Re:Незаслужени банове

TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Обжалвай. Не пречиш на никого в случая. Просто само си хабиш приказките :)
....
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

какво си хабя? Тва че на вас така ви изнася да правите каквото искате , не означава че давате реална преценка за геймплея на играчите ! Пак казвам МОМЧЕТО НЕ ИГРАЕ С АУТОХИТ ИЛИ каквито и да е програми ! Свалете му лока не е заслужен просто :rage:
loshia
Jr. Member
Jr. Member

Цитат на: Ивайло Георгиев в Сряда, 19 Май 2010, 17:30:45

Survivor,gogi,haho, nai_silniq, DooM, ChaosTheory, Joreto,Pirat - Заключени перманентно.
Множество провинения+Заобикаляне на бан.

Survivor, DooM, HowHigh3, Skyline, haho, vorlex, HowHigh2, Pirat, Lamaf, DiamondeS, rave, GARO, alpay96 [87.97.154.13] Предвид предишните ти провинения, постоянно ограничаване на достъпа до сървъра. Псувни и непристойно поведение.

Искам да знам за какво точно беше този бан? какво съм те обидил и искам да видя доказателство че съм те обидил.
Попитах само защо не ми плати вързака като те бих. Не ми пука за акаунтите искам да знам защо наистина са заключени ПЕРМАНЕНТНО след като не съм играл от 4-5 месеца и "предишните провинения" са още активни.
Дай доказателство че съм те "псувал" и съм се държал с непристойно поведение
Djihad
Full Member
Full Member

Не знам за друго,но предишните провиненя са ВИНАГИ активни...
Si vis pacem...para bellum
loshia
Jr. Member
Jr. Member

съгласен съм брато
но искам доказателство защо преди 20 минути ми бяха локнати акаунтите
това че неможе да ми бие некрото не значи че трябва да ми лок акаунтите и бан перманент..
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бях в играта.. така сме решили , така сме направили.Щом имаш бан , значи има причина.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
loshia
Jr. Member
Jr. Member

някой на тебе писал ли ти е или ти си пишеш ей така ?
искам доказателство че съм псувал и съм се държал с лошо поведение

Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

Аз искам също да попитам защо Ивайло Георгиев ме банна, когато нито съм комуникирал с него в играта нито съм обиждал някой от играчите, може да потвърдят дори някой!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер,
Бях в играта, мене лично може да не си ме обиждал, но не мога да кажа това и за отношението ти към другите потребители. Бана няма да бъде свален.

Лека вечер.
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

И какво беше отношението ми към другите потребители?, че се закачахме със едно аверче и ти веднага да си намериш причина да ми сложиш перм.. виж не ми е за играта братле, просто не мисля, че е нормално това което направи одеве
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Kashmir wrote: И какво беше отношението ми към другите потребители?, че се закачахме със едно аверче и ти веднага да си намериш причина да ми сложиш перм.. виж не ми е за играта братле, просто не мисля, че е нормално това което направи одеве
Щом ти е приятелче нека потвърди тука във форума, че сте се бъзикали.
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

Ами лично се шегувахме с него, той знае за какво и в последствие ми се разсърди а порпинцип не го прави, това ако е номер да бъда баннат.... не си го обяснявам, но ако е така Иване кажи му за какво се шегувах с теб
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ressoner wrote: Потвърждавам !
А ти какво си правил в сървъра след като имаш наложено накзание?
Kashmir, бана ти е свален. Следващия път, когато напсуваш някой дори и твой приятел ще ти е последен. Ние не сме длъжни да ви слушаме простащините.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ressoner wrote: Не ме карай да задълбочавам работите
a колкото до това ме банна по личен адрес не за нещо друго

P.S Плащай си вързаните дуели
xaxaxaxax
Искаш да кажеш, че не си бил с God mode в дуел ли ?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0 wrote: bear, snowbear911, No-Conection, weist, Ressoner, Insect - Заключени завинаги, не стига, че ти направихме компромис, но чак пък такава наглост не бях виждал.
Имаш толкова много провинения и смееш да ми твърдиш, че е на лична основа?
eyeofheart
Full Member
Full Member

не бе луд ли си как може да пишеш щом фр му е казало начи си хак тва че има толкова хора реално с хак и тои го знае много добре няма значение,нали му е фр как няма да си затвори очите, а поискаш ли да прати пик ако тои е там щи каже ти къф си да казваш няма смисъл особенно пред Wall,толкова пъти си е затварял очите пред мен и пред доста други фр та че няма смисъл се 1 говориш вярно на СТЕНА .... : :nenormalniste: :D :D :D
Smoke Weed
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

след темата, която направих и поисках отговор на?-те дето му зададох ме баннва така ли става вече ? chou искам доказателства .........
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

явно полза от тая тема няма ? защо не я лок и направо в кофата
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Сминки не може .. Но ........ Снимки ! Може да ти дадът .. не се знае :)
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Dorki wrote: vilichko, vilichko1, maxmaxmax [ 87.121.222.28 ] - Перманентен бан за бой без го ( 4-то провинение ).
Awakening wrote: hristian_97 [87.121.222.28] - заключен докато не плати дължимото на Destroyers.