Re:Незаслужени банове

crazyvas
Newbie
Newbie

моят бан също е незслужен и админите ме ебават кажете правилно ли е това според вас за едни има привилегии за други няма когато блъскаш 3 месеца за 1 херо и после те ти се присмиват а пък такива който правят нарушения всеки ден по 50 пъти нищо не им казват правилно ли е според вас и вие заслужавате да изнесете мнение по въпроса ?
intelecta
Full Member
Full Member

Roberto wrote: 1.reserving, Increase, muti, k3c-1, ANtemoste, Paio, mdma, cBr-, Kokain, muti_div, jah_maniq, muti-muleta, mutidiv, muti-div, OnlymDmA, muti-muleta2, reserved, OnlyMe, cbr-runes, MySweetDream [83.228.80.47] - Постоянен бан и заключване на акаунтите. Линк Бяхме се разбрали, че следващото оплакване каквото и да било от твоя страна ти носи постоянен бан. Честито!
2.Неделя, 13 Март 2011
3.Infection
4.TradeHack
5.http://prikachi.com/images/911/3086911u.jpg / http://prikachi.com/images/912/3086912I.jpg - Лично аз невждам нищо нередно, пак TradeHack..
Е като не виждаш нищо нередно ше кача личните съобщения как ме молиш да се откажа и си щял ЩЯЛ "да ми дадеш итеми за начало" :nenormalniste: да видим защо ме молиш тогава :rolleyes:
intelecta
Full Member
Full Member

Roberto wrote: абе пич несъм ти земал никви джах охм .. спри да лъжеш :secret: щи дам некфи итеми за начало ако спреш с тия измами..
а уж не е крал нищо.... :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Roberto wrote: shti isplatq samo da mi mahnat bana do nekolko dena shti gi vurna spx
rcky
Newbie
Newbie

а той може ли да докаже че съм му откраднал нещо :D :D :D
vkc
Newbie
Newbie

Dreaming wrote: Здравейте VkC,
наказанието ви беше наложено от Justice, след като за пореден път си показахте истинския облик. Многократно ви е даван шанс, свалян ви е бан, но този път ще си изтърпите 30-те дена. Акаунтите остават заключени завинаги и компромис от наша страна няма да има.
Предизвиквате играчите, предоставяте фалшиви доказалтества и снощи за пореден път обидихте колегите ми.
Силно се надявам този месец да Ви стигне за размисъл как ще държите за вбъдеще, за да не се стига до крайности.
Приятен ден.

Добре в крайна сметка неразбрах за какво имам бан каква е причината от последния ми бан несам нарушавал правилата няма доказателства за бан-а няма нищо ей така защото несам одобен на някой...
1.Фалшиви доказателства несъм давал никога !
2.Предизвиквал сам играчи опасявам се че това не е точната дума по скоро лек базик но сичко в рамките на допостимото ?
3.Кога съм обиждал админ в д2 ? Днес разбрах че човека който ме занимава между 1 и 2 вечерта по скаип не се представи че е админ и почна да ми чете лекции е админ.Aко знаех че е админ държанието ми по скаип щеще да е др се пак е човека който подържа сървара в който играя а не някой рандом който ме притеснява по това време на вечерта с неща който не го засягат , но в крайна сметка като напиша в скайп /админс не ми излиза той като админ на д2?
4.Каде са правилата кадето смесвате една игра със скаип ...това значе ли че ако играем друга игра с дадения админ и ако го обидя той може да ме бан в дреаминг ???

п.п. Мн държа да ми отговорите на 4-те въпроса
Guest

ем тогава немога да ти кажа нищо
vkc
Newbie
Newbie

Мазо разбрах че ацц-та ми няма да бъдат отключени пореден пост пиша с надеждата да разбера защо съм бан ....Ако си забелязал насякаде питам едно и също защо съм бан зададах няколко въпроса никой не ми отговори оставам с впечатлението че съм бан единствено заради кеф на някой админ..
ChuckBass
Newbie
Newbie

:weight:
brute
Newbie
Newbie

....
[admin]КИРИЛИЦА!![/admin]
brute
Newbie
Newbie

Molq uvajete molbata mi da mi mahnite locka na acc-ta prenadleja6ti na ip 62.73.105.211
brute
Newbie
Newbie

Аз искам да ми се махне лока , а и нехитрея просто искам да играя в този сервер а вие не ми давате възможност.
vkc
Newbie
Newbie

rednex wrote: само кадето не беше ( мазо ) в гайм-а , а негов фр'то който се имаше за бог но садна и такова няма смисал да се спори със малоумници \)

Перхидрол и тебе ли те охапа коня :Д ... Справедливос няма се за нещо ще те бан мен без доказателства ме баннаха и без основание :Д ... Димчо реши че като сам го наредил по скаип нетрябва да играя тука :Д
Andrioy
Newbie
Newbie

то си пише .. ОБИДИ
skofield
Jr. Member
Jr. Member

Някоу може ли да ми каже защо съм баннат ацц jumper когато нищои не съм направил ????
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

skofield
Jr. Member
Jr. Member

Е незнам защо е но се извинявам все пак :mda: :mda: :mda: Но няма да ми останат локнати ацц та та нали ??? \( \( \(
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма няма споко :) Като ти изтече бана ще ги можеш да си влизаш с тях
pa3pyxa
Jr. Member
Jr. Member

nterpoll, interpol [77.85.204.15] - 10 дни бан + лок за бой без "го" - второ нарушение
Защо 10 дена нали беше 5 дни за бой без "го" ? :nenormalniste:
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

14) - Допускаме максимум 3 нарушения от един потребител, като 2-рото се наказва с 2 пъти по голям срок на продължителност, а 3-тото нарушение се наказва с постоянен БАН и постоянно заключване на всички акаунти на потребителя. Няма значение колко тежки са нарушенията, ние няма да търпим потребители, който не разбират от дума.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pa3pyxa wrote: nterpoll, interpol [77.85.204.15] - 10 дни бан + лок за бой без "го" - второ нарушение
Защо 10 дена нали беше 5 дни за бой без "го" ? :nenormalniste:
То е написано 'второ нарушение'. Следващото нарушение на правилата на сървъра от твоя страна ще води до постоянен бан.