Re:Незаслужени банове

elegance
Newbie
Newbie

DoIt wrote: Елеганс, усещаш ли, че мнението ти изобщо не е на място?Момчето се извинява и аз лично бих му махнал бана, ако имах права при условие, че следващия му бан или ще е х4 или ще е перм.

Ако не знаеш за какво става на въпрос по-добре не пиши :nenormalniste:
SparkyBG
Newbie
Newbie

Acc: SparkyBG za kvo be bannahte ? toq i mene me ubiva bez g ama kvo 6to ne go bannahte i nego ?

ebava mi se kirilizatora :)

[admin]post28703.html#p28703 И специално за такива на които им се е*ава кирилизатора има специална опция във форума![/admin]
Unable
Newbie
Newbie

Ма аз неща да се крия... ма аз съм имал Бан за кражба, измами с аних.(така пише в бан листата)това е невъзможно.Питайте играчите в сървъра мамел ли съм някой с аних до сега.Наскоро правих траде с аних с локотрон и тромба.И то ставаше въпрос бер и 2 джаха за аних и винаги мятаха те първи немоа да разбера кой съм излъгал с аних.Ако може да кажете...
Unable
Newbie
Newbie

Аре плс направете компромис ... че наистена ми се играе в тоя сървър.Ще съм мн благодарен.
Unable
Newbie
Newbie

Защо банвате и живко тва е различен човек влизал съм в 1-то му ацц щото му направих услуга.Направо как решавате кого да банвате нз сериозно :П.
Guest

Alex wrote: И как го пропилях с псувни ? Не се ли банваше за 5 дена за обиди и псувни :)
За 2 пъти отлагаш на 3-тия гориш
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Dorki wrote: С оглед на предишните ти нарушения - заплахи/обиди и т.н,си баннат перманентно.На всеки се дава втори шанс,ти явно си го пропилял.
.. delete..
Guest

Алекс напълно заслужен перманентен банн , не виждам нещо с което да не го е заслужилл, ако става дума и мене ме е псувал но не му обръщам внимание на децките прищявки :mda:
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: БнЦ е дал на сървъра толкова колкото аз, ти и почти всички играчи в сървъра общо са дали \ ).
Дал е колкото останалите , но разликата м/у нас и него е че не ние си пием кафето сутрин със Папи(DarkKiss) нали ?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dr0m
Hero Member
Hero Member

А аз ще се съглася с теб за пръв и сигурно за последен път \), правилата са си правила и те важат за ВСИЧКИ : ) ( това не изключва възможността за даване на един шанс, който се води "последен" )
[admin]+10% warn[/admin]
Pillar
Newbie
Newbie

JustLooseIt wrote: Справедливост,псува ме без пречина..!!!

Баннат.
Локване на акоунти в множествено число , при това несправедливо поради следните причини: Не смятам , че следните исползвани думи са псувни . Както виждате всички се води разговор с пред текст.
Отделно целия разговор се провежда на whisp а не в игра както сички можете да видите.
И последно но не на последно място пича показа точно 2 изр. Я го питаите за останалите 12 кадето ми се правише на гм и заплашваше с банове може да нямам скреан но не лажа. Надявам се да прегледате случея , защото по правилата който сте писали не трябва да бада локнат.
Uninvited3, bgheroes, bgheroes1, BattLeCry, bgheroes2, bankata, limon, Uninvited1 [95.42.190.196] -5 дни бан + лок за псувни моля да баде свален лока .

Ето малко LickShoT-77- реплики от снощи :
Дори ще го цитирам с точност :" Еи ся като сварша с прехварлянето на смалките ще те бана не се бои."

