gmod]
sapiora
Newbie
Newbie

и на мен вчера или днес ми откраднаха профила! аз съм си виновен но ако ми помогнете да си го жарна ще ви бъда много благодарен пиша се sapiora diablo2 1.10 clasic опитах да си смена паролата но нестана
MnmL_GoD
Newbie
Newbie

извинявам се моя била грешката ...
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dr0m
Hero Member
Hero Member

Поредната роднинска/партньорска драма... :punish:
Съжалявам за спама, но хора - колко пъти да ви казват да не си споделяте акаунтите...
banderoll
Newbie
Newbie

ае ти като не си разбрал какво въобще приказваш та нали и двамата ревеме тука за кражбите е и тои баннва него ама ко да ти обяснявам на тебе...
Noo0rk
Newbie
Newbie

neznam za otkradnatite acc-ta no kakto si stoq s sorsa darknessa beshe na men sled okolo 2 min igra iz4ezna ot samosebe si molq ako otkriete neshto da mi bude vastanowen zashtoto mi trqbwa :mda: :mda:
Resurrection
Newbie
Newbie

Tака в около 00:05мин лицето HC_Vector хамер ми каза в бр дали искам да ме адд
писа ми по скупе ето това е неговия bozhkov_5 исталира ми бота но ми запаметил
паролата след 5мин тругвам да влизам с моито ацц:seeme и какво да вида едно ништо
окрал ме е до шушка и ми делитнал героя в него имах 7джаха горе долу и фс-та с лифе
кох сичко необходимо за фаиар сорс. Моито Ип е 46.47.46.53 Незнам какво да правя.
И ште буда много благодарен ако вземете някакви мерки.Ако неможете да го намерите
искам да предупредя на сички играчи да внимат много.Да не са в моито полужение.
Благодаря предварително :secret: НЕГОВОТО АЦЦ:ivb05
Diass
Newbie
Newbie

:)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.