Re:Незаслужени банове

Hustler
Jr. Member
Jr. Member

Немога разбера как някой играчи им се дава 2-ри шанс а на други не?
WE DEM BOYZ
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Хората си имат връзки бе :)
Hacked
Newbie
Newbie

[admin]Готов си.[/admin]
sweex1
Newbie
Newbie

ае стига с тия банове ???? кои съм псувал инфектион тва че съм му казал тапако псуване ли е ?

[admin]+20% warn[/admin]
sweex1
Newbie
Newbie

Инфектион не мисла че за такива думи клошар и тапак некои е ял банн но ти си преценяваш мен ми писна да ям баннове за "глупости" сички виждаме снимките и никаде никои не вижда псувни разбирам да съм го псувал ок ама не съм просто банна не е заслужен но ти си знаеш \)
[admin]+ 20% Warn[/admin]
dr0m
Hero Member
Hero Member

Прощавайте за спама, ама не се сдържах ( ако трябва ми наложете уарн )...
Добре бе, момче, да речем, че не е псуване - ще се успокоиш ли, ако променят причината от 'псуване' на 'обиждане' ??
FeLa
Newbie
Newbie

инфектион каф админ си ти бе малчо банваш еи така и махаш темите на хората осъзнаи се ква смешка си всъщност :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

FeLa wrote: инфектион каф админ си ти бе малчо банваш еи така и махаш темите на хората осъзнаи се ква смешка си всъщност :)
/off Колко много простотия...
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Баннат е свален.
Това правило "4.1. Администраторите си запазват правото да наложат наказание на потребител без да предоставят съответните доказателства, стига лично да са присъствали в момента, когато е извършено нарушението." се отнася за хора, които са ни спечелили доверието. А ти моето не си, за това искам за всеки бан наложен от теб на лично да ми се изпращат доказателства в противен случай ще бъдат сваляни.

Лек ден.
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ивайло Георгиев wrote: Баннат е свален.
Това правило "4.1. Администраторите си запазват правото да наложат наказание на потребител без да предоставят съответните доказателства, стига лично да са присъствали в момента, когато е извършено нарушението." се отнася за хора, които са ни спечелили доверието. А ти моето не си, за това искам за всеки бан наложен от теб на лично да ми се изпращат доказателства в противен случай ще бъдат сваляни.

Лек ден.
+1

Да поставиш рекорден брой банове за 2 дни не е начина да покажеш колко си строг или сериозен към играта и играчите. Един админ трябва да знае кога да направи компромис и кога не. Дори и ние по-старите администратори често банваме без качени доказателства когато сме били повече от 1 в играта. Важно е така да си свършиш работата, че да не могат да те успорят после. При теб това го няма. На почти всеки твой бан има написана тема в незаслужени и повечето от играчите предоставят повече доказателства в свое оправдание от теб. Съветвам те да промениш малко методите си ако искаш да имаш някакъв успех или просперитет.
hristian_97
Full Member
Full Member

Dorki wrote: @Hristian_97
Много ми е любопитно, какво си правил в неговите акаунти ? Тия номера на някой друг. Бана остава може да се жалнеш на Папата. Напоследък забелязвам много нагли типове в сървъра, няма да се разберем така...
Абе човек, какви ти номера ?! Аз и моя фр играем попринцип заедно, но понеже беше напсувал един МВР .. .. (не му помня цялото име, но беше ассасинка), го бяха баннали и то не един път за псуване биене без ГО (за пет дена и знам това, не защото играя с неговото ацц,а защото сме съседи :D и да не бяхме има програмка наречена SKYPE ) . Така, че проверете неговото ИП и проверете моето (те са две различни) ! И мисилта, че аз играя от две различни PC-та отпада, защото има хора, които са ни виждали в дуел (следователно => няма как да играя едновременно и с двете ацц-та, за да се дуелирам).Даже за доказателство ако му е изтекъл бана и случайно и моят бъде махнат , може админите (най-вече Dorki), да видят как аз и моето фр се бием (това ще докаже, че не играем в едно ацц, а с различни ацц-та) !
Inspiron
Newbie
Newbie

Та сега немога да разбера бана ми остава ли си :)?Мисля че трябва администраторите да се съберете и да обсъдите бъдещето на нова като админ.
aberCROMBIE
Newbie
Newbie

Искам да попитам г-н Ивайло Георгиев дали добре се е запознал с условията при , който са банн-нати дадените усери И ДАЛИ ТОЙ НЕ БИ НАЛОЖИЛ БАН при тези обстоятелства? Ако е така да почвам и аз да играя с ТМЦ и като ми искат снимка на Фрамес да реджойвам и след това да пращам или да играя с аутохит и като ми искат снимка на лог да пращам само последния ред от дуел-а с киллването под предтекст:
[02:50:17] Just Me: da si propusnal da pratish nqkoi screen?
[02:50:17] Just Me: \]
[02:50:24] Pafka7a: koi ?
[02:50:27] Just Me: naprimer
[02:50:29] Just Me: ot nachaloto na duela
[02:50:29] Just Me: \]
[02:50:35] Pafka7a: em nqmah loga ot tam
[02:50:51] Just Me: gnusna lyja

http://prikachi.com/images/911/3500911E.png - Амините да погледнат точно този скреен:) къде е скролл-а на лог-а и дали наистина го няма от началото , защото ЕВН точно това му беше поискал :)

Въпросът може да се отнася и към Таков видях ,че е подрепил горепосочения администратор :)
И моля да преразгледате бан-а но като цяло от това което е искано и това което е пратено и засщо е скрита останалата част .. а не само да гледате от кого а НАЛОЖЕН Бан-а :) защото вече започва да се набива на очи
a-belov
Newbie
Newbie

ne moga da razbera zashto vse za nai malkoto neshto se banva toi ne ostanaha hora be az v4era izqdah bana zashtoto sum bil bez Go oburkal sum se golqma rab i ne sum iskal da se izvinq i vednaga ban ve4e nasqkude e pulno s donosnici :zipper-mouth: :X ako moje mahnete mi bana i obeshtaam 4e nq sa povtori ]

[admin]Писането на кирилица е задължително[/admin]
aberCROMBIE
Newbie
Newbie

a-belov и аз искам да има хора в сервера, но ако тези хора са хакери по добре да ги няма и в ЦС е така :)
a-belov
Newbie
Newbie

НЕ са хакери просто само портят вместо да се разбираме помежду си и заради такива хора патят всчки
a-belov
Newbie
Newbie

и в момента ми е супер тъпо че съм баннат заради глупости !!! :( :(
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вместо да си помагате и да се подкрепяте, само гледате как да се натопите един друг...
z0sk1e
Full Member
Full Member

Dorki wrote: Вместо да си помагате и да се подкрепяте, само гледате как да се натопите един друг...
Въпрос на завист! :mda:
Inspiron
Newbie
Newbie

Хахах нова всички сме наясно че итемите ти са правени.Неможе да имаш всичко н макс \)
Пример:шард 30'40'40\джевели 7фхр/9стр/3рл/34ф рез... и да не изреждам още.
Просто ми е интересно каф ти е точно проблема с мене ?Мислиш че съм хакер ли ?
Що от всички само ти мислиш така ?
Значи на bvc- банна се маха :) пък моя остава ?причина ?

П.С моля случая да се преразгледа от друг администратор