ПП:Ако мислиш да кажеш че не си го казвал внимаваи , защото в сервера има едни тхт логове на които излиза целия чат , ако мислиш , че ще ти се размине за измамата жестоко се лажеш. Моля админа да провери логовете да видим кои е прав и кои е крив.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Pillar, представи си за момент играх Х и У си пишат в играта, ти си У, другият дето те е "провокирал" е Х. При което той започва да те провокира или там както е, нямам снимки и не мога да кажа, след което ти започваш да го обиждаш и той качва снимки.
И изхода е: Играч У - баннат, има доказателства.
Играч Х - играе си, няма доказателства, на "честната" ти дума, няма как да повярваме. Ако имаш снимки ги качи, съответно и той ще бъде наказан.
Не случайно под профила ми пише - да си търсите правата, а не като те обиждат и ти да обиждаш и после да лежиш неговото наказание.

Останете с мир.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Dani_93
Newbie
Newbie

Justice wrote: Pillar, представи си за момент играх Х и У си пишат в играта, ти си У, другият дето те е "провокирал" е Х. При което той започва да те провокира или там както е, нямам снимки и не мога да кажа, след което ти започваш да го обиждаш и той качва снимки.
И изхода е: Играч У - баннат, има доказателства.
Играч Х - играе си, няма доказателства, на "честната" ти дума, няма как да повярваме. Ако имаш снимки ги качи, съответно и той ще бъде наказан.
Не случайно под профила ми пише - да си търсите правата, а не като те обиждат и ти да обиждаш и после да лежиш неговото наказание.

Останете с мир.

Напълно правилно и аз съм съгласен с теб ! Защото често ми се е случвало да ме провокират !
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Pillar wrote: Локване на акоунти в множествено число , при това несправедливо поради следните причини: Не смятам , че следните исползвани думи са псувни . Както виждате всички се води разговор с пред текст.
Отделно целия разговор се провежда на whisp а не в игра както сички можете да видите.
И последно но не на последно място пича показа точно 2 изр. Я го питаите за останалите 12 кадето ми се правише на гм и заплашваше с банове може да нямам скреан но не лажа. Надявам се да прегледате случея , защото по правилата който сте писали не трябва да бада локнат.
Uninvited3, bgheroes, bgheroes1, BattLeCry, bgheroes2, bankata, limon, Uninvited1 [95.42.190.196] -5 дни бан + лок за псувни моля да баде свален лока .

Ето малко LickShoT-77- реплики от снощи :
Дори ще го цитирам с точност :" Еи ся като сварша с прехварлянето на смалките ще те бана не се бои."

ПП:Ако мислиш да кажеш че не си го казвал внимаваи , защото в сервера има едни тхт логове на които излиза целия чат , ако мислиш , че ще ти се размине за измамата жестоко се лажеш. Моля админа да провери логовете да видим кои е прав и кои е крив.
Брат ти да не живееш в няк'ъв твой измислен приключенски свят ? Първо че не те знам кой си , второ аз такива думи не съм казвал и какви са тия съчинения на тема - Колко съм прост ? Незнам к'ви са тия интриги , к'во е т'ва чудо и к'во против имаш мен , аз дори незнам кой си ? Я вземи се стегни и ако говориш врели-некипели , поне си служи с доказателства...
MinimalDmage
Full Member
Full Member

Pillar :D не се занимавай с тоя ЛикШот тоя не е добре, ходи се заяжда с хората и си проси да го нарогаят за да може да направи скреен.Едни и същи обиди постоянно отправя, дето седи и ги мисли по 10 минути.Тоя е някакъв комплексар на 12 години живее са да згорчи живота на всички за да замяза на неговия:)
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

