Re:Незаслужени банове

Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Цък..
Това по горе, си ти и това момче, което те би.
Би ли ги по трима, четирима на куп - би ги. Аз предупредих ли те - предупредих те. Ти продължи ли - продължи, същото важи и за другото момче. Обиждахте ли - обиждахте.
Бяхте обърнали играта на пазар. А отностно думата "LAMER" де да беше само тя, но ако ти кажа на теб сега, че си ламер, ще обърнеш целия форум, само и само защото някой ти е казал, че си ламер.
За боя без го, под профила е написано ясно и четливо, на достъпен и разбираем език.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
eyeofheart
Full Member
Full Member

добре бе даи ми скреен каде съм псувал бих ги без го да ама да съм псувал ИЗВИНЯВАЙ незнам ти ли си donjuan или не ама и ТОЙ биеше без го .И все пак не съм псувал ,други провинения нямам (знам че съм си виновен че ме биеха и аз ги биех). Но нито съм псувал нито нищо. А впрочем думите (LAMER) (NOOB) не ги смятам за обиди. Искам поне да ми обясните за псувните.МЕРСИ.
Smoke Weed
eyeofheart
Full Member
Full Member

Значи ти си donjuan след като ми каза "не се учудвай ако те кикне администратор" СПРЯХ...
Smoke Weed
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Правила за игра в сървъра.
Както сам казваш, бях в играта.
Точка 4.1 от правилата гласи:
Администраторите си запазват правото да наложат наказание на потребител без да предоставят съответните доказателства, стига лично да са присъствали в момента когато е извършено нарушението.
Бана ти няма да бъде свален. Най-малкото, което е ,за втори път ме лъжеш, след като те предупредих, ти отново уби двама. Ще се научите как да се държите с останалите играчи.
eyeofheart
Full Member
Full Member

НЕ очаквам да е свален но поне да бъде намален "защото и ти биеше без го" А И НЕ СЪМ ПСУВАЛ НИКОГО Казах само LAMER която не смятам че е обида .
Smoke Weed
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът няма да бъде свален, нито променен. Остави си 10 дена, което е достатъчно време, за да преосмислиш бъдещата си игра в сървъра. Лека вечер.
eyeofheart
Full Member
Full Member

както винаги се отърваваш лесно нали не си ти се пак праите квот си искате а после двоини банове на тия дето са били там без да съм псувал имам бан и за псувни а ти като уби 2-3 а нищо нали съм админ *
Smoke Weed
eyeofheart
Full Member
Full Member

и отговор нямам ясно :)
Smoke Weed
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Предоставям ти две снимки. Убил съм един единствен път без го. Предупредих те и ти пак уби двама, усещаш ли как сам си противоречиш? Не съм длъжен да качвам снимки, но го правя просто, за да бъдат всички наясно.
http://prikachi.com/images/404/3019404R.jpg
http://prikachi.com/images/405/3019405Q.jpg
Първата снимка започва, с малка част от думите ми, като те предупредих и ти казах, че ще те кикна накрая. За момчето, което убих, казаха, че е с год и освен да проверя друг вариант нямаше, тъй като не видях дали е с год, но падна от първия чук. На втората снимка ти отново продължи да биеш.
eyeofheart
Full Member
Full Member

1 път си убил но нищо нали си админ ,а и каде са ми "псувните че не виждам" няма ги защото не съм псувал :)
Smoke Weed
eyeofheart
Full Member
Full Member

Исках поне да бъда наказан справедливо а не за нещо което не съм правил :)
Smoke Weed
SnowDanger
Newbie
Newbie

Тези ме биха без Go искам да се накажат :)
http://www.prikachi.com/images/453/3019453O.jpg
http://www.prikachi.com/images/454/3019454L.jpg
IseeDEADbodies
Newbie
Newbie

:D
insaneboy
Newbie
Newbie

Добра вечер на всички. Имам бан в чата на Вашия сървар вече почти 1 месец, по-точно на 8.02 го получих. Причина за бана е псувни и обиди. Обарнах се вчера лично кам ацц "justice" и просто попитах дали щте може банат да баде премахнат, но тои не ми отговори и в краина сметка реших тук да пробвам. Искрено се надявам да баде свален и за което вече обештавам и щте спазя, повече да не се виждат такива коментари от мен! Извинявам се оште веднаш... Ацц в играта ми е Armada.
rednex
Jr. Member
Jr. Member

дадоха ми бан заради снимки който са качени и нарочно е снимано така че да не се гледа "го"
ацц - Bvc- i така нататак вие ги знаете някой админ да ми даде скайп да му пратя снимката на която се вижда ясно "го" ! не трябва аз да съм баннат а ония другия
insaneboy
Newbie
Newbie

46.47.67.87 - 10 дена бан + лок за бой без го (2-ро нарушение)
rednex, BEP- ,BvC-, FuckIt, xpuc7o, KeepMyDream, Xayc-MaHuak, nemiseprai2.
Бана на 46.47.67.87 е свален
ArMadA, InSaNeBoY, bastun, wizard, ClUbBiNgMaN [84.252.48.177] 1 месец за предоставяне на фалшиви доказателства

това са пални глупости и аз си имам доказателства как тои ме биеше без го! както и политиката на вашия сървар. искам да видят всички снимката кадето аз съм казал го както и тои но и да си савпада с времето и на моите снимки... не сте честни! има трима 4ожека които могат да кажат че тои ме оби 3 пъти без го. не сте честни и 100% този играч е с протекцията на някои администратор сигорен съм! какво е това нешто по скаип искам всички да видят снимката му както моите се виждат
kizan
Newbie
Newbie

искам да попитам за какво получих банн-а.
дата:03.03.2011
интересно много
също е интересно че преди 2 дена направих публикация за бой без го.админа е пропуснал моята публикация,а на следващите е отговорил.ако има правила да са за всички.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*Insaneboy + *rednex

post37802.html#p37802
Случая е преразгледан, ето го кой какво получава.( каквото си е надробил, това ще сърба.)

*kizan

post38037.html#p38037
Тук е описано защо си баннат.
insaneboy
Newbie
Newbie

Justice wrote: *Insaneboy + *rednex

post37802.html#p37802
Случая е преразгледан, ето го кой какво получава.( каквото си е надробил, това ще сърба.)

*kizan

post38037.html#p38037
Тук е описано защо си баннат.
искам да видя снимките това го знам цнимка искам!!! иначе сме с извода че е с протекция преразгледалисте но явно не сте обарнали внимание на времето и на двете снимки. тои ми каза го но аз несам казвал и снимките са ми чисти!
kizan
Newbie
Newbie

дайте и аз да видя тези снимки.аз дори не зная кой си.и за кога става на въпрос
никои не сам бил без го.няма справедливост.