Re:Незаслужени банове

Kristiqn
Newbie
Newbie

Кирилицата е задължителна, ако нямате инсталиран кирилизатор използвайте този
overpala
Newbie
Newbie

и кои ацц са банн ?
eyeofheart
Full Member
Full Member

acc: drag4o

poluchih ban za 14 dena zaradi Pickit, No zashto imam i Perm Lock na acc-to banna me Insat1abl3 :)
Smoke Weed
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ми хубаво, като за тебе "гей" не е обида - ГЕЙ СИ!Много ме дразните като почнете да се обяснявете - дървени философи!Гей си е обида откъдето и да го погледнеш.
Sp3n5
Newbie
Newbie

DoIt wrote: Ми хубаво, като за тебе "гей" не е обида - ГЕЙ СИ!Много ме дразните като почнете да се обяснявете - дървени философи!Гей си е обида откъдето и да го погледнеш.
Извинявай приятелю,не виждам ти какъв си за да взимаш отношение в тази тема,а и не знаеш за какво става на въпрос...
Въпросният, който се оплака от мен сам си призна,че има хомосексуални наклонности.
И мен ме дразнят малко такива като теб,където се бутат навсякъде,но няма как,нали? :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Може да те дразня, но не нарушавам правилата :). Какъв е човека който си обидил - админите не ги интересува.
Sp3n5
Newbie
Newbie

И ти имаш право,но все пак да наречеш един човек по този начин си е просто като поздрав,може и да бъркам,не знам...
Оставям админите да решат :)
HowHigh
Newbie
Newbie

Izvinqvam se che ne pisha na kirilica n0 nqmam flex .. kakt0 idae da si d0idem na temata ...

S nqkf0 typ0 Lape se razbirame da mu dam dm itemi za acc v eps t0i mi dava acc i pass 0bache passa e greshe kat0 mu kazah t0i mi vika che sym smenil pass a tfa nqma kak da stane sht0t0 f eps nem0jesh da g0 smenish s /chpass trqbva 0t saita i s rega k0it0 si napravil acc-t0 ...

[gmod]\+ 10 Warn . Когато се научиш да пишеш на Кирилица тогава ще ти обърнем внимание[/gmod]
dr0m
Hero Member
Hero Member

Пич, не четем турски.Форума има кирилизатор.
haha
Newbie
Newbie

izvenete za angliiskiq za banna mi bez g izvinqvaite ama oniq mi puska6e hamari na vratata az izlqzah i go ubih mislq 4e e 4estno akaunta mi e fedaxxx infection mi naloji tozi bann
haha
Newbie
Newbie

iskam mi se bana napraen ot infection za6toto tozi pi4 puska6e hamari na portata bez da kai g za6to da ne izlezq i da go obiq acc fedaxx
xxdrakarxx
Newbie
Newbie

Slednata sluchka ot dnes ... User ot acc Irc3 se zaqjda publichno pred pone oshte 5 choweka wyw game Br ... pri koeto ima spor ... i wijdam citiram "chakai da te banna" ... ne sym mnogo w chas ama dadeniq user do kolkoto razbrah ... daje ne e admin a ima si awerche koeto e i polzwa negowiq acc i prava edwa li ne za sobstwena oblaga ... izwinqwam se mnogo no towa ne e sprawedliwo ... neka ekipa na Dreaming se zaeme sys tiq deca - kompleksarcheta .. i molq Ip-to mi da bude unlock Blagodarq predwaritelno ... i neka adminite ne si dawat passovete na awerchetata si ami da si wurshat rabotata ... !

[gmod]Когато си напишеш поста на Кирилица , тогава ще ти се обърне внимание ![/gmod]
xxdrakarxx
Newbie
Newbie

shemata e taq .... predi okolo 2 chasa user ot acc Irc3 se zaqde s mene ...i sled kratak spor poluchih ban ... Ot tam natatak weche i komentarite tuk wze da mi trie neka nqkoi ISTINSKI admin da se pogriji za istoriqta ta toq daje ne e i admin ... wliza s acc na nqkuw negow awer i mu polzwa prawata za sobstwena oblaga ... neka dadeniq ekip na dreaming da se zaeme sys sluchaq i molq ip-to mi da bude unlock nqma smislen reason za bana mi ... Blagodarq predwaritelno !

[gmod]Следващия пост на латиница ще ти донесе бан от форума за 30 дни !Погрижи се това да не стане.[/gmod]
xxdrakarxx
Newbie
Newbie

shemata e taq .... predi okolo 2 chasa user ot acc Irc3 se zaqde s mene ...i sled kratak spor poluchih ban ... Ot tam natatak weche i komentarite tuk wze da mi trie neka nqkoi ISTINSKI admin da se pogriji za istoriqta ta toq daje ne e i admin ... wliza s acc na nqkuw negow awer i mu polzwa prawata za sobstwena oblaga ... neka dadeniq ekip na dreaming da se zaeme sys sluchaq i molq ip-to mi da bude unlock nqma smislen reason za bana mi ... Blagodarq predwaritelno !
Djani
Newbie
Newbie

A az ot kade da znam koi e administrator ? Abe ..... admini bili :) :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Djani
Newbie
Newbie

ama bate ti razbirash li da te bann za AYTO HIT kat ne znam dori 4e ima takava programa e brad :D
qvno tolkoz si sledqt igrata QZIK .... nqma nujda do komentiram prosto
oplakvat se izqdoha 3/4 loka i AUTO HIT E ... emi sorry kat stee noobove
auto hita e vinoven aidee ..... ne sam za 1 igra no se qdosvam
che me bann za nqma nishto :D
npeck0
Newbie
Newbie

DoIt wrote: Виж сега мойто момче, има си тема с бановете.Провери там.Не може да нямаш достъп до сървъра без причина!Покажи каква грешка ти показва.Не знаеш дали е бан или нещо друго, затова ти казвам да дадеш пик на еррора който ти дава при опит за кънект.
щом и друг път е влизал не е от него.. наскоро не са банвали мрежи освен моята.. сигурно тоя е от моята мрежа :D:D тоя Infection къв е заблудееен :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: банна цялата мрежа шот ме банна с реалното ми IP и после влязох с wireless-a на комшията..много заблудена душаа AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH :nenormalniste: :nenormalniste: :laugh:
(fubar) http://vbox7.com/play:e95b5362 (fubar) http://vbox7.com/play:e95b5362 (fubar)http://vbox7.com/play:e95b5362 поздравв
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Infection wrote: athenelol, с лъжи до никъде няма да стигнеш. Склонен съм да ти сваля/намаля наказанието при едно условие, а то е - следващото ти наказание, за каквото и да е то ще ти е последно, преди да ми отговориш дали си съгласен прочети поне 5 пъти правилата на сървъра.
искам и аз такава оферта да отправиш към мене ако ми свалиш бана сега да спазвам правилата а ако имам следващо наказание да ми сложиш перм не си ли надъхан ? :)
elegance
Newbie
Newbie

gworm wrote: само глупости правите... Бил сам го псувал от кога "смотан" е обида ... Тои пие лифе и ме псува пък мене ме наказват ЕВАЛАТА !!!
:*

[gmod]Не разбирам поста ти, но следващ такъв ще ти донесе наказание![/gmod]
dr0m
Hero Member
Hero Member

Елеганс, усещаш ли, че мнението ти изобщо не е на място?Момчето се извинява и аз лично бих му махнал бана, ако имах права при условие, че следващия му бан или ще е х4 или ще е перм.