MinimalDmage wrote: Pillar :D не се занимавай с тоя ЛикШот тоя не е добре, ходи се заяжда с хората и си проси да го нарогаят за да може да направи скреен.Едни и същи обиди постоянно отправя, дето седи и ги мисли по 10 минути.Тоя е някакъв комплексар на 12 години живее са да згорчи живота на всички за да замяза на неговия:)
На теб пък комплексите са ти толкова в повече , че даже незнаеш какво приказваш... Както и да е всякви мишленца ми пишат в д2 и тук , а аз дори не се сещам кои са(смятай сам за к'во стаа на въпрос) . А и това че явно и теб яко съм те саднал вече си е твой проблем и не ти дава право да говориш некви измислици и филми , ам както и да е , мангала вечно си остава мангал(веднага давам пример - как урева целия форум за няк'ъв ГУЛ , направо щях да падна от коня , както се казва :laugh:)... A и тогава когато почне някой да говори за живота , годините и т.н. на другия , смятай колко е комплексиран от своя животец и годинки... Нямам к'во повече да ти кажа сладкишче... Ще си изтърпя наказанието като мъж , а няя да цивра като нек'во п*те , както доста от мишленцата който плюят по мен и за напред просто ще пиша една простичка команда - /ignore и да си лафят сами както най-много обичат . ЛЕК ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ !
bunnyy
Newbie
Newbie

Аз гледах в чата едни като се ругаха и нямаше нито един админ ( Единия мисля, че е ликшот, който е писал надолу - да вземе да спре да се оправдава ) :angel:

http://prikachi.com/images/235/3014235X.jpg
http://prikachi.com/images/237/3014237T.jpg
http://prikachi.com/images/246/3014246T.jpg
MinimalDmage
Full Member
Full Member

LickShoT-77- wrote: На теб пък комплексите са ти толкова в повече , че даже незнаеш какво приказваш... Както и да е всякви мишленца ми пишат в д2 и тук , а аз дори не се сещам кои са(смятай сам за к'во стаа на въпрос) . А и това че явно и теб яко съм те саднал вече си е твой проблем и не ти дава право да говориш некви измислици и филми , ам както и да е , мангала вечно си остава мангал(веднага давам пример - как урева целия форум за няк'ъв ГУЛ , направо щях да падна от коня , както се казва :laugh:)... A и тогава когато почне някой да говори за живота , годините и т.н. на другия , смятай колко е комплексиран от своя животец и годинки... Нямам к'во повече да ти кажа сладкишче... Ще си изтърпя наказанието като мъж , а няя да цивра като нек'во п*те , както доста от мишленцата който плюят по мен и за напред просто ще пиша една простичка команда - /ignore и да си лафят сами както най-много обичат . ЛЕК ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ !
Ама аз тоя игнор и аз го знам, точно на тебе ти го сложех и аз, като ми влизаше в игрите и ми пишеше на привате да ме занимаваш с твоя откачен акъл.Кат си мъж а не путе недеи се обажда тогаз.Не ми тряя гула на оня, не съм изпоривал орталъците за това.А ти щото си вреш носа кадето не ти е работа.Какви години лее, тоя зн ли кво съобщение ми прати, мислел го 30 минути, с най дълбоките обиди :) аз му отвърнах на колко години съм да се осъзнае малко кви ги говори тва лапе.Аре като си мъж си млъкни там банат, и да не ми говориш в нито 1 игра, аз ти разбрах керливите геройченца.
Dani_93
Newbie
Newbie

bunnyy wrote: Аз гледах в чата едни като се ругаха и нямаше нито един админ ( Единия мисля, че е ликшот, който е писал надолу - да вземе да спре да се оправдава ) :angel:

http://prikachi.com/images/235/3014235X.jpg
http://prikachi.com/images/237/3014237T.jpg
http://prikachi.com/images/246/3014246T.jpg

Егати готиният чат :D Тва си е трагично бе хора да не ви е тука хеадоф ! Не сасипваите сървара моля ви !
eyeofheart
Full Member
Full Member

95.42.187.189 - 10 дена бан + лок.
Бой без го + Обиди.
Ацц: Emin3m_, SaveMe, Wolt-Men, 8Miles, Follow, dream_team__, RbC-stop5, Dreamsoft, Love_pussy, Sensation__

Банна ме Justice (към 8 часа *)вечерно време

В играта дуелзз ме биеха някви и им отвръщах и си понасям наказанията но защо и заради обиди кой съм обидил пише си че думата "LAMER" не се счита като обида а и човека който е докладвал също биеше без го * но за него няма наказание , Защо заради обиди обяснете ми .Благодаря за вниманието. :)
Smoke Weed