Re:Незаслужени банове

Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Май обърнахте темата на чат,а? :punish: :D
xoce
Jr. Member
Jr. Member

искам инфо за бана ми ? ип 78.130.178.39
Password_89
Newbie
Newbie

a
kofeto
Newbie
Newbie

i men tka me bannaha
no malko smeshno igraem vurzak 3/5 biq go i toi mi vika pravi igra na norm .. obache predi da napravq toi mi kaza po sur li i az da i me screen i az go screnn posle kato izleznah toi pak me screen ... i sq mi vika ako ne mi dadesh sur ... nqma da istriq screena ... sry che ne pisha na kirilica :)

[gmod]\1. Пиши на кирилица, в противен случай мнението най-често ще ти бъде изтривано.\2. Ако имаш снимки можеш да ги качиш, ще са в полза да видим за какво става въпрос.\3. Мислих го, но как да го разбера това, Ти го биеш, той прави скрийн, че ти не си му платил ???\[/gmod]
djidji
Newbie
Newbie

защо topitron е баннат кфи средства играе с фире от 5 години бе кфо искате хаха
djidji
Newbie
Newbie

Toчно така е братле съгласен съм баннват приятеля ми без пречина бил аутохит глупости играе си ама явно няма се научият да играят тея .. :] :nenormalniste: :nenormalniste: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :punish: :angel: (fubar)
djidji
Newbie
Newbie

MADMAX ДАИ СИ СКУПЕ
topitroN
Newbie
Newbie

какъф е тоя офтопик бе мюсилманин ? качи да видим и ние .... :rage: :rage: !!
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Шансовете ти за махане на бана изтекоха, още в момента когато ми написа това на ЛС:
Image
djidji
Newbie
Newbie

Еи прасе на маикати дебелата путка кфо ме бан без пречина бе прасчо дебел смотан лешпер маикати да умре от тир ! дебела путка ! (fubar) (fubar) ПЛЕЗЛИО ХАХАХАХАХА колко се прези тоя език 6те го навра в на приятелката ти "КУРВАТА" дупето тая смешната путка :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: да еба дебелия сомчо
topitroN
Newbie
Newbie

Abe ei mamachkata ti i detence protiwno kato imash 1 prawa za nai golemiq li se imash be banwa nared KAKTO WECHE TI ZAEWIH na ls che si nai debeloto typo podebie na chowek debilno zachenato ot chikiq dete ti ne mi wqrwash i sq kato me banna golqm muj li stana be misir.Pu daiba maikati kiurowa sakata somska.
Godlike7
Newbie
Newbie

imash mn pozdrawi ot tur4ina bashta ti umrql izplezen pederas
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

http://img685.imageshack.us/img685/2374 ... t001qt.jpg

моля поста да се del или премести в ban request , обърках темата
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Да, прошка - ХАХАХА!То всеки ще каже, че не го е видял и айде амнистия.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Devilyt wrote: Значи... Баннаха ме, защотото съм бил с ,, atx " Да обясна кво стана...

Флизам в дуела.. и някъф ,,Star_pain" неш такова беше... Ми каза: Още един път ако те видя с ,, atx " повече няма играеш в този server... И аз го питам защо? А той ми отвръща защото е забранен.. аз искам да разбера защо помага ли ми нещо.. и т.н и той не иска да ми каже.. и аз му казах ами ще си използвам ,, atx " щом не искаш да ми кажеж и след 5 минути докато си играех ме баннаха... за 1 месец...

Мисля че това е незаслужен бан.. Дори не искат да ми кажат защо да го махна... не играя с god... Имам един приятел... Той също го баннаха заради atx но за 3 дена. Защо мен за 1 месец:? :(
За да питаш, дали атх е забранен, не си прочел правилата на сървъра. (с които впрочем се съгласяваш със създаването на акаунт..) https://dreaming-bg.com/topic2.html
xoce
Jr. Member
Jr. Member

като гледам ништо не си разбрал щом пишеш на латиница
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

....
....
Tradraela
Newbie
Newbie

...
d0n7s70pm3
Newbie
Newbie

Грешка За триене е
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

размислих...
[admin]:Д:Д &#32\Не забравяй,че може да сме админи но преди всичко сме хора и ние &#32\:)[/admin]
zashto