Re:Информация за "Dream Mod v3.0a"

unnamedkiller
Newbie
Newbie

"Притежава шанс за дроп на Uber Item"

Има ли значение дали е на хелл или на нормал ?
Jab4y
Full Member
Full Member

Може ли един предмет да се завърти няколко пъти с новите камъни и да попитам одеве ми стана 1 към Leap Attack а скилът го нямаше...
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има ли значение дали е на хелл или на нормал ?
Не няма никакво значение.
Може ли един предмет да се завърти няколко пъти с новите камъни и да попитам одеве ми стана 1 към Leap Attack а скилът го нямаше..
Не може и ако ти пише 1 Leap Attack ти препоръчвам да изтеглиш версията от сайта.
Jab4y
Full Member
Full Member

А някакъв списък с убер предметите ще получим ли?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Uber Items:

Claws of Goddes
Cyrax's Legacy
Devil's Hand
Venomous Spirit
Earthquake
Boots of Speed
Raw
With's New Art
Holy Insanity

Забележка: Всички итеми вариарат.
Jab4y
Full Member
Full Member

Благодаря :)

оф//Не че се хваля ама това Earthqueake аз го бях предложил преди известно време като предлагахме итеми само дето беше малко по различно :)
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Bullshits!

Само да попитам, кое какво е?!
Последно Убер предметите падат ли или се правят?
Или още по-добре има ги и двата варианта :mda:

И не знам какъв е смисъла на Шако с "1 to An Evil Force"
Моля създателя да ме светне.

Regards *xpiiz ]
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Добре де кажете най-после от каде мога да си изтегля всичко необходимо за да играя диабло 2 с този мод (включително и самото диабло) ...
DarkKiss
Administrator
Administrator

Cecobg wrote: Добре де кажете най-после от каде мога да си изтегля всичко необходимо за да играя диабло 2 с този мод (включително и самото диабло) ...
Цялата игра, кракната и обновена до 1.10 с включен map hack + последната стабилна версия на мода.

Тип: zip archive
Размер: 873.68 MB
Изтегли.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

А можеш ли да ми дадеш линк-че към пача за 1.10 или евентоално от някаде направо готово диабло 1.10 щото тия пачове и кракове нещо немога да ги намеря повечето са бъгнати дето ги намирам.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Cecobg wrote: А можеш ли да ми дадеш линк-че към пача за 1.10 или евентоално от някаде направо готово диабло 1.10 щото тия пачове и кракове нещо немога да ги намеря повечето са бъгнати дето ги намирам.
По-готово диабло от това, към което дадох линк предното мнения надали има.. Разархивираш и играеш - вътре има сложен мода и map hack.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

DarkKiss wrote:
Cecobg wrote: А можеш ли да ми дадеш линк-че към пача за 1.10 или евентоално от някаде направо готово диабло 1.10 щото тия пачове и кракове нещо немога да ги намеря повечето са бъгнати дето ги намирам.
По-готово диабло от това, към което дадох линк предното мнения надали има.. Разархивираш и играеш - вътре има сложен мода и map hack.

ООООООллллл,аз си мислех че е само мода.Мерси мн. за разяснението а само 1 последен вапрос : Каде мога да видя правилата на сървара,позволени ли са ботове,хакове и сичко друго.
DNK_Team
Newbie
Newbie

https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=2
ето ти правила на сървара \)
koi sym az
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Хора незнам ама ей сега тръгвам да си прая герой и стига до няква магия докато дигам и ме изритва от играта ? Директно излиза от цялата игра ???
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

prostakel wrote: Хора незнам ама ей сега тръгвам да си прая герой и стига до няква магия докато дигам и ме изритва от играта ? Директно излиза от цялата игра ???
Ако ни кажеш коя, няма да сгрешиш..
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

На фанатизма на пала, ся пък ме изхвърли без да прая нищо просто си направих нов херо
DarkKiss
Administrator
Administrator

prostakel wrote: На фанатизма на пала, ся пък ме изхвърли без да прая нищо просто си направих нов херо
Сигурен ли си, че си с най-новата версия на мода? Опитай да изтеглиш това и след това виж още ли има проблем.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

А защо не ми дава да влезна в Батал нет-а все едно нямам интернет и като играя на сингал доста често ми дава некви грешки и ме изхвърля от играта и доста от продавачите ги няма като например този в акт 3 от кадето се взима мерка както и Алкор на когото давам златната птица за 20 точки кръв и мана също го няма,и този в акт 5 които дупчи итемите също го няма ... и незнам защо инфинити-то немога да го сложа на мерка от акт 2 като си има и левела и необходимите точки ...

Неискам да обидя някои но мога е много небалансиран,за 2 часа сигорно напраих секи един геро на макс перфектно облечен и се изгуби смисала ... само да се сабират ключета и да се отварят ъберите пак в акт 1 в ден от евил най-лесно ги бих с джава амазонката,с почти всички елементал герои е буквално невазможно да се победят ...
razerer
Newbie
Newbie

вкарвам си аз рара инсталл там права си пряк път от лоадера ми там и другите неща влизам в д2 няма ми реалмовете тряя влизам да ги сменям слагам на дреаминг после влизам си в acc и немога смена реалм ако тръгна да цукна на реалм ме искарва ако ми даде да направа херо ме искарва :zipper-mouth: някув help ?
HybRiD
Newbie
Newbie

А може ли 1 пояснение-как се правят мангизи